Jump to content

Chroniczny pisk w uszach

Guest Joji

Recommended Posts

Cześć.

Szukam sposobu w jaki mogę pomóc mojemu ukochanemu krewnemu. Od wielu lat cierpi na pewną dziwną dolegliwość, którą jest dotkliwy pisk w głowie. Ciężko sobie to wyobrazić, ale z tego co mówi jest to naprawdę dotkliwe. Wyobraźcie sobie permanentny pisk, trzask lub wiertarkę w głowie. Człowiek jest dotkliwie wyczerpany i odechciewa się żyć.

Czy są jakieś niekonwencjonalne sposoby, które mógłby tutaj pomóc. W jaki sposób ja mogę jej pomóc? :(Uprzedzam, osoba chora jest racjonalna, nie wierzy w ezoterykę, a wszelkie próby "bezpośredniego" oddziaływania skazane są na porażkę np. zaprowadzenie do wróżki, bioenergoterapeuty etc.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szumy_uszne

Edited by Joji

Guest Ava55

roumiem, ze konwencjonalne były podejmowane i zawiodły ?

a może słuchanie nagrań np. synchronizujących półkule ? - jest tego dużo na YT, ale równie dobrze może wzmóc ten efekt, jak i go osłabić :mysli:

ew. wspomaganie hipnozą - np. wspomaganie sugestią ignorowania tego dźwięku (tu chyba nie trzeba być ezo, hipnoza jest udokumentowana jako zjawisko)

Edited by Ava55

Hej @Ava55

Istnieje możliwość leczenia operacyjnego lecz skuteczność jest różna. Z resztą nie wiem czy zgodziłby się na operację. To na pewno nie omamy, no i choroba psychiczna też odpada.

Edited by Joji

Hej @Joji

To po prostu może być podwyższone ciśnienie krwi w żyłkach usznych i może pomóc bogata suplementacja witaminą B12 podawana przez dłuższy czas... mi pomogło... :ok::aniolek:

Edited by Piko

5 godzin temu, Piko napisał:

Hej @Joji

To po prostu może być podwyższone ciśnienie krwi w żyłkach usznych i może pomóc bogata suplementacja witaminą B12 podawana przez dłuższy czas... mi pomogło... :ok::aniolek:

Hej, myślę że nie bo odżywiamy się dobrze, i są witaminy i dieta zbilansowana :( diagnoza otoskleroza

Edited by Joji

1 minutę temu, Joji napisał:

Hej, myślę że nie bo odżywiamy się dobrze, i są witaminy i dieta zbalansowania

Nie napisałem o dobrym odżywianiu, ale o leczniczych dawkach B12...