Skocz do zawartości

Pierwsza połowa lipca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
moc + 2 denary + 6 buław

Będzie dużo działo, ale będę miała wewnętrzną moc i siłę, aby ostatecznie poczuć satysfakcję. Tu w 2 denarach może sporo spraw będzie mnie rozpraszać i trzeba będzie się na czymś skupić. Ale ostatecznie radość i zwycięstwo więc powinno być ok :)

 

Praca
paź buław + 3 denary + as pucharów

Może w tym paziu jakaś nowa propozycja, która będzie wymagała więcej pracy (może nowy projekt ruszy) ale powinna to być praca w miłej atmosferze (po ostattnich kłótniach z osobą z która współpracuję widać znaczną poprawę współpracy)

 

Uczucia
moc + Koło Fortuny + 6 mieczy

Tutaj jakaś namiętność, sex ale wydarzy się coś na co nie będę miała wpływu i ostatecznie się odetnę, zakończę to.


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + wisielec + 5 pucharów

Jakby coś się odrodziło ale zatrzymało w miejscu a ostatecznie sie zakończyło i przyniosło rozczarowanie. Nie wiem jak tutaj spojrzeć na te karty. Śmierć na początku to nie jest raczej koniec choć tutaj na końcu 5 pucharów to rozczarowanie.

 

Rada
7 buław + gwiazda + 4 buławy

Przestać walczyć z sobą i z innymi a zadbać o siebie o swój wygląd i skupić się na rodzinie.

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
cesarz + 3 buławy + paź buław

Pan będzie stanowczy i znajomość ta będzie na jego zasadach, ale w paziu buław może będzie kontakt z jego strony, albo karty pokazały, że on zacznie nową znajomość z kim innym.

 

Trochę dziwne te karty :) Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mala_83 napisał:

Jak zawsze położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
moc + 2 denary + 6 buław

Pomyslałam, że należy znaleźć w sobie siłę i przestać balansować, żeby poczuć się zwycięsko. Może faktycznie coś Cię rozprasza, więc w Mocy należy się wziąć za to konkretnie.


Praca
paź buław + 3 denary + as pucharów

Awans jak nic. Paź buław + 3 denary to wiadomości o znakomitej współpracy, która się rozwija, więc może jakieś nowe zadania do ogarnięcia? As kielichów to satysfakcja, patrząc na resztę kart.
 

Uczucia
moc + KF + 6 mieczy

Niestety nie wiem co to KF, ale po reszcie kart myślę, że jakaś sprawa uczuciowa ma szansę się rozwiązać.


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + wisielec + 5 pucharów

Zatrzymanie jakichś istotnych zmian i poczucie, że trzeba się wycofać, bo to przynosi tylko niedostatek emocjonalny.

 

Rada
7 buław + gwiazda + 4 buławy

Powiedziałabym wręcz odwrotnie - być bardziej asertywnym, bo Gwiazda znamionuje uzdrowienie - mów śmiało co masz na myśli i skup się na sobie, oraz na swoim szczęściu domowym.

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
cesarz + 3 buławy + paź buław

Pan X coś sobie konkretnie postanowił i będzie do tego dążył - potrwa to jakiś czas, ale mam wrażenie, że coś nowego zaczyna - ciężko tutaj powiedzieć, szkoda, że na Pazika nie ma jeszcze jednej karty. Ale stawiam, że się odezwie za jakiś czas. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Sunrise009za interpretacje. W uczuciach KF to skrót myślowy koło fortuny :)

Co do pracy to też mi wygląda na jakiś awans ale nie bardzo to chyba realne, może bardziej że będzie pochwała i satysfakcja że uda się zakończyć jeden projekt na którym wszystkim bardzo zależy. Szykuje się też kolejny projekt który może właśnie w lipcu się zacznie więc może ten as to właśnie nowy projekt będzie. 

Co do Pana X to paź bulaw często przynosi kontakt więc zobaczymy :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
moc + 2 denary + 6 buław

Będzie dużo działo, ale będę miała wewnętrzną moc i siłę, aby ostatecznie poczuć satysfakcję. Tu w 2 denarach może sporo spraw będzie mnie rozpraszać i trzeba będzie się na czymś skupić. Ale ostatecznie radość i zwycięstwo więc powinno być ok :)

 

Praca
paź buław + 3 denary + as pucharów

Aura

Bardzo owocny czas  to będzie. 

2 Denarów może mówić o tym, że będziesz zaapsorbowana dwiema pracami lub sprawami na raz, ale to też karta takiej chwiejności i dlatego Moc pokazuje, że trzeba będzie się zawziąć, aby pogodzić te wyzwanie. 

Tak czy inaczej będziesz to wszystko ogarniała, bo Moc to karta sukcesu, choć po trudnej walce i dalej 6 Buław to potwierdza. 

 

 

Praca 

Widać, że możesz mieć powierzone nowe zadanie,  bo 3 Den to właśnie karta zlecenia, a Paź Buław to jakieś nowum, nowe doświadczenie i wyzwanie. 

As Pucharów pokazuje, że w pracy to będzie spokojny czas bez żadnej gonitwy. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
moc + Koło Fortuny + 6 mieczy

Tutaj jakaś namiętność, sex ale wydarzy się coś na co nie będę miała wpływu i ostatecznie się odetnę, zakończę to.


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + wisielec + 5 pucharów

Uczucia

 

Może wydarzyć się w tej sferze coś niespodziewanego. Jeśli teraz nikogo nie masz, to ktoś się może pojawić i na odwrót. Koło Fortuny odwraca sytuację o 180°.  Moc mówi o tym, że w kimś się "zabujasz", może być nawet jakiś sex, aczkolwiek 6 Mieczy pokazuje, że dalej się to nie rozwinie.

 

Najważniejsze

 

Nagły zastój, który pokrzyżuje Ci plany i będziesz z tego powodu wręcz zrozpaczona.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Rada
7 buław + gwiazda + 4 buławy

Powiedziałabym wręcz odwrotnie - być bardziej asertywnym, bo Gwiazda znamionuje uzdrowienie - mów śmiało co masz na myśli i skup się na sobie, oraz na swoim szczęściu domowym.

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
cesarz + 3 buławy + paź buław

Rada

 

Lśnij i błysz, dużo wymagaj wymagaj zarówno od siebie, jak od innych.

Ciesz się życiem, patrz na wszystko z optymizmem 

 

Znajomość z X

 

Znajomość będzie nadal podtrzymywana. Pan może przejąć inicjatywę i myśleć o przyszłości Waszej relacji. Paź Buław to karta wymiany wiadomości, ale jest to też zaproszenie. Może któregoś wieczoru umówicie  się na lampkę wina ;)

 

Najlepszego  :)

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597za interpretacje :) w pracy szykuje się faktycznie coś nowego tylko teraz czekam na decyzję kiedy rusza pracę. Po zwariowanym czerwcu i ogromie pracy mam nadzieję że będzie trochę spokojniej.

Co do uczuć to faktycznie to zawsze zmiana, więc jeśli teraz nie ma nikogo to może się pojawi choć te 6mieczy pokazuje że się to nie rozwinie dalej. Ale dobrze że coś się może ruszy :)

Radę wezmę sobie do serca i trzeba wyjść do ludzi z tego domu i się ogarnąć :)

Co do Pana X zobaczymy czy się odezwie. Może ten paź to wiadomość Zobaczymy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.06.2020 o 14:43, Mala_83 napisał:

Jak zawsze położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
moc + 2 denary + 6 buław

 

Widać, że weźmiesz los w swoje ręce i zaczniesz panować nad chwiejnymi nastrojami. Pójdziesz do przodu i będziesz sama z siebie dumna.

 

Praca
paź buław + 3 denary + as pucharów

Nowa energia, bardzo pozytywna atmosfera i szczera chęć współpracy. Możliwe, że ma to związek z jakąś młodszą osobę w zespole, a jeśli nie to mogą być nowe, ekscytujące zadania.

 

Uczucia
moc + Koło Fortuny + 6 mieczy

 

Ponieważ cały czas widzę, że kładziesz karty na osobę, z którą od dłuższego czasu nie masz kontaktu, to może znajdziesz w sobie w końcu siłę, aby się od tego odciąć. Karty wyraźnie mówią, że zmiany są nieuchronne i czas pójść nową drogą. Najwyższy czas odwrócić się od przeszłości.


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + wisielec + 5 pucharów

 

Tutaj również zaznacza się ta transformacja w tobie, ale możliwe, że także frustracja, smutek, że sprawy stoją w miejscu i nic się nie dzieje.

 

Rada
7 buław + gwiazda + 4 buławy

Odciąć się od złudnych marzeń o jakiejś relacji.

W dniu 19.06.2020 o 14:43, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
cesarz + 3 buławy + paź buław

 

On jest w stabilnej relacji i nawet gdyby się odezwał, to jedynie dla własnej satysfakcji, bo on jest w tej znajomości górą, a ty się jedynie możesz podporządkować. Nie wiem, czy warto jest oczekiwać kontaktu od kogoś, kto pojawi się tylko, aby zaraz zniknąć. Ewentualnie, on oczekuje tego kontaktu, sam z siebie nie wyjdzie z żadną inicjatywą.

 

Trochę dziwne te karty :) Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza za karty Faktycznie nie potrafię się odciąć i od pewnej osoby z przeszłości i ruszyć do przodu. Przed całą tą pandemia ruszyłam do przodu założyłam konto na portalu randkowym, poznałam Pana spotkaliśmy się nawet i po spotkaniu jeszcze ze dwa tygodnie normalnie gadali, nawet Pan chciał się spotkać drugi raz i pewnego dnia zniknął bez słowa. To podcięło mi też dodatkowo skrzydła i wróciły wspomnienia o Panu z przeszłości od których nie mogę się odciąć. Ostatni czas nie był odpowiedni aby kogoś poznać ale pracuje nad tym, aby wreszcie ruszyć do przodu i mam nadzieję że w lipcu się to wreszcie uda :) dzięki serdeczne za interpretacje :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie oceniam, bo sama byłam, a nawet jestem w podobnej sytuacji, ale trzeba działać i za każdym razem wbijać sobie do głowy, ze tego nie ma i nie będzie. A chyba nie chcesz czekać na jakieś ochłapy lub łaskę Pana. Nie zniechęcaj się, traktuj randki i rozmowy na luzie, czerp z możliwości poznawania różnych osób. Nie tylko nauczysz się czegoś nowego o innych, ale także o sobie ;). Powodzenia. A karty masz dobre, aby w końcu ujarzmić ślepe pożądanie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne :) myślę, że już przetrawiłam to wszystko i jest wola pójścia do przodu i mam nadzieję, ze się to uda. Czekanie nic nie da bo tak jak właśnie piszesz dostanę ochłapy na kogoś zasadach a tego nie chce :) Dzięki za motywację ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.06.2020 o 14:43, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
moc + 2 denary + 6 buław

Poszłam trochę do przodu zaczęłam wychodzić do ludzi założyłam konto na portalu randkowym, zaczęłam dbać sama o siebie. Ruszyłam zdecydowanie przed siebie z nową siłą i energią

 

Praca
paź buław + 3 denary + as pucharów

Tutaj dostałam informację odnośnie przydzielenia mi samochodu służbowego więc pojawiła się trochę nowa energią i motywacja

 

Uczucia
moc + Koło Fortuny + 6 mieczy

Spotkałam się z jednym Panem z portalu randkowym, któremu na pierwszym spotkaniu poruszał tylko jeden temat sexu i okazał sie totalną porażką. Potem pojawił się drugi Pan była namiętność, dużo rozmów aż mieliśmy się spotkać Panu nie pasowało spotkanie w innym miejscu niż u mnie w domu więc zaczął mnie wyzywać a ja ostatecznie go zablokowałam. Więc karty pokazały tą całą sytuację idealnie :)


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + wisielec + 5 pucharów

Ten jedne Pan z którym się ostatecznie nie spotkałam to osoba z przeszłości z którą dawno temu raz się spotkałam więc może to ta sytuacja, albo to, że faktycznie te dwa spotkania spowodowały we mnie wielką zmianę ale też trochę i rozczarowanie

 

Rada
7 buław + gwiazda + 4 buławy

Tutaj chyba powinnam doceniać to co mam i wymagać od siebie jak i innych nie godząc się na cokolwiek, aby tylko była a i tak bym nie była szczęśliwa

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
cesarz + 3 buławy + paź buław

Z Panem nie było kontaktu. Nie wiem czy znajomość w której był nadal trwa, bo widuję go 1-2 razy w tygodniu, choć wcześniej bo dłuższy czas nie było

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...