Skocz do zawartości

Jak ja zareaguję na wiadomość? dziś/jutro


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam wyjaśnić pewien konflikt. Zasiałam ziarno, czekam na odpowiedź i zdanie tej osoby na temat sytuacji. Długo byliśmy pokłóceni.

 

Jak ja zareaguje na wiadomość?

Diabeł - królowa mieczy - 9 buław

Ehe, po prostu zareaguję bardzo emocjonalnie, żeby nie powiedzieć brzydko - wkurzę się (diabeł). Na tyle, że będę musiała się odciąć (królowa mieczy). A później już będę mieć totalnie w nosie sprawę ( 9 buław).

 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
7 minut temu, olejos napisał:

Jak ja zareaguje na wiadomość?

Diabeł - królowa mieczy - 9 buław

Jak na próbę manipulacji i nieszczerą zagrywkę. Zaboli Cię to. Odetniesz się dla własnego dobra, własnych korzyści. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Jak Ty zareagujesz czy ta osoba?

 

Udzielę się z zamiarem przypomnienia sobie Tarota, więc proszę nie brać mojej interpretacji bardzo serio :D 
Odczuwam te karty tak, że wkurzy się, ale stwierdzi, że cała sytuacja to Twój problem. Diabeł jako emocje, Królowa Mieczy jako zimne, analityczne myślenie i 9 Buław jako postanowienie pozostania w miejscu. Taki zimny gniew, a słowa może będą grzeczne, ale wypowiedziane lodowatym tonem. Diabeł i Królowa Mieczy kojarzą mi się z wbitą szpilą, obarczeniem kogoś poczuciem winy i takim odwróceniem kota ogonem, że jeszcze uznasz, że to faktycznie była Twoja wina i powinnaś przepraszać tę osobę, a nie ona Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
12 minut temu, olejos napisał:

Jak ja zareaguje na wiadomość?

Diabeł - królowa mieczy - 9 buław

Albo wcale Ci nie odpisze i tym Cie wkurzy albo tak Ci napisze, ze strasznie Ci się odechce wszystkiego:dymi_zly:

Bardzo emocjonalnie zareagujesz

Edytowane przez Lunaria
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: Na początku baaardzo się stresowalam, nie umialam spac (diabel). Słuchajcie, nie dostałam odpowiedzi (krolowa mieczy). Odpuscilam, mówi się trudno, gra nie jest warta swieczki (9 bulaw). 

Edytowane przez olejos
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
48 minut temu, olejos napisał:

Zadałam pytanie kartom, czy ta osoba jeszcze odpowie:

2 mieczy - rycerz denarów - 6 monet

Z tych kart wychodzi, że nie.

Nie odpowie, zignoruje, zajmie się praca 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, olejos napisał:

Zadałam pytanie kartom, czy ta osoba jeszcze odpowie:

2 mieczy - rycerz denarów - 6 monet

Z tych kart wychodzi, że nie.

Moim zdaniem z tych kart wynika, że odpowie. Póki co się waha co napisać lub w ogóle przeoczył wiadomość (2 mieczy), ale rycerz monet jest lojalny a 6 monet to karta wymiany, więc moim zdaniem odpowie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2020 o 22:37, olejos napisał:

Postanowiłam wyjaśnić pewien konflikt. Zasiałam ziarno, czekam na odpowiedź i zdanie tej osoby na temat sytuacji. Długo byliśmy pokłóceni.

 

Jak ja zareaguje na wiadomość?

Diabeł - królowa mieczy - 9 buław

Ehe, po prostu zareaguję bardzo emocjonalnie, żeby nie powiedzieć brzydko - wkurzę się (diabeł). Na tyle, że będę musiała się odciąć (królowa mieczy). A później już będę mieć totalnie w nosie sprawę ( 9 buław).

 

Mnie sie wydaje, że w ogóle nie odpisze. Bo tak ja to zirytuje.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem z tych kart wynika, że odpowie. Póki co się waha co napisać lub w ogóle przeoczył wiadomość (2 mieczy), ale rycerz monet jest lojalny a 6 monet to karta wymiany, więc moim zdaniem odpowie.

Z tych wynika że odpowie. Ale bexzi się długo bronić przed tym. Wręcz z takim poczuciem niewygody. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Postawiłam jeszcze karty na to jak sytuacja się rozwiąże później. 

Królowa monet - królowa kielichów - 10 monet.

Powinnam być zadowolona mówiąc krótko. ;)

 

Spamuje tak i stawiam na wszystko karty, bo w taki sposób jak najszybciej się uczę interpretacji. :) 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, olejos napisał:

Postawiłam jeszcze karty na to jak sytuacja się rozwiąże później. 

Królowa monet - królowa kielichów - 10 monet.

Powinnam być zadowolona mówiąc krótko. ;)

 

Spamuje tak i stawiam na wszystko karty, bo w taki sposób jak najszybciej się uczę interpretacji. :) 

Dogadacie się dziewczyny. Będzie dobrze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, olejos napisał:

Zadałam pytanie kartom, czy ta osoba jeszcze odpowie:

2 mieczy - rycerz denarów - 6 monet

 

16 godzin temu, olejos napisał:

Postawiłam jeszcze karty na to jak sytuacja się rozwiąże później. 

Królowa monet - królowa kielichów - 10 monet.

Myślę, że to Ty będziesz stroną zabiegającą, inwestującą w tą znajomość, ale relacje z tą osobą będą pozytywne. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...