Jump to content
Sign in to follow this  
Ragna

15. Szczęśliwe zakończenie w miłości

Recommended Posts

Ragna

W przypadku tej karty chodzi o miłość i przyjaźń. Miłość uosabiają przedstawione na obrazku trzy pary: kobieta i mężczyzna, następnie dwa łabędzie i dwie rybki. Przyjaźń symbolizuje wierny piesek.

Ta karta uchodzi za jedną z najlepszych. Nawet jeśli układ kart nie jest zbyt korzystny, jeśli ta karta znajdzie się w rozkładzie - dobre rozwiązanie jest już pewne, a Twoje troski i problemy szybko pójdą w zapomnienie. To może dotyczyć miłości, ale także innych sfer. Również w obszarze zawodowym wszystko układa się pomyślnie. Karta gwarantuje pozytywne zakończenie we wszelkich związkach miłosnych, rodzinnych, przyjacielskich i towarzyskich.

Karta mówi także, że wkrótce znajdziesz nową miłość, jeśli jesteś osobą samotną. Jeżeli właśnie się zakochujesz, możesz liczyć na odwzajemnienie uczuć.

Gdy karta opisuje charakter osoby, wówczas mowa o postaci uprzejmej, uczuciowej, wiernej i lojalnej.

 

Karta jako karta dnia

Cokolwiek zostało zaplanowane - dzisiaj wszystko się uda. Dzięki Twej uprzejmości będziesz błyszczeć, znajdziesz się w centrum. Dzień jest pod znakiem miłości i przyjaźni. Trudności i problemów długo by dziś szukać - nie ma szans, aby je znaleźć!

 

Źródło: “Mistyczny Kipper”, Regula Elizabeth Fiechter & Urban Trösch

 

***

 

 

Rzeźbiona w kamieniu para kochanków, która mocno się obejmuje, a obok dwa żywe gruchające gołąbki, turkawki - karta mówi o związkach.

W pierwszej kolejności karta to wskazówka miłości lub zakochania. Również może oznaczać przyjaźń, wierność lub uwodzenie. Albo po prostu tylko miłość bliźniego bądź pozytywne uczucia, które kierują pytającym, lub że czynimy coś z serca.

W przypadku negatywnych kart w pobliżu jej przesłanie może być osłabione.

 

Źródło: Książka Ciro Marchetti

 

***

 

Szczęśliwe zakończenie w miłości, to jedna z najmilszych Kipperów. Mówi o miłości, przyjaźni, poważnym wzajemnym zaangażowaniu i pozytywnych perspektywach związku czy przedsięwzięcia. Poza miłością, zwiastuje korzystny obrót spraw, o które pytamy. Jeśli kartę wyciągnie osoba samotna, to znak, że wkrótce pojawi się na horyzoncie poważny kandydat/kandydatka na partnera. W pytaniach o pracę, zdrowie, relacje – zawsze będzie mówić o szczęśliwym spełnieniu. Ma moc odwracania lub minimalizowania znaczeń kart negatywnych, które znajdują się obok.

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

 

  • Super 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...