Skocz do zawartości

Joga - trzy miesiące


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Chcę trochę się nauczyć Lenormandów również w kontekście zdrowia ;)

 

Jak wpłynie na moje samopoczucie i zdrowie joga? Zakładam czas trzech miesięcy.

 

Rózgi Pani Bukiet Lilia

 

Rózgi to podobno ścięgna, mięśnie, a także uzależnienia :P W kontekście duchowym - to uzyskanie harmonii i balansu.  Rózgi to osoba kłótliwa, także może będę mniej skora do zwad  ;P. Pani to układ hormonalny i żeńskie organy :). Bukiet - to ogólnie dobry stan zdrowia, wewnętrzna satysfakcja. Co ciekawe, to jest też karta medycyny alternatywnej. Lilie to również hormony, a także zmysły ( wzrok, słuch).

W każdym razie - karty ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Lianna napisał:

Jak wpłynie na moje samopoczucie i zdrowie joga? Zakładam czas trzech miesięcy.

 

Rózgi Pani Bukiet Lilia

Rózg+Pani to kobitka wysportowana, tak więc poprawi Ci kondycję

Pani+Bukiet to kobitka piękna, wrażliwa na piękno, więc ta joga może cię otworzyć na większy kontakt z samą sobą, Twoim ciałem, lepsze wsłuchiwanie się w ciało i rozumienie subtelnych sygnałów ciała

Bukiet+Lilie to może być poprawa życia seksualnego, ale też udane życie rodzinne, więc może wyciszy Cię, uspokoi Cię, co wpłynie na poprawę kontaktu z mężem, z bliskimi (mniej napięć, mniej kłótni). 

 

Bardzo piękne karty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

W sumie to na samo zdrowie moim zdaniem ani Ci nie pomogą, ani nie zaszkodzą. Rózgi pod kątem zdrowia to mięśnie (sensowne, bo w jodze się je mocno rozciąga), fizyczne terapie, ale też... nawracające problemy zdrowotne oraz takie, które powtarzają się regularnie (sezonowe alergie, refluks). Pani to po prostu choroby kobiece. Kwiaty to zapowiedź poprawy, i głównie wygląd: twarz, kosmetyka, włosy. Lilie to choroby starcze, spadek zdolności umysłowych z powodu wieku, znalazłam w jednym miejscu informacje, że to oczy i uszy (nie wiem czy to dobra interpretacja).

 

Moim zdaniem te karty mówią tylko tyle, że joga wpłynie głównie na Twojego ducha (Kwiaty to miła atmosfera, Lilie to harmonia i spokój). Będziesz chodzić spokojna i zadowolona. Będziesz wyglądała spokojniej i promieniście, bez stresu - pomoże o tyle, że nie będą się u Ciebie na przyszłość rozwijać choroby autoimmunologiczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Dzięki :)

 

Lilie to są choroby starcze, ale  trudno żebym po jodze je złapała haha wiecie, o co chodzi ;) Z kolei Rózgi i Lilie mogą się odnosić jak najbardziej do sfery seksualnej XD Mam jeszcze małą wiedzę, ale sporo czytam o Lenorkach :)

Lilie i Pani, to także hormony, także wydaje mi się, że karty pokazują przede wszystkim dobry wpływ ogólnie na kobiecość, wygląd, hormony i życie seksualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, Lianna napisał:

Jak wpłynie na moje samopoczucie i zdrowie joga? Zakładam czas trzech miesięcy.

 

Rózgi Pani Bukiet Lilia

Rozgi + Pani będziesz dobrze rozciagnieta :)) 

Pani+Bukiet poprawi Ci sie nastrój i samopoczucie, moze znajdziesz koleżankę, która będzie towarzyszyć w ćwiczeniach 

Bukiet+ Lilie mile spędzony czas 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...