Jump to content

23. Sąd


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

Karta ta oznacza, że będziemy mieć do czynienia z urzędem lub notariuszem. O jaki rodzaj urzędu chodzi - powiedzą nam karty sąsiednie. Jeżeli będzie ko karta nr 31 Krótkotrwała choroba, wówczas to departament zdrowia; jeżeli karta nr 34 Praca, zajęcia - urząd pracy; jeżeli karta nr 18 Małe dziecko - urząd ds. nieletnich; a jeśli karta nr 29 Więzienie - Zakład karny.

Karta może również wskazywać na jakiś termin sądowy, przy czym nie musi to oznaczać, że będziesz pozwanym, ale możesz zostać powołanym na świadka.

Jeżeli karta leży przed kartą osoby, oznacza to dobry obrót spraw, a za kartą osoby - trzeba liczyć się ze złym zwrotem w jakiejś sprawie sądowej.

Karta może też po prostu oznaczać ogólnie budynek publiczny np. urząd.

Ma też jednak zupełnie inne znaczenie, mianowicie mówi o osiągnięciu równowagi lub konieczności osiągania jej przez Ciebie. Zawsze dotyczy spraw, gdzie dawanie i branie nie są zrównoważone lub gdzie energia płynie nieprawidłowo.

Karta może wzywać do podjęcia decyzji. Być może najpierw musisz sam ze sobą się rozprawić - będzie to kolejne znaczenie w szerokim spektrum wymowy karty.

 

Karta jako karta dnia   

Dziś nie unikniesz powzięcia decyzji. Sprawy wymykają się spod kontroli. Już od dawna o tym wiesz, a mimo wszystko wciąż odsuwasz decyzję, którą należało podjąć dawno temu. Dzisiaj wreszcie będziesz w stanie ją podjąć.

 

Źródło: “Mistyczny Kipper”, Regula Elizabeth Fiechter & Urban Trösch

 

***

 

 

Na karcie widzimy olbrzymi budynek sądu, a przed nim przedstawiciel prawa, który przynależy do trybunału. Sprawia wrażenie zajętego, w rękach trzyma dokumenty.

 

Karta niekoniecznie wieści sprawy sądowe, ale niekiedy odzwierciedla decyzje, odkrycia czy egzaminy. Karta "Sąd" przypomina nam o tym, że sami odpowiadamy za swoje decyzje. Często karta opisuje, że coś zostało wykryte bądź zalegalizowane.

Poza tym karta to atrybut wszystkich budynków publicznych, przy czym sąsiednie karty informują, o jakie budynki chodzi.

 

Źródło: Ciro Marchetti

 

***

 

Sąd – to karta wszelkich urzędów oraz decyzji. Kiedy pojawi się w rozkładzie blisko osoby głównej, oznacza, że „wisi” nad niż konieczność wyboru tego, co słuszne. Może jak najbardziej symbolizować rozprawy sądowe, ale też budynek służb publicznych oraz moment załatwiania spraw urzędowych. U pytaniach o relacje pokazuje dystans i brak zaangażowania (chyba, że karty poboczne potwierdzą - to Sąd wskazuje, że kimś targają sprzeczne uczucia i jest w trakcie podejmowania ważnej decyzji, w jakim kierunku relacja ma przebiegać).

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...