Jump to content

Konwersacja - Conversation - Conversazione


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

W talii Sibilla della Zingara:

Ta karta symbolizuje zjazdy rodzinne i dobre relacje z przyjaciółmi i bliskimi.


• dialog, dyskusja, komunikacja, bycie wysłuchanym
• wymiana informacji, wyjaśnienia, przeprosiny
• rozważenie zalet i wad sytuacji
• krąg przyjaciół


SYMBOLE: Ta karta przedstawia młodą kobietę siedzącą na zewnątrz. Prowadzi przyjemną rozmowę z grupą przyjaciół. Kobieta mówi i wygląda na to, że jest słuchana, inni ludzie wydają się zainteresowani i uważni. Rozmowa wydaje się również pozytywna. Wszyscy wydają się być szczęśliwi i zadowoleni, co sugeruje, że okoliczności są pozytywne, panuje radość, obfitość, miłość, odnowienie i płodność.


PROSTA: Ta karta jest pozytywna i wskazuje sprzyjające momenty dla pytającego w odniesieniu do życia, przyjaźni i relacji. Zapowiada spotkanie, które się odbędzie. Podczas tego spotkania ważna jest wymiana informacji, która przekazuje punkt widzenia, argumenty lub radę. Ta karta może oznaczać spotkanie między przyjaciółmi, spotkanie biznesowe lub spotkanie rodzinne. Zapowiada szansę na wyjaśnienia lub przeprosiny. Oznacza również, że pytający zostanie wysłuchany, gdy zaangażuje się w rozmowę lub dyskusję.
Sąsiednie karty mogą opisywać charakter spotkania lub to, na kogo będzie miało wpływ lub kto będzie zaangażowany w to spotkanie. W przypadku kart miłosnych może zwiastować intymny i serdeczny dialog.

Karty negatywne znajdujące się w pobliżu mogą wskazywać, że niezbędna komunikacja może być utrudniona. W odniesieniu do spotkań biznesowych lub rozmów kwalifikacyjnych ta karta oznacza pozytywny wynik. Może również wróżyć, że nadchodzi zaproszenie lub że ktoś chce porozmawiać z pytającym.


Możliwe znaczenia:
MIŁOŚĆ: nowiny o narodzinach, ciąży, zaręczynach, obietnice między kochankami, silne więzi rodzinne .
PRACA: inspiracja, dzielenie się genialnymi pomysłami na nowe projekty, odbywają się ważne rozmowy, pozytywne zmiany pracy lub awans.
ZDROWIE: wyjście z krytycznej fazy związanej ze zdrowiem, wieści o ciąży, samopoczuciu psychicznym, wewnętrznej sile i energii
ZALECENIA: Komunikacja jest niezbędna do rozwiązywania problemów w dowolnym aspekcie życia. Nie spoczywaj na laurach, dopóki atmosfera nie zostanie oczyszczona.

 

ODWRÓCONA: po odwróceniu karta oznacza brak wyjaśnienia, brak komunikacji lub odroczenie rozmów. Może być też tak, że należy unikać rozmów, ponieważ konsekwencje mogą być gorsze niż w przypadku rozmowy. Może to być rada dla pytającego, że cisza jest złotem, a on sam mówi za dużo. Jeśli pytanie dotyczy relacji miłosnych: nie dochodzi do porozumienia, spór pozostaje nierozwiązany, występują poważne nieporozumienia lub ważne informacje są ukryte. W połączeniu z innymi negatywnymi kartami może oznaczać, że zdarzenia są burzliwe, pożądana komunikacja nie występuje, a rozmowa nie powiedzie się. W połączeniu z kartami takimi jak Fałsz czy Wróg może oznaczać plotki, oszczerstwa, spisek lub inną komunikację za plecami pytającego, która może być szkodliwa.

 

Źródło: "Gypsy Oracle Cards. A Handbook for Interpreting the Sibilla della Zingara" M. Jaqueline Murray

 

W 36-kartowej talii kart cygańskich:
 

Karta nie występuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...