Skocz do zawartości

Emocje/Uczucia wróżba na datę (13 czerwca 2020)


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dziś 13 czerwca , a trzynastka jest uważana przez niektórych za szczęśliwą liczbę , ale też przez wielu za pechową,

Postanowiłem zrobić krótki rozkład na Uczucia/Emocje w najbliższych dwóch , trzech miesiącach...

 

db_RRW-_Stabe_10.jpg  db_RRW-_Stabe_09.jpg  db_RRW-_Scheiben_01.jpg  db_RRW-_III_-_Die_Herrscherin.jpg 

 

1) 10 buław → Zabieranie się za sprawy na granicy możliwości...

2) 9 buław → Gotowość do podjęcia starań w trudnych sprawach...

3) As Denarów → Podołanie wszelkim staraniom, dobre perspektywy , stabilizacja...

4) Cesarzowa → Poddanie się uczuciom i emocjom...

 

:thanks:

 

A Ty jak to widzisz ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, Piko napisał:

1) 10 buław

2) 9 buław 

3) As Denarów 

4) Cesarzowa 

W 10 buław widać, że jest ciężko w sferze uczuć, że sytuacja obecna Cię przygniata i męczy, może już masz dość samotności? 9 buław mówi o tym, że przyjmujesz postawę obronną, jesteś ostrożny i wycofany, w relacjach spodziewasz się zranienia, stąd taka rezerwa. I myślę, że takie właśnie nastroje będą Ci towarzyszyć w początkowym okresie, o który pytasz. W Asie natomiast mamy jakąś nową możliwość, znajomość z kobietą (może to ta Cesarzowa?), czyli jakaś okazja na ciekawą relację. A co z tego wyjdzie, zobaczymy, bo Asik zbyt wiele nie prognozuje na przyszłość, zaznaczył tutaj bardziej możliwość. To karta materialna, nie emocjonalna, więc chyba podejdziesz do tego bardziej zdroworozsądkowo niż namiętnie i z ekscytacją. 

 

Ja bym się jeszcze zastanowiła nad tą Cesarzową. Wydaje mi się, że to chyba niekoniecznie jest potencjalna partnerka, bardziej obstawiam matkę. Zastanowiłabym się, jaką rolę pełni matka w Twoim życiu i czy to nie przekłada się na Twoją gotowość do wchodzenia w relacje z kobietami. Czy np. wymaga opieki/uwagi? Czy Cię ogranicza/kontroluje? Czy absorbuje sobą? Czy jesteś od niej odseparowany (emocjonalnie i życiowo) na tyle, że jest miejsce na inną kobietę? Takie luźne skojarzenia do tej Cesarzowej. 

 

W podsumowaniu masz Koło, to karta karmy i losu. Możesz zatem zdać się na los, na swoje przeznaczenie, a sprawy będą się toczyć swoim tempem. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Priestess napisał:

W 10 buław widać, że jest ciężko w sferze uczuć, że sytuacja obecna Cię przygniata i męczy, może już masz dość samotności?

Rozkładając karty myślałem o Emocjach i Uczuciach jakie będą mi towarzyszyły, lecz niekoniecznie o Miłostkach...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 minuty temu, Piko napisał:

Rozkładając karty myślałem o Emocjach i Uczuciach jakie będą mi towarzyszyły, lecz niekoniecznie o Miłostkach...

Aha... Zrozumiałam, że chodzi o uczucia w sensie potencjalnej relacji :D 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Obecnie masz dużo na głowie, możesz się czuć przytłoczony. Zresztą wystarczy spojrzeć na kartę... Mam wrażenie, że poprzednie Twoje doświadczenia uczuciowe powodują, że jesteś dość ostrożny i trochę zdystansowany ( 9 Buław). Patrząc dalej na karty - pojawi się szansa na coś nowego ( As Denarów). Może karty pokazują wprost, że jakaś kobieta ( Cesarzowa) bardzo Ci się spodoba :).

 

Trzymam kciuki ! :love:  Dużo miłości :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Piko napisał:

1) 10 buław 

2) 9 buław 

3) As Denarów 

4) Cesarzowa

Pozwolę sobie przyłączyć się do interpretacji :) 

Moim skromnym zdaniem wziąłeś na siebie zbyt dużo pracy, coś się uzbierało  na tyle dużo, że aż chce Ci się krzyczeć - czy nikt nie widzi, czy nikt mi nie pomoże. No ale nie krzyczysz, nie płaczesz, tylko bierzesz się ostro do pracy, gdyż byłeś już nie raz w podobnej sytuacji i wiesz, że w konsekwencji dasz radę. Uczuć to ja tu za bardzo nie dostrzegam. Za to widzę trzy ewentualności; 1 - masz ochotę na współpracę z kimś starszym od Ciebie, kobietą, która jest dla Ciebie niczym matka. Lubisz ją, podziwiasz i chętnie  zgodzisz się na współpracę z nią. 2 - może też chodzić o matkę ( o której ktoś już wspominał ), o pomoc, której być może potrzebuje, a Ty na to pójdziesz.  3 - raczej mało prawdopodobne - małżeństwo z kimś starszym, ale ze względów materialnych.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Masz sporo zobowiązań i jesteś tym przytłoczony, ale poradzisz sobie mimo zmęczenia materii. To w najbliższym czasie będzie determinować Ciebie emocjonalnie. W momencie pokazania się nowej szansy odetchniesz również emocjonalnie. Szansa pozwoli na lepszy status w życiu i być może pojawi się kobieta bardzo w twoim guście. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...