Jump to content

Popołudnie :)

Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Jak minie mi dzisiejsze popołudnie?

Dziecko Drzewo

Coś nowego się pojawi, powiew świeżości? Podobno takie ułożenie kart może oznaczać nowy styl życia, ciekawe ;)

Albo ( teraz wymyślam trochę) odnajdę z wielką cierpliwością ( Drzewo) swoje wewnętrzne dziecko. Dziecko też początek etapu, może coś się  zacznie nowego, ale to będzie powoli następować.

• Maestro
27 minut temu, Lianna napisał:

Dziecko Drzewo

Coś nowego się pojawi, powiew świeżości? Podobno takie ułożenie kart może oznaczać nowy styl życia, ciekawe ;)

Albo ( teraz wymyślam trochę) odnajdę z wielką cierpliwością ( Drzewo) swoje wewnętrzne dziecko. Dziecko też początek etapu, może coś się  zacznie nowego, ale to będzie powoli następować.

Pomyślałam o jakimś dziecku z rodziny lub o problemach zdrowotnych u jakiegoś dziecka (oby nie u tego kotka po kleszczach :( )

Chociaż znając Twoją pasję do próbowania nowych rzeczy i zainteresowanie wszelakimi metodami rozwoju, to może być coś nowego w kwestii poprawy zdrowia, jakieś pewnie nowe fizyczne ćwiczenia, nowe pozycje w jodze, nowa dieta, coś takiego :)

Guest Lianna

Oj tak, z nowymi pozycjami w jodze, to trafiłaś ! Zaraz rozkładam matę i próbuję :)

Edited by Lianna

• Moderator
56 minut temu, Lianna napisał:

Dziecko Drzewo

Nowe pomysły dotyczące zdrowia, stylu zycia. Czegos się dowiesz o zdrowiu jakiegos dziecka

• Administrator

A może coś nowego Cię zainspiruje, wpadniesz na jakiś nowy pomysł, ew. rozwiniesz jakąś koncepcję, która na razie jest w powijakach i będzie to Ci długo służyć, zwłaszcza w kwestii polepszenia stanu zdrowia, w tym w tej kwestii, by spełniło się Twe marzenie :) 

• Like 1

Guest Lianna

Weryfka

Karty prawdopodobnie pokazały, że próbowałam wczoraj nowych asan ( Dziecko). I starałam się jak najdłużej utrzymać w danej pozycji ( Drzewo).

Zobaczyłam wczoraj też fotkę mojego podopiecznego, może On wyszedł w dziecku. Fotka była na tle... drzewa. Czasem te karty pokazują dosłownie. Wow, wow :koniczynka: