Skocz do zawartości

uczucia na miesiąc


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkładówka ogólna. 2tygodniówki, bo tak łatwiej mi weryfikować na bieżąco, później nie pamiętam co się przez dłuższy okres działo.

 

Czerwiec końcówka, co przyniesie w uczuciach?

10 buław - wisielec - kochankowie

Póki co czuję się przeciążona i mam serdecznie wszystkiego dość w tej sferze (10 buław), dlatego 2 tygodnie spędzę w bezruchu i patrząc na sprawy z zupełnie innej perspektywy (wisielec) żeby wkrótce znowu otworzyć swoje serducho (kochankowie).

 

Co przyniesie w uczuciach pierwsza połowa lipca?

2 denarów - rydwan - giermek buław

Hm, 2 denarów na początku w połączeniu z końcową kartą kochanków może wskazywać na jakiś wybór, może będę mieć dylemat czy romansować czy też nie. Rydwan z tym giermkiem buław może wskazywać na jakieś podróże do jakiegoś pana? Może poznam kogoś nowego, bo giermek buław to karta nowości, a rydwan to jakieś działanie.

 

 

 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, olejos napisał:

Czerwiec końcówka, co przyniesie w uczuciach?

10 buław - wisielec - kochankowie

Tu widać że jesteś przybita i zostaniesz bierna w sprawach  damsko-męskich 

Godzinę temu, olejos napisał:

Co przyniesie w uczuciach pierwsza połowa lipca?

2 denarów - rydwan - giermek buław

Zmiany, zmiany, zmiany :) pojawi się z impetem ktoś nowy lub jeden stary i keden nowy :wink: Będzie gorąca linia i umawianie się na spotkanie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, olejos napisał:

Rozkładówka ogólna. 2tygodniówki, bo tak łatwiej mi weryfikować na bieżąco, później nie pamiętam co się przez dłuższy okres działo.

 

Czerwiec końcówka, co przyniesie w uczuciach?

10 buław - wisielec - kochankowie

 Szczerze mówiąc tu się nic nie wydarzy. Wisielec to karta bezruchu i takiej niemocy. Mimo Twoich pragnień tutaj niestety bez zmian. 

 

Co przyniesie w uczuciach pierwsza połowa lipca?

2 denarów - rydwan - giermek buław

Tutaj widać Twoją aktywną postawę w tym kierunku. Wymiana wiadomości, ruch, więc może założysz jakieś konto na portalu randkowy. 

Powodzenia. 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, olejos napisał:

Czerwiec końcówka, co przyniesie w uczuciach?

10 buław - wisielec - kochankowie

sytuacja - będziesz troche przytłoczona, zaniechasz jakichkolwiek akcji, będziesz się zastanawiać na koniec miesiąca - jakis wybór (np. czy szukać w realu albo na portalach -to tylko przykład )

Wisiel+Kochanki->Łysy - więc coś jest an rzeczy, moze jeszcze nie pozegnałąs sie w myśłach/uczuciach z panem w tle 

 

13 godzin temu, olejos napisał:

Co przyniesie w uczuciach pierwsza połowa lipca?

2 denarów - rydwan - giermek buław

haha a tu widzę 2mt+Rydwan takie "a co mi tam! do boju!"  :D

zaczniesz jakieś małe rozmowy na początek ostrożnie, może jakiś nieco więcej starszy od Ciebie facet albo właśnie sporo młodszy ;) nie wiem czy to Ty w tym giermku czy on

ale jakieś działania ewidentnie będą

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

1. Widać zmęczenie w 10 buław, przetłoczenie innymi sprawami, przez co w Wisielcu dasz sobie spokój, bedziesz biernie oczekiwać, może spojrzysz na związki inaczej :) Ale bliżej końca pewnie pojawi się 2 panów między którymi będziesz wybierać :)

2. Zaczyna się tam, gdzie się skonczylo: 2 opcje, między którymi będziesz balansować, 2 panów (2 monet), zacznie się szybka akcja, dużo namiętności, ruchu, przeżyć (Rydwan), może też będziesz tak trochę tym wszystkim kierować. W paziu widać chemię, flirt, spotkania :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja czerwiec: miałam dość, dałam sobie na wstrzymanie, odpoczęłam, nie było żadnych dram, święty spokój. Faktycznie na koniec miesiąca pojawił się dylemat czy zacząć się z kimś spotykać. Jeden Pan jest na celowniku. Z jednej strony chcę, z drugiej nie - to pewnie ten dylemat w kochankach. Zobaczymy. :) 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...