Skocz do zawartości

Zamiary Pana


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczął się do mnie odzywać Pan z przeszłości, który ma żonę. I po ślubie jest chyba 2 lata więc nie jest to małżeństwo z dużym stażem gdzie wkradła się monotonia :)  Od czasu do czasu się odzywa do mnie i ostatnio nawet zaproponował kawę jak będzie w mojej miejscowości. Dziwnie się trochę czuję i nie wiem o co Panu chodzi, bo w lutym spotkałam się z nim na żywo i niektóre tematy poruszane były dla mnie dziwne :)

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

widać tutaj jakieś wahania Pana, niezdecydowanie, ale 7 denarów o odwlekanie w czasie. Nie widzę tutaj konkretnych zamiarów tylko jakieś zastanawianie się. Jakby zostawiał sobie furtkę w razie w :)

 

A jak Wy myślicie? Będę wdzięczna za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Sam nie wie czego chce (kochankowie+2 mieczy). 7 denarów to też znudzenie, on szuka chyba tylko odskoczni od monotonii tak jak napisałaś. Możliwe, że szybko się zniecierpliwi i odpuści temat.

Edytowane przez olejos
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, olejos napisał:

Sam nie wie czego chce (kochankowie+2 mieczy). 7 denarów to też znudzenie, on szuka chyba tylko odskoczni od monotonii tak jak napisałaś. Możliwe, że szybko się zniecierpliwi i odpuści temat.

Mam nadzieję, bo głupio się czuję, tym bardziej spotykając się na kawie za plecami żony :) Dzięki serdeczne za interpretację :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

Nie do końca fair zagrywa, trochę traktuje Cię jako opcję, wybor dokonany za plecami zony. Kuje żelazo póki gorące i sprawdza jak daleko może się posunąć, a wszystko pod płaszczykiem zwanym koleżeństwo

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Trochę to dziwne właśnie bo wczoraj pisaliśmy wieczorem ponad 2 godziny i padła właśnie ta propozycja kawy. Dziwne jest to że ostatnio coraz częściej się odzywa. Mam nadzieję że ta kawa to tylko tak padła a nie dojdzie do skutku bo nie lubię takich sytuacji :) dzięki za interpretacje :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

On jest bardzo chłodno do Ciebie nastawiony. 2 Mieczy to chłód, kalkulacja,  a także niedostępność. On nie wtajemnicza Cię w swoje sprawy bo raczej Ci nie ufa, kochankowie to potwierdzają. On ma dylemat, nie wie sam, czego od Ciebie oczekuje i jakiej on chce relacji .

Dlatego on się póki co wycofuje, blokuje wewnętrznie i czeka na rozwój wydarzeń. 7 Denarów to karta inwestycji, a więc w tym wypadku on musi zobaczyć, że Tobie naprawdę warto zaufać. On musi Cię lepiej poznać i dopiero wtedy może się otworzy.

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

To osoba z którą kiedyś mnie coś więcej łączyło i jakoś czas się spotykaliśmy ze sobą. Jak poznał swoją żonę to przestał się odzywać a ostatnio od czasu do czasu odezwie się i chyba w lutym spotkałam się na kawie na mieście a wczoraj się odezwał i stwierdził że wpadnie do mnie do domu jak będzie w okolicy więc trochę mnie to zdziwiło. Nie przewiduje tutaj niczego z mojej strony bo Pan ma żonę :) zobaczymy czy dalej będzie się odzywał i czy faktycznie wpadnie na tą kawę :) te rozmowy teraz to też o wszystkim i o niczym więc może faktycznie nie otworzył się i bada teren czy może :)dzięki serdeczne @Ziomal597za interpretacje

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Ostatnio zaczął się do mnie odzywać Pan z przeszłości, który ma żonę. I po ślubie jest chyba 2 lata więc nie jest to małżeństwo z dużym stażem gdzie wkradła się monotonia :)  Od czasu do czasu się odzywa do mnie i ostatnio nawet zaproponował kawę jak będzie w mojej miejscowości. Dziwnie się trochę czuję i nie wiem o co Panu chodzi, bo w lutym spotkałam się z nim na żywo i niektóre tematy poruszane były dla mnie dziwne :)

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

widać tutaj jakieś wahania Pana, niezdecydowanie, ale 7 denarów o odwlekanie w czasie. Nie widzę tutaj konkretnych zamiarów tylko jakieś zastanawianie się. Jakby zostawiał sobie furtkę w razie w :)

 

A jak Wy myślicie? Będę wdzięczna za interpretacje :)

No bo nie wie czego chce. Kusisz go mimo, że ma żonę nawet zerknij na kartę kochanków co pokazuje.. :) widać jak dwie kobiety w maca mu w głowie.. Ale in sam się blokuję nie jest pewny waha się. Nie wie w którą stronę pójść więc jesteś pewna alternatyw. A czychcesz nią być... Coz.to już Twoja decyzja. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

pan sie mocno zastanawia (Kochankowie) - i jest to coś  przed czym próbuje świadomie się bronić, zakazuje sobie (2 mieczy) - w zamian tego pozostaje jednak w pozycji wyczekującej... nie zamyka sobie furtki

piszesz "mały staż, 2 lata" - a może dziecko w drodze lub kolejne w tych 7 monetach i pan jest zmęczony brakiem uwagi albo seksu ;) męsko-damskie przyjaźnie często kończą się w łóżku, a tym bardziej między dawnymi partnerami...

