Jump to content

4. Spotkanie


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

Karta mówi bardzo jednoznacznie o szczęściu i jednomyślności. Słowami kluczowymi są tu: komunikacja, dawanie, otrzymywanie, spotkanie przyjaciół i krewnych, życie towarzyskie. Chodzi o to, by nawiązywać z innymi kontakty. Wówczas wymieniane są myśli i uczucia, dochodzi do spotkań, a życie towarzyskie jest bogate. Kontakt nie musi dotyczyć tylko jednej osoby — zupełnie możliwe, że spotkamy wiele osób, czy to na przyjęciu czy na rodzinnej uroczystości, ale również w Internecie na czacie. W sferze zawodowej chodzi o pracę w zespole nad projektami, współpracę i pertraktacje. Dalej karta może wskazywać na lunch biznesowy bądź spotkanie firmowe. Również flirt jest możliwy.

Czy spotkanie jest natury prywatnej czy zawodowej — wyczytaj z kart dookoła. Karta wskazuje na inteligencję, wieści też nową miłość, jeżeli obok są karty: nr 1 Osoba Główna, nr 15 Szczęśliwe zakończenie w miłości, nr 30 Osoba z sądownictwa. Jeśli zaś ta karta leży obok karty nr 25 Zdobycie Zaszczytów, oznacza to rozmowę kwalifikacyjną lub awans. Jeżeli karta znajduje się prawej od karty osoby, to inni ludzie pomogli Tobie w potrzebie. Jeżeli natomiast to Ty wsparłeś innych w trudnych momentach, karta leży po lewej stronie od karty osoby, a Ty możesz liczyć na rewanż lub podziękowanie.

 

Karta jako karta dnia

Dziś dom tętni życiem: może ktoś Cię odwiedzi, może zadzwonią starzy przyjaciele lub sam. zdecydujesz się do nich zatelefonować. W każdym razie to dzień wielu spotkań. Dotyczy to również pracy — może niezbędna będzie praca zespołowa lub weźmiesz udział w spotkaniu biznesowym.

 

Źródło: “Mistyczny Kipper”, Regula Elizabeth Fiechter & Urban Trösch


***

 

W bujnym ogrodzie młody mężczyzna trzyma za rękę kobietę. Nad prawą widzimy Amora - jednak bez strzały, którą mógłby wystrzelić.

 

Karta określa nowe kontakty lub spotkania. Ponadto opisuje również krąg przyjaciół i wszystkie społeczne kontakty, na których możemy polegać - zatem strzała Amora nie musi koniecznie kogoś trafić, kiedy pojawi się ta karta. Karta pokazuje także nagromadzenie ludzi, jak np. imprezy publiczne. Karta oznacza zatem wszystkie wiążące i niewiążące kontakty.

 

Źródło: Książka Ciro Marchetti

 

***

 

Spotkanie, oprócz znaczenia podstawowego może również oznaczać komunikowanie się z otoczeniem, życie towarzyskie oraz flirt. Jest to świadome lub przypadkowe nawiązanie znaczącego kontaktu. Karta, która leży obok Spotkania powie nam, czego dokładnie ono dotyczy oraz jakie jest jego znaczenie i cel.

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...