Skocz do zawartości

praktyki i co dalej?


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

z racji tego, ze martwie sie troche o moja kariere zawodowa i finanse postanowilam spytac kart czy moge liczyc na zatrudnienie w miejscu, gdzie obecnie odbywam praktyki?

 

Oto wynik:

 

VI bulaw, IV puchary, Gwiazda, X denarow

 

VI bylaw na poczatku, coz..musze przyznac, ze nieco mnie to ucieszylo. Z tego co sie orientuje jest to raczej pozytywna karta, zwiastuje pokonanie przeszkod, zwyciestwo, IV puchary sugeruje, abym byla wytrwala? Moze oferta pracy nie pojawi sie szybko tylko dopiero za jakis czas, co spowoduje moje watpliwosci i brak wiary w siebie, chwilowy smutek? Gwiazda wg mnie mowi o tym, ze mam nadzieje, iz dostane ta prace. X denarow- stabilizacja zawodowa? 

 

Co sadzicie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
13 minut temu, runoutofbreath napisał:

VI bulaw, IV puchary, Gwiazda, X denarow

Tak, myślę że są szanse, ale nieprędko. 

 

6 buław to sukces, radość, triumf, być może też związany z Twoim zakończeniem praktyk lub właśnie z pozytywną odpowiedzią w sprawie możliwości zatrudnienia. 4 kielichów pokazuje, że póki co to zostaje w sferze fantazji, będziesz myśleć o tym i póki co trudno będzie temu nadać realne ramy. Dodatkowo to karta stagnacji, utknięcia w jakimś punkcie. Gwiazda daje nadzieję, ale też przeciąga rzeczy w czasie, one mają swój pozytywny finał, ale trzeba na niego poczekać. 10 denarów tutaj wygląda bardzo pozytywnie, bo to dołączenie do zespołu, firmy, instytucji, stanie się częścią społeczności. 

 

Podsumowując powiedziałabym, że taka możliwość będzie, ale nie w tym momencie, raczej na przestrzeni kolejnych miesięcy, trzeba będzie na to poczekać. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Oto wynik:

 

VI bulaw, IV puchary, Gwiazda, X denarow

Docelowo tak, ale jeszcze nie teraz. To znaczy jesteś na bardzo dobrej drodze  jednak gwiazda oddala realizację spraw. Po 6 Buław widać, że są z Ciebie zadowoleni ale teraz nie ma wolnych vacatów o czym też mówi gwiazda.

Finalnie jednak to się zmieni. 10 Denarów w tym przypadku jest wymarzoną kartą. Mówi o pracy w miejscu, które jest Ci dobrze znane, gdzie już zdążyłaś się z niektórymi zapoznać, bo to karta domu, rodziny a więc przyjaznego nam środowiska,  z którym jesteśmy także związani emocjonalnie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

czy moge liczyc na zatrudnienie w miejscu, gdzie obecnie odbywam praktyki?

 

VI bulaw, IV puchary, Gwiazda, X denarow

myślę podobnie - ze dostaniesz tam zatrudnienie, ale nie od razu, obiecają Ci - że za jakiś czas np. po skończeniu jakichś kursów albo jak ktoś odejdzie ponieważ po 6 kijach (będą z Ciebie zadowoleni, to Ci powiedzą), jest 4 puchary - czyli Twoje zniechęcenie tym, co dodadzą w Gwieździe (że jest nadzieja na pracę ale nie od razu), na końcu 10 den -czyli ze jest bardzo realna możliwość dla tej pracy, tyle że nie "ad hoc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Popieram Ludków wyżej. Gwiazda mówi, że Ci obiecają, ale ta karta również oddala w czasie :) W pewnym momencie możesz czuć się zmęczona i wątpić ( 4 Kielichy). Jednak myśl pozytywnie, rozkład wieńczy 10 Denarów, także będziesz zadowolona, spełniona i finansowo będzie dobrze.

Trzymam kciukasy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też podobnie widzę ;)

Pracując z nimi, masz w pewnym sensie wygrane - naprawdę dobrze Ci idzie że wszystkim (6 buław), ale na razie musisz poczekać, też myślę, że problem jest taki, że ciężko obecnie o pracę i nie mają wolnych miejsc (4 kielichów), Gwiazda mówi tu o spełnieniu marzeń, ale po upływie czasu, a 10 monet na końcu (i jeszcze po Gwieździe) wróży marzeniowe zatrudnienie (bo 10 monet to też firma/korporacja i stabilność) :)

Powodzenia i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...