może pan jest na etapie "i chciałabym, i boję się"

nie ma tu kart uczuć czy miłości, więc może-  na początek - szuka koleżanki do wygadania się

 

 

Edytowane przez Ava55
sorki za literówki, ślepa jestem:D
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jest właśnie tak jak mówicie @Sheina i @Ava55, bo dziwne jest to, że Pan tak kontrolnie raz na miesiąc odzywa się do mnie niby co słychać. Wczoraj wieczorem gadaliśmy chyba ponad 2h i dzisiaj rano też się odezwał. Zdziwiły mnie tutaj informacje, które sam z siebie mi zaserwował, że ma tylko ślub cywilny i rozdzielność majątkową z żoną choć kompletnie o to nie pytałam. Jakieś wczoraj też dziwne podteksty więc sama nie wiem co myśleć. Kiedyś łączyło nas coś więcej, ale Pan później sam zerwał kontakt i odnowił go jakoś na początku tego roku, ale to pogadaliśmy chyba raz i jak był w mojej miejscowości spotkaliśmy się na kawę na jakieś 30 min i była cisza.

Chyba faktycznie mu tutaj jedno po głowie chodzi :) Ja nie chce być alternatywą, bo ten Pan już mącił mi sporo w głowie kiedyś i nic z tego nie wyszło. A na dodatek Panom z obrączką podziękuję, bo nie tego szukam :) Zobaczymy czy to jakiś chwilowy przypływ wygadania się przed kimś i na tym koniec czy Pan będzie dalej się odzywał. Ja sama kompletnie się do niego nie odzywam więc zobaczymy :)

 

Dzięki @Sheina i @Ava55 za interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Wydaje mi się, że jest właśnie tak jak mówicie @Sheina i @Ava55, bo dziwne jest to, że Pan tak kontrolnie raz na miesiąc odzywa się do mnie niby co słychać. Wczoraj wieczorem gadaliśmy chyba ponad 2h i dzisiaj rano też się odezwał. Zdziwiły mnie tutaj informacje, które sam z siebie mi zaserwował, że ma tylko ślub cywilny i rozdzielność majątkową z żoną choć kompletnie o to nie pytałam. Jakieś wczoraj też dziwne podteksty więc sama nie wiem co myśleć. Kiedyś łączyło nas coś więcej, ale Pan później sam zerwał kontakt i odnowił go jakoś na początku tego roku, ale to pogadaliśmy chyba raz i jak był w mojej miejscowości spotkaliśmy się na kawę na jakieś 30 min i była cisza.

Chyba faktycznie mu tutaj jedno po głowie chodzi :) Ja nie chce być alternatywą, bo ten Pan już mącił mi sporo w głowie kiedyś i nic z tego nie wyszło. A na dodatek Panom z obrączką podziękuję, bo nie tego szukam :) Zobaczymy czy to jakiś chwilowy przypływ wygadania się przed kimś i na tym koniec czy Pan będzie dalej się odzywał. Ja sama kompletnie się do niego nie odzywam więc zobaczymy :)

 

Dzięki @Sheina i @Ava55 za interpretacje :)

Kochana jak wwidc diabła to nawet nie ma co się wczuwać ino wiac

Uwierz mi koleś z tych diabłem narobił mo emocjonalnego rozpizdzel szkoda, że po fakcie dowiedziałam się od jego bliskich osób, że ma że sobą poważne problemy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No diabeł nie raz pokazał mi nie za dobre zamiary i nawet uzależnienie od drugiej osoby od którego ciężko się uwolnić :)

U mnie nie było diabła w kartach a kochankowie ale coś tu Pan kombinuje bo dzisiaj znowu wieczorem się odzywa mówi co robi itp choć nie pytam. Dziwne że drugi wieczór już tak rozmawia zamiast spędzać czas z żona :) Pan się coś rozkręca z podtekstami ale to takie raczej badanie gruntu bo delikatne :)

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2020 o 21:55, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie i wypadło:)

kochankowie + 2 miecze + 7 denarów

widać tutaj jakieś wahania Pana, niezdecydowanie, ale 7 denarów o odwlekanie w czasie. Nie widzę tutaj konkretnych zamiarów tylko jakieś zastanawianie się. Jakby zostawiał sobie furtkę w razie w :)

 

A jak Wy myślicie? Będę wdzięczna za interpretacje :)

Tak, pan wybiera obecnie między Tobą a żoną, może nawet między tym, żeby mieć obie, lub jednak zostać wiernym, ale moim zdaniem cofnie się (2 mieczy), i jednak zostanie przy tym, co jest stabilne i długotrwałe (7 monet) - w małżeństwie.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki @Willowja też myślę że to jakiś chwilowy zryw i Pan się wycofa. Może jakieś znudzenie. Ja też nie chce nic od tej znajomości poza fajną rozmową bo nie lubię takich sytuacji gdzie ktoś mógłby być zazdrosny. Nawet teraz gadając dziwnie się czuję :) Wczoraj troche go też zbylam wieczorem :)

Odnośnik do komentarza

Pan przez 3 dni odzywał się całymi dniami, ale ja zachowywałam dystans i nie reagowałam na badanie gruntu i różne podteksty więc Pan na tą chwilę zamilkł i nie odzywa się kompletnie :) i bardzo dobrze bo nie lubię takich sytuacji :)

Dzięki wszystkim za interpretacje :)

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...