Jump to content

28. Oczekiwanie


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

Ta karta jest również kartą czasu, która przepowiada, że coś może potrwać do 3 miesięcy. Karta wyraża pragnienia, mówi, że czegoś sobie życzymy, czy to natury materialnej czy niematerialnej. Wyraża postawę oczekiwania: ktoś z utęsknieniem biernie czeka i nie ma żadnych możliwości, by samemu interweniować w wydarzenia i być aktywnym. Być może mówi o telefonie, na który ktoś czeka, może o obietnicy mieszkania, którego tak się pragnie. A może o nowej posadzie lub po prostu ważnej wiadomości.

Karta wskazuje też na ciążę - wtedy oczekiwaniu towarzyszy radość, lecz nie można wpłynąć na okres trwania ciąży.

Na co czekamy, czego pragniemy lub za czym tęsknimy - jak zawsze powiedzą karty wokół. W zależności od postawionego pytania, karta może wzywać do tego, by nie działać zbyt pospiesznie, tylko najpierw w spokoju poczekać na rozwój wydarzeń. Nakazem tej chