Skocz do zawartości

Wizyta u fryzjera


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wybieram się do fryzjera. Będzie farbowanie plus strzyżenie. Nowa Pani, ale w salonie który znam. 

 

Czy będę zadowolona z fryzury u tej Pani? 

 

3 kielichy, moc VIII, 8 kielichow 

 

Hm szkoda, że na końcu pojawiło się 8kieli, ale karty ogólnie bardzo fajnie szczególnie jak na nową mi odobe powinnam być zadowolona. W 8 kielichach pewnie wyszły jakieś moje niepotrzebne emocje. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 minuty temu, panna.marta napisał:

Czy będę zadowolona z fryzury u tej Pani? 

 

3 kielichy, moc VIII, 8 kielichow

Będziesz zadowolona, ale może będziesz chciała powrócić do poprzedniej fryzjerki, bo tamta jest Ci bliższa "emocjonalnie" :))

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z nową osobą fajnie się dogadasz, dobrze Ci doradzi, z fryzury będziesz zadowolona, a 8 kielichów to najpewniej pożegnanie z poprzednią fryzurą. Będziesz wracać też do tego salonu (tej nowej fryzjerki) aż wasze drogi się rozjadą.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lunaria napisał:

Będziesz zadowolona, ale może będziesz chciała powrócić do poprzedniej fryzjerki, bo tamta jest Ci bliższa "emocjonalnie" :))

 

Nie mam starej fryzjerki. Do nikogo wcześniej nie chodzilam na stałe. 

Edytowane przez panna.marta
.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
24 minuty temu, panna.marta napisał:

Czy będę zadowolona z fryzury u tej Pani? 

 

3 kielichy, moc VIII, 8 kielichow

Fajna, swobodna, radosna atmosfera będzie towarzyszyła tej wizycie. Pani będzie chyba przekonywać Cię do swoich propozycji, ale myślę, że można jej zaufać, bo Siła wie, co robi, ma wszystko pod kontrolą i jest pewna swoich kompetencji. W 8 kielichach widać zmianę, odejście od starego wyglądu :) 

Powodzenia jutro, mnie wizyta u fryzjera zawsze bardzo stresuje, więc rozumiem nerwy :D

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Priestess napisał:

Powodzenia jutro, mnie wizyta u fryzjera zawsze bardzo stresuje, więc rozumiem nerwy :D

 

Naprawde? Mnie to bardzo relaksuje i poprawia humor. Jak mozna sie stresowac u fryzjera ;p

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
22 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Naprawde? Mnie to bardzo relaksuje i poprawia humor. Jak mozna sie stresowac u fryzjera ;p

zawsze ucinają za dużo :( mam długie włosy i chcę, żeby takie zostały :D a u fryzjera "podcięcie końcówek" = zejście z długości o 10 cm. Dlatego mnie to tak bardzo stresuje :( 

relaksik to jest jak idę tylko na czesanie albo jakiś zabieg pielęgnacyjny, ale nigdy podczas strzyżenia :/

Edytowane przez Priestess
  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Priestess napisał:

zawsze ucinają za dużo :( mam długie włosy i chcę, żeby takie zostały :D a u fryzjera "podcięcie końcówek" = zejście z długości o 10 cm. Dlatego mnie to tak bardzo stresuje :( 

relaksik to jest jak idę tylko na czesanie albo jakiś zabieg pielęgnacyjny, ale nigdy podczas strzyżenia :/

Lepiej bym tego nie ujęła. Dokładnie tak dlatego powiem tylko końcówki to i tak dużo zetnie. Haha xD

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, panna.marta napisał:

W piątek wybieram się do fryzjera. Będzie farbowanie plus strzyżenie. Nowa Pani, ale w salonie który znam. 

 

Czy będę zadowolona z fryzury u tej Pani? 

 

3 kielichy, moc VIII, 8 kielichow 

 

Hm szkoda, że na końcu pojawiło się 8kieli, ale karty ogólnie bardzo fajnie szczególnie jak na nową mi odobe powinnam być zadowolona. W 8 kielichach pewnie wyszły jakieś moje niepotrzebne emocje. 

Nie bój się 8 pokazuje tylko zmianę, odejście od starego wyglądu. Nie dość, że bardzo będziesz zadowolona to także, będziesz wyglądać mega kobieco, ponetnie Fryzrura pokaże Cię jako silna kobietę z pazurem 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. Wczoraj była. Tak ogólnie to jestem zadowolona. Zmiana jest. Mam zrobione sombre na moich naturalnych bardzo ciemnym brązie taki przygaszony blond. Pani była bardziej pewna tego co mi zrobić niż ja sama. W zasadzie to ona zaproponowala mi inne rozwiązanie, ponieważ ja chciałam jednolity kolor i strzyżenie. Nie jest to jednak aż taki szał jaki wyszedł w tych kartach. Ta 8 jednak trochę ostudzila ten potencjał i radość. Trochę też scielam włosy. Mam nadzieję, że szybko odrosna xD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...