Skocz do zawartości

Uczucia u mnie do 3 miesięcy


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Uczucia do 3 miesięcy

Kapłan 2 kielichów 3 monet 5 monet Cesarzowa 10 kielichów suma  Kapłanka HB Koło/Mag

 

Nadal będę w zwiazku,widać miłośc pomiędzy nami,a na pewno patrzenie w jednym kierunku, budowanie relacji,w 3 monet to jest praca nad relacją,ale ja uważam, ze i jakieś osoby trzeice, choć 5 monet to karta ubóstwa,zatem nawet jak ktos się wtrąci,to nic nie zepsuje. Moze ta 5 monet symbolizuje kryzys finansowy, albo przy Cesarzowej i 10 kielichów mówi, ze nie będę do końca spełniona jako parnterka lub mój partner będzie mocniej mnie potrzebował.

On jest w 9 roku osobistym,we wrześniu zacznie już  1.rok , to może wtedy coś zacznie się zmieniać.

Odnośnik do komentarza

Kapłan kojarzy się bardziej z miłością duchową, platoniczna, dojrzałą. Widać uczucie między Wami 2 puchary i chęć pójścia dalej 3 monety, ale to nie nastąpi szybko.

5 monet przy Cesarzowej może mówić o poczucia braku, być może brakuje rozwoju w waszej relacji 3 monety 5 monet mimo chęci 10 pucharów. 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 minuty temu, Inez2503 napisał:

Kapłan 2 kielichów 3 monet 5 monet Cesarzowa 10 kielichów suma  Kapłanka HB Koło/Mag

Bardzo ładne karty. Znowu romantyczne 2 kielichy, On w Kapłanie, jak zwykle, ty jako życiowa partnerka i matka w Cesarzowej. W 3 monet widzę szlifowanie związku, pracę nad nim. 5 faktycznie trochę tutaj psuje, ale to chyba przejściowe problemy finansowe. Przejściowe, bo późniejsze karty są bardzo pozytywne, zwłaszcza 10 kielichów wieńcząca rozkład, niosąca harmonię, spełnienie, spokój i ciepło rodzinne. 

Ciekawe, że w podsumowaniu znowu masz Maga i Koło :D czyżby to to, o czym pisała @Mesi

Druga podsuma, Kapłanka, mówi o tym, aby zachować mądrość, nie wychylać się nadmiernie z inicjatywą, być powściągliwą. 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
6 minut temu, Priestess napisał:

Bardzo ładne karty. Znowu romantyczne 2 kielichy, On w Kapłanie, jak zwykle, ty jako życiowa partnerka i matka w Cesarzowej. W 3 monet widzę szlifowanie związku, pracę nad nim. 5 faktycznie trochę tutaj psuje, ale to chyba przejściowe problemy finansowe. Przejściowe, bo późniejsze karty są bardzo pozytywne, zwłaszcza 10 kielichów wieńcząca rozkład, niosąca harmonię, spełnienie, spokój i ciepło rodzinne. 

Ciekawe, że w podsumowaniu znowu masz Maga i Koło :D czyżby to to, o czym pisała @Mesi

Druga podsuma, Kapłanka, mówi o tym, aby zachować mądrość, nie wychylać się nadmiernie z inicjatywą, być powściągliwą. 

 

To samo o podsumie Koło i Mag pomyslałam. 

Co do Kapłanki, to nie wychylam się, zdaję sie na los. 

A moze podsuma Koło/Mag mówi jednak o oddaniu spraw losowi i przejściu do działania, jak się nadarzy okazja?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
8 minut temu, Inez2503 napisał:

A moze podsuma Koło/Mag mówi jednak o oddaniu spraw losowi i przejściu do działania, jak się nadarzy okazja?

też tak uważam :) ale mimo wszystko interpretacja Mesi zapadła mi w pamięć :D 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Inez2503 napisał:

Uczucia do 3 miesięcy

Kapłan 2 kielichów 3 monet 5 monet Cesarzowa 10 kielichów suma  Kapłanka HB Koło/Mag

 

Widać tutaj miłość i pracę nad związkiem, może w pewnym momencie pojawią się jakieś wątpliwości, będzie czegoś brakować w związku, ale ostatecznie uda się to przezwyciężyć bo cesarzowa to życiowa partnerka jak i matka a dopełnieniem wszystkiego jest 10 kielichów, czyli miłość i rodzina :) Kapłanka i koło mówią, żeby tego wszystkiego nie przyśpieszać, dać się toczyć samemu, aby to Pan czarował w tym magu. Kapłanka to trochę wycofana i zamknięta kobieta więc może karty radzą, aby trochę się wycofać i zobaczyć co los przyniesie. Na zakończeniu 10 kielichów więc dla mnie to karta spełnienia, miłości i rodziny :)

Wszystkiego dobre życzę :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie te karty na uczucia są bardzo dobre. Dobry grunt/podstawa na po przyszłość. Trzeba będzie coś oczywiście wypracować żeby było jeszcze lepiej niż jest teraz. Może zwrócić uwagę na to co do tej pory było odkładane. W każdym razie karty są przyjajace. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 13.06.2020 o 21:42, Inez2503 napisał:

Uczucia do 3 miesięcy

Kapłan 2 kielichów 3 monet 5 monet Cesarzowa 10 kielichów suma  Kapłanka HB Koło/Mag

 

Nadal będę w zwiazku,widać miłośc pomiędzy nami,a na pewno patrzenie w jednym kierunku, budowanie relacji,w 3 monet to jest praca nad relacją,ale ja uważam, ze i jakieś osoby trzeice, choć 5 monet to karta ubóstwa,zatem nawet jak ktos się wtrąci,to nic nie zepsuje. Moze ta 5 monet symbolizuje kryzys finansowy, albo przy Cesarzowej i 10 kielichów mówi, ze nie będę do końca spełniona jako parnterka lub mój partner będzie mocniej mnie potrzebował.

On jest w 9 roku osobistym,we wrześniu zacznie już  1.rok , to może wtedy coś zacznie się zmieniać.

Tak się zastanawiam co karty chcą mi powiedzieć, teraz na bank jestem w 5 monet,ale to by oznaczało,że niebawem wejdę w energię Cesarzowej z 10 kielichów..

 

Dla niewtajemniczonych : wczoraj moja relacja została zakończona..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Każdy krok do przodu jest lepszy od tkwienia w niezadowoleniu. Kwestia jak czytasz karty, razem czytane 5 monet Cesarzowa 10 pucharów - mówi o poczuciu tkwienie w braku, a chęci na 10 pucharów.
Druga opcja to uwolnienie się o poczucia braku da spełnienie. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, zakretka23 napisał:

Każdy krok do przodu jest lepszy od tkwienia w niezadowoleniu. Kwestia jak czytasz karty, razem czytane 5 monet Cesarzowa 10 pucharów - mówi o poczuciu tkwienie w braku, a chęci na 10 pucharów.
Druga opcja to uwolnienie się o poczucia braku da spełnienie. 

Czytam jak historię, każdą kartę po kolei...

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Uczucia: Kapłan i 2 kielichów mówią o poczuciu pewności, więzi emocjonalnej i duchowej, Kaplan - że może on trochę więcej pod siebie to układał, ale też widać bliskość światopoglądu, wartości i serc. 3 monet - może zaznaczać sprawdzian relacji przez czas lub trudności, poważną rozmowę i... Samotność, porzucenie w 5 monetach, gdzie teraz się znajdujesz. W Cesarzowej odnajdujesz stabilizację, poczucie własnej wartości, poświęcasz czas swojej własnej rodzinie, synowi, na to też wskazują 10 kielichów, ale 10 kielichów tu też wskazuje na związek uczuciowy, także moze być jego powrót - to właśnie obstawiam, bo czas zawiera 3 miesiące.

Podsumy tu się kłócą, ale jeśli przyjąć metodę HB, ale nie liczyć do końcowej (tak osobiście robię), to mamy w pierwszym przypadku Kapłankę - spójrz w głąb siebie i zrozum co Ci daje na sytuacja i czekaj biernie; a w drugim przypadku - Koło - zaufaj ciągu zdarzeń i losowi :)

 

Trzymam kciuki za Ciebie, Kochana :) Kochaj siebie, wierz w siebie :1s_z:

Będzie dobrze - wierzę w to :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...