Skocz do zawartości

karty mówiły 'odejdź'


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie od spotkania były nijakie. A w zeszłym tygodniu zdecydowałam zakończyć znajomość. Pan jednak nie odpuszcza i chyba teraz się obudził i uaktywnił. Niby neutralnie, ale bada grunt, pisze, odzywa się. 

Myślałam, że już kart na niego nie postawię, ale trudno, ostatni raz.

 

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

Ktoś tu chyba zatęsknił za tym co było w 6 kielichów, 10 kielichów zwiastuje na spokojny i bardzo miły kontakt (10 kielichów wypadła mi też w rozkładzie na tydzień), widać jego chęć pracy nad tą relacją jakikolwiek miałaby przybrać kierunek (rycerz monet)

 

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

Oczywiście, że będzie chciał rządzić, będzie podejmował ryzyko, będzie kombinował, będzie chciał uwieść, z tym magiem to znowu zabawa w kotka i myszkę?

 

Karta rada:

Pustelnik

Spokojnie zastanowić się nad wszystkim, działać z ostrożnością.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mala_83 napisał:

Tutaj w rozkładzie 10 pucharów czy denarów?

Oj, kieliszki. Już zmieniłam. Ostatnio za dużo monet w rozkładach, stąd pomyłka. ;)

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

Pan widać, że zatęsknił za miłymi spotkaniami, troską i ciepłem i chciałby popracować nad tą znajomością

 

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

No król buław i diabeł to nic innego jak sex :) Pan będzie też tutaj czarował. Będzie ogniście :)

 

Karta rada:

Pustelnik

Żeby wycofać się i pobyć trochę samemu, aby to wszystko przemyśleć.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

Będziecie rozmawiać o przeszłości, ostatecznie zakończycie miło znajomość na przyjacielskich zasadach 

 

5 godzin temu, olejos napisał:

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

Seksu chce. Same erotyczne karty typowego podrywacza.

5 godzin temu, olejos napisał:

Karta rada:

Pustelnik

Odciąć się, przemyśleć, przypomnieć sobie, czamu zrezygnowałaś ze znajomości poprzednio. Ogólnie jednak poza myśleniem jest odcięcie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
9 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

W panu obudzi się romantyk, będzie kreślił śwuetlana przyszłość :wink: jednak ostatecznie pozostaniecie na stopie kolezenskiej

10 godzin temu, olejos napisał:

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

Uwieść, dominować, będzie czarowal, żeby bylo z tego wiadomo co :wink:

10 godzin temu, olejos napisał:

Karta rada:

Pustelnik

Przemyśleć to i odciąć się, skupić się na sobie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, olejos napisał:

 

 

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

Pan wykażę się zainteresowaniem, nie chce stracić tego co już sobie "wychodził"

 

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

Chcę seksu przy czym może manipulować i być nie szczery. 

 

Karta rada:

Pustelnik

Odciąć się, wycofać z tej relacji, masz więcej do stracenia niż się mogłoby wydawać.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

W tym tygodniu możecie się spotkać. Będzie miło, spokojnie, może nawet romantycznie  ;) ale jednocześnie pod kontrolą. Rycerz Denarów to karta przyjaźni.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, olejos napisał:

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

Oczywiście, że będzie chciał rządzić, będzie podejmował ryzyko, będzie kombinował, będzie chciał uwieść, z tym magiem to znowu zabawa w kotka i myszkę?

 

Karta rada:

Chciałby się spotkać i ugasić pragnienie seksualne, tak dosłownie pokazały karty.

Król Buław to namiętny kochanek, Diabeł to erotyzm, pożądanie, a Mag to człowiek, który uważa, że jest herosem i żadna kobieta mu nie odmówi.

 

A jaka rada?

Pustelnik 

Karty radzą w tym tygodniu się od niego odseparować, dać mu w ten sposób wiele do myślenie. To też wskazówka dla Ciebie, aby upewnić się, czy ten Pan to odpowiedni kandydat, czy może lepiej sobie odpuścić i poszukać kogoś innego.

Karty wprost mówią: Przemyśl!

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma dobrych zamiarów facet jest problemowy i radziłabym spierniczyć póki możesz jego zachowanie typowe dość w pierwszych kartach. Facet kiedy czuje się odrzucany to jego ego boli i znowu bawi się w zdobywcę. Nie są to karty na dobrą relacje olejos. Nie dość że kombinator to seks mu głównie w głowie albo otaczanie Ciebie w sposób wężowy. Czyli... Czyli.. Wiej. Będzie marudził zawracał głowę. I robił w głowie mętlik, który absolutnie nie da Ci spokoju. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za interpretacje. Ja i tak odpuściłam i przebolałam już. Nie chcę z nim póki co nic więcej, bo to bez sensu i jego charakter nie jest w moim typie. :)

Edytowane przez olejos
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2020 o 20:59, olejos napisał:

 

Jak potoczy się relacja w tym tygodniu?

6 kielichów - 10 kielichów - rycerz monet

Pan będzie chciał utrzymać stare dobre relacje jak kiedyś i tak rzeczywiście będzie bez spiec moim zdaniem 

 

Jakie ma zamiary wobec mnie na przyszły tydzień?

Król buław - diabeł - mag

No tak troszkę się będzie narzucal jakby chciał cie mieć dla siebie 

 

Karta rada:

Pustelnik

No tak. Przemysl wszystko wyciągnij wnioski. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dopisek do weryfikacji:

A jednak się odezwał wczoraj wieczorem. Generalnie wyjaśnił swoją nieobecność - musiał wszystko przemyśleć. Doszło do tego, że postawiliśmy na szczerość i omówiliśmy naszą relację. Był wkurzony na mnie cały tydzień (może to ten diabeł?). Póki co powróciliśmy na stopę koleżeńską z czystą kartą (rycerz).

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dokładnie. Zakrętka ma rację. Manipulacja bardzo niefajna. Jak ktoś jest wkurzony, to o tym mówi, a nie każe się domyślać przez tydzień bez znaku życia, a potem jeszcze zwala winę na Ciebie czy też odwraca kota ogonem. Bardzo słabe.

Diabeł to jego nieszczere zagrywki. 

Król Buław może być tutaj jego gniewem. Chociaż po tych kartach nadal uważam, że był nastawiony głównie na seks.

Rycerz monet ładnie pokazał koleżeńskie, przyjacielskie zakończenie relacji.

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...