Jump to content
Sign in to follow this  
Ragna

23. Sąd

Recommended Posts

Ragna

Karta ta oznacza, że będziemy mieć do czynienia z urzędem lub notariuszem. O jaki rodzaj urzędu chodzi - powiedzą nam karty sąsiednie. Jeżeli będzie ko karta nr 31 Krótkotrwała choroba, wówczas to departament zdrowia; jeżeli karta nr 34 Praca, zajęcia - urząd pracy; jeżeli karta nr 18 Małe dziecko - urząd ds. nieletnich; a jeśli karta nr 29 Więzienie - Zakład karny.

Karta może również wskazywać na jakiś termin sądowy, przy czym nie musi to oznaczać, że będziesz pozwanym, ale możesz zostać powołanym na świadka.

Jeżeli karta leży przed kartą osoby, oznacza to dobry obrót spraw, a za kartą osoby - trzeba liczyć się ze złym zwrotem w jakiejś sprawie sądowej.

Karta może też po prostu oznaczać ogólnie budynek publiczny np. urząd.

Ma też jednak zupełnie inne znaczenie, mianowicie mówi o osiągnięciu równowagi lub konieczności osiągania jej przez Ciebie. Zawsze dotyczy spraw, gdzie dawanie i branie nie są zrównoważone lub gdzie energia płynie nieprawidłowo.

Karta może wzywać do podjęcia decyzji. Być może najpierw musisz sam ze sobą się rozprawić - będzie to kolejne znaczenie w szerokim spektrum wymowy karty.

 

Karta jako karta dnia   

Dziś nie unikniesz powzięcia decyzji. Sprawy wymykają się spod kontroli. Już od dawna o tym wiesz, a mimo wszystko wciąż odsuwasz decyzję, którą należało podjąć dawno temu. Dzisiaj wreszcie będziesz w stanie ją podjąć.

 

Źródło: “Mistyczny Kipper”, Regula Elizabeth Fiechter & Urban Trösch

 

***

 

 

Na karcie widzimy olbrzymi budynek sądu, a przed nim przedstawiciel prawa, który przynależy do trybunału. Sprawia wrażenie zajętego, w rękach trzyma dokumenty.

 

Karta niekoniecznie wieści sprawy sądowe, ale niekiedy odzwierciedla decyzje, odkrycia czy egzaminy. Karta "Sąd" przypomina nam o tym, że sami odpowiadamy za swoje decyzje. Często karta opisuje, że coś zostało wykryte bądź zalegalizowane.

Poza tym karta to atrybut wszystkich budynków publicznych, przy czym sąsiednie karty informują, o jakie budynki chodzi.

 

Źródło: Ciro Marchetti

 

***

 

Sąd – to karta wszelkich urzędów oraz decyzji. Kiedy pojawi się w rozkładzie blisko osoby głównej, oznacza, że „wisi” nad niż konieczność wyboru tego, co słuszne. Może jak najbardziej symbolizować rozprawy sądowe, ale też budynek służb publicznych oraz moment załatwiania spraw urzędowych. U pytaniach o relacje pokazuje dystans i brak zaangażowania (chyba, że karty poboczne potwierdzą - to Sąd wskazuje, że kimś targają sprzeczne uczucia i jest w trakcie podejmowania ważnej decyzji, w jakim kierunku relacja ma przebiegać).

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

 

  • Super 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...