Jump to content
Sign in to follow this  
Ragna

25. Zdobycie zaszczytów

Recommended Posts

Ragna

Teraz cała naprzód! Przede wszystkim w pracy, tu możesz liczyć na awans lub zostanie Ci przydzielony nowy obszar działań, który zapewni długotrwały sukces. Na rozwój kariery można liczyć przede wszystkim wtedy, gdy karta leży bezpośrednio obok karty osoby. Może też zakończyłeś jakiś etap nauki i właśnie otrzymujesz zasłużony dyplom.

Ta niezwykle pozytywna karta, prócz spraw zawodowych i związanych z kształceniem, wskazuje też na poprawę sytuacji w ogóle. Wreszcie będziesz się cieszyć długo oczekiwanym uznaniem. Teraz uwaga będzie zwrócona na Ciebie i na to, co robisz; będziesz podziwiany. Może to dotyczyć też tego, co już zrobiłeś - jakiejś pracy w domu, opieki nad kimś. Tu też zostaniesz doceniony. Karta mówi, że wydarzy się coś dobrego - o tym dokładniej opowiedzą karty dookoła. Teraz z pewnością coś się spełni. Starania zostaną nagrodzone, a sukces nie pozwoli długo na siebie czekać. Zapowiada się intensywna faza rozwoju osobistego, plany zostaną zrealizowane, nabiorą kształtów i ujrzą światło dzienne. Z każdej strony możesz liczyć na podziw.

Po za tym karta symbolizuje wszelkie intelektualne zmagania i może wskazywać, że ktoś zajmuje wysoką pozycję zawodową lub jest zawodowo niezależny. Karta mówi też, że jakiś egzamin zostanie zdany - zakładając, że nauka będzie tak intensywna jak dotąd. Ułożona z prawej strony karty osoby oznacza zawodowy sukces, a z lewej - wyróżnienie za niezwykłe zasługi.

 

Karta jako karta dnia

Teraz możesz zebrać owoce swej pracy, a najcenniejszym będziesz Ty i Twój sukces. Plany i zamierzenia powiodą się. W sferze zawodowej wszystko idzie pełną parą naprzód, być może dasz się skusić na prowadzenie własnej działalności.

 

Źródło: “Mistyczny Kipper”, Regula Elizabeth Fiechter & Urban Trösch

 

***

 

 

Na tej karcie widzimy działa, z których wystrzeliwane są saluty. Karta wskazuje na sukces i powodzenie. Byłoby jednak przesadą łączyć wymowę karty ze sławą, gdyż z tą kartą możemy kojarzyć "tylko" komplementy lub sukcesy towarzyskie.

W zależności od pytania, karta mniej lub bardziej opisuje, gdzie i jak czujemy się skuteczni lub uprzywilejowani, i na jakim obszarze coś się nam udaje. Dalej idąc, karta często pojawia się się wtedy, gdy chodzi o pokonanie trudności.

 

"Uzyskanie zaszczytów i godności" pokazuje jednak również wszystko to, co w sensie przestrzenie jest wielkie i wysokie - w połączeniu z kartą nr 20 "Dom" może np. oznaczać budynek wielopiętrowy.

 

Żródło: Ciro Marchetti

 

***

 

Zdobycie zaszczytów – awans, sukces, docenienie i prestiż – to podstawowe znaczenia karty. Teraz jest czas na zbieranie plonów pracy, nauki i wszelkich starań. Bardzo pozytywna karta, związana z sukcesem wszelkich przedsięwzięć i pozytywnym nastawieniem otoczenia. Jeśli pytamy o czyjeś uczucia, to odpowiedź brzmi: darzy cię ogromnym szacunkiem i estymą – podziwia. Karta zapowiada tez pomyślny rozwój sytuacji, które nas niepokoją, zdane egzaminy, nowe prestiżowe propozycje.

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

  • Super 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...