Skocz do zawartości

Co przyniesie kolejny tydzień


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład ogólny, czego mogę się spodziewać w przyszłym tygodniu. :)

 

Czego mogę spodziewać się w przyszłym tygodniu?

Królowa mieczy - 3 buław - 10 kielichów

Po moim odcięciu od pewnych spraw i pozostaniu obojętną (królowa mieczy) coś się zmieni, może w moim postrzeganiu, może nadarzy się jakaś okazja (może w końcu ruszy coś z pracą?) na co wskazuje 3 buław i 10 kielichów. Po prostu rozpocznę nowy etap w życiu. :) 

 

Karta rada:

6 denarów

Warto komuś podać pomocną dłoń kiedy będzie potrzeba, bo kiedyś może mi się to zwrócić.

Albo inaczej: co od siebie dam, to do mnie wróci. :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 minuty temu, olejos napisał:

Czego mogę spodziewać się w przyszłym tygodniu?

Królowa mieczy - 3 buław - 10 kielichów

Raczej odcięcie w sprawach z mężczyznami. Będziesz snuć jakieś plany wakacyjne. Spokojnie spędzisz czas w domu, może z rodziną? 

4 minuty temu, olejos napisał:

Karta rada:

6 denarów

Nie bój się prosić o pomoc i pomagaj tym, którzy Cię o to poproszą. Traktuj ludzi po partnersku. I dokładnie tak jak napisałaś, to co dasz, to do Ciebie wróci. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Widać zdystansowanie się, odcięcie od pewnych spraw, albo takie podejście chłodne już bez emocji. W 3 Buław może coś planować. Może to mieć związek albo z Twoją rodziną, albo z innymi bliskimi osobami. 10 Kielichów to też spełnienie, szczęście, harmonia. Czego też Ci życzę :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, olejos napisał:

Czego mogę spodziewać się w przyszłym tygodniu?

Królowa mieczy - 3 buław - 10 kielichów

W przyszłym tygodniu będziesz zajmowała się planowaniem przyszłości , o czym mówi 3 Buław. Królowa Mieczy to konieczność wykazania się profesjonalizmem, co nawiązuje do 3 Buław,  bo to oznacza, że będzie to miało przełożenie w dalszej pracy i rozwoju.   

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
19 godzin temu, olejos napisał:

Czego mogę spodziewać się w przyszłym tygodniu?

Królowa mieczy - 3 buław - 10 kielichów

Zamkniesz się na nowe związki, a skupisz sie na znajomych, rodzinie. Może będziesz planować jakis wyjazd większa ekipą  :)

 

19 godzin temu, olejos napisał:

Karta rada:

6 denarów

Traktowac wszystkich rowno, sprawiedliwie :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: Próbuję rozgryźć te karty, ale nic mi nie pasuje ogólnie. Tydzień był chaotyczny, nerwowy, pełny złości, kłótni, smutku. Nie było planowania przyszłości, było skupianie się na tym co jest tu i teraz i ratowaniu się z tonącego okrętu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, olejos napisał:

pełny złości, kłótni, smutk

to mogla pokazać Królowa mieczy 

może reszta nie pasowała, bo np. nie skorzystałaś z rady (6 monet) zeby poprosić kogoś o wsparcie bądź  samej komuś wspaniałomyślnie pomóc  lub wybaczyć...

ale dziś niedziela, więc  może to czas na ostatnie 2 karty ?

:koniczynka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ava55 napisał:

to mogla pokazać Królowa mieczy 

może reszta nie pasowała, bo np. nie skorzystałaś z rady (6 monet) zeby poprosić kogoś o wsparcie bądź  samej komuś wspaniałomyślnie pomóc  lub wybaczyć...

ale dziś niedziela, więc  może to czas na ostatnie 2 karty ?

:koniczynka:

Akurat radę sobie wzięłam bardzo do serca, nawet sama próbowałam wyjaśnić sytuacje, które mi ciążyły. Niestety bezowocnie. :) A może efekty są nieco oddalone w czasie.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...