Skocz do zawartości

Nowa praca


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Od października zaczynam nowa prace.. Zrobiłam rozkład na nią.

 

1 - czy jest to dobry moment na podjecie nowej pracy? 4 denary i tak widać, że czas zamknąć to wszytsko.. Zreszta ja już się mentalnie na obecną zamykam

2 - czy oferowane warunki spełnia moje oczekiwania? Krol bulaw, mag. Tak. Będę zadowolona chyba nawet się nie spodziewam, że bardziej niż mysle:) 

3 - jak będzie kształtować się płaca?krolowa kielichow. 6 mieczy. 3 kielichy. Na początku się może będę przejmowac że nie ma szału, ale potem jest radość 

4 - jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami? 8 bulaw, że 6 bulaw, 7 denarów. Baaardzo fajne wreszcie super osoby po on e będziemy się wspierać wzajemnie duzo komunikacji między nami otwartowsic na siebie i chyba jakoś romans w tle, który już mi wychodził w innym rozkładzie... Yyy 

5 - czy praca dostarczy mi satysfakcji?2 miecze, cesarz, As bulaw ktoś będzie na mnie wpływał tam tak, że ja się nawet wątpiąc ogarnę i odzyskam siły aby tam działać 

6 - jakie będą moje dalsze perspektywy zawodowe?krol mieczy, głupiec, gwiazda  może się pojawić jeszcze coś nowego czy też nadzieja na nowe

7- jak będą wyglądały moje sprawy rodzinne z podjęciem nowej pracy?3 denary. Tu okej będziemy się wspierać 

8- czy ta praca pochłonie dużo czasu?6 kielichow. Nie sądzę. Tu mamy raczje pokazane ze środowisko będzie bardzo przyjazne a karta jest też spokojna więc raczej bez przesady. Takie miejsce przytulne w którym nikt nie robi problemów i tak też słyszałam.. 

 

 

Co mnie miłe tam zaskoczy? 

 

6 kielichow, umiarkowanie, Sąd.

 

zyczliwosc ludzi wobec siebie. Ciepła przyjacielska atmosfera.. Boże wreszcie normalność.. 

Dziekuje każdemu za 

Pomoc

 

Edytowane przez Sheina
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sheina napisał:

 

1 - czy jest to dobry moment na podjecie nowej pracy? 4 denary 

Tak

2 - czy oferowane warunki spełnia moje oczekiwania? Krol bulaw, mag. 

Tak

3 - jak będzie kształtować się płaca?krolowa kielichow. 6 mieczy. 3 kielichy. 

Na początku gorzej może będą potrzebne jakieś kursy albo kwalifikacje, potem już lepiej będzie cię satysfakcjonowac 

4 - jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami? 8 bulaw, że 6 bulaw, 7 denarów.

Długo będziecie do siebie docierać, ale ale będzie ok. Nie ma tu kart konfliktu 

5 - czy praca dostarczy mi satysfakcji?2 miecze, cesarz, As bulaw

Myślę, że po prostu podejdziesz do tego zadaniowo na chłodno. Iść, zrobić i tyle 

6 - jakie będą moje dalsze perspektywy zawodowe?krol mieczy, głupiec, gwiazda  

Tak, będzie coś jeszcze innego na horyzoncie 

7- jak będą wyglądały moje sprawy rodzinne z podjęciem nowej pracy?3 denary. 

Będzie dobrze 

8- czy ta praca pochłonie dużo czasu?6 kielichow. 

Raczej nie 

 

Co mnie miłe tam zaskoczy? 

 

6 kielichow, umiarkowanie, Sąd.

 

Może Lepsz atmosfera niż w poprzednim miejscu albo będzie tam ktoś kogo znasz, powrót do korzeni, ulga lub spokój. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Sheina napisał:

1 - czy jest to dobry moment na podjecie nowej pracy? 4 denary

widać, ze nie ma wielkiego wyboru w ofertach, moment średni -ale lepszy rydz niż nic

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

2 - czy oferowane warunki spełnia moje oczekiwania? Krol bulaw, mag

tu chyba trochę powalczysz o ich poprawę i to Ci się uda - więc : tak

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

3 - jak będzie kształtować się płaca?krolowa kielichow. 6 mieczy. 3 kielichy

na początku satysfakcjonująco,a le potem mozesz zauważyć, ze inni mają lepiej i będizsz dążyć do tego by była lepsza płaca

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

4 - jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami? 8 bulaw, że 6 bulaw, 7 denarów

sporo energii, może młodzi ludzie... potem się atmosfera trochę uspokoi

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

5 - czy praca dostarczy mi satysfakcji?2 miecze, cesarz, As bulaw

na początku nie do końca, moze szef będzie bardzo wymagający albo Toba zainteresowany nie ajko pracownikiem

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

6 - jakie będą moje dalsze perspektywy zawodowe?krol mieczy, głupiec, gwiazda 

być może  w tej pracy nie za dobre, ale pojawi się na horyzoncie coś nowego - co przyciągnie Twoją uwagę

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

7- jak będą wyglądały moje sprawy rodzinne z podjęciem nowej pracy?3 denary

nie bardzo rozumiem pytanie, ale wygląda na to, że praca będzie miałą tu spore znaczenie, będzie Cię bardziej zajmowałą niż ukłądy rodzinne

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

8- czy ta praca pochłonie dużo czasu?6 kielichow

nawet jeśli tak, to będziesz ją lubić

 

12 godzin temu, Sheina napisał:

Co mnie miłe tam zaskoczy? 

 

6 kielichow, umiarkowanie, Sąd.

moze spotkasz kogoś znajomego i poczujesz się tam dobrze

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...