Jump to content

Czy warto podjąć walkę o słuszną sprawę?

Guest Joji

Recommended Posts

Zastanawiam się nad podjęciem ponownie pewnego tematu na forum publicznym. Nie wiem czy sprawa ta zostanie dostrzeżona i czy nie jest z góry przegrana.

Czy warto?

Wisielec + 9 kielichów + Gwiazda

Wydaje mi się że nie, płonne nadzieje z mojej strony. Brak możliwości zdziałania czegokolwiek.

Rezultat

9 kielichów + 10 kielichów + 7 mieczy

Ponownie 9 kielichów - wielkie nadzieje na sukces, lecz całkowicie bezpodstawne. Finalnie nie podejmę się tej sprawy.

Proszę o Wasze opinie i komentarze :)

• Maestro
13 godzin temu, Joji napisał:

Czy warto?

Gwiazda by mówiła, że warto, ale Wisielec, że to już bardzo dużo czasu minęło i teraz chyba bardziej byś to chciała poruszyć z uwagi na swoje prywatne potrzeby (9 kielichów).

13 godzin temu, Joji napisał:

Rezultat

Widać domknięcie sprawy w 10 kielichach, jakaś kompletność, cykl dobiega końca. 7 mieczy i 9 kielichów chyba mówi tutaj o intencjach, tzn na ile to jest sprawa ogólnego dobra, a na ile Twoje własna potrzeba dopełnienia sprawiedliwości, udowodnienia czegoś. Myślę że finalnie możesz zrezygnować, aby właśnie dbać o swoje dobre imię, wizerunek.

To z pewnością moja własna i prywatna potrzeba, ale dotyczy ona stricte przestrzeni publicznej. Chcę przede wszystkim wyrazić sprzeciw i protest. Tyle czy to coś zmieni? Na sprawiedliwość nie ma już miejsca bo nie będę mieć możliwości zmiany sytuacji. To raczej zryw dla idei i nie wiem tylko czy nie myślę tutaj życzeniowo :yes:

Edited by Joji
  • Maestro
22 godziny temu, Joji napisał:

Zastanawiam się nad podjęciem ponownie pewnego tematu na forum publicznym. Nie wiem czy sprawa ta zostanie dostrzeżona i czy nie jest z góry przegrana.

Czy warto?

Widać , ze dużo na ten temat myslisz.Myslę,ze dobrze dla Ciebie samej,mozesz zostac zauwazona.

Rezultat

Osiągniesz zadowolenie,poczucie, ze zrobilas wszystko co powinnas,ale w tej 7 mieczy jest poczucie bycia oszukaną,tzn.entuzjazm,jaki pojawi sie na początku wśród ludzi będzie krótkotrwały,nie przyniesie zrywu społecznego, jesli o to Ci chodzi i działania . Ot,kilka-naście miłych komentarzy i ...to wszystko..

W dniu 11.06.2020 o 23:14, Joji napisał:

Czy warto?

Wydaje mi się że nie, płonne nadzieje z mojej strony. Brak możliwości zdziałania czegokolwiek.

Rezultat

Czy warto?

Karty dosłownie pokazały, że na pewno to nie zaszkodzi ale nie jest też to takie konieczne. 9 Pucharów to lenistwo, a więc audytorium przyjmie do wiadomości, co masz do napisania ale sami się nie zaangażują i przez to temat zawiśnie w martwym punkcie.

2. Rezultat 

Jak wyżej  - przyjmą do wiadomości i na tym koniec. 7 Mieczy to sprytna ewakuacja z forum. 

O dziwo działanie zostało przeze mnie podjęte sprawnie, taktyka przemyślana i ustalona, takich spraw się nie odpiszcza - ambicja, punkt honoru, chęć udowodnienia prawdy i przedstawienia absurdów. Rozpiera mnie duma wewnętrzna i wiem, że więcej nic zrobić nie mogę. Robię to dla siebie bo uważam, że Paryż wart jest mszy i tak po prostu trzeba. Czekamy zatem na weryfikację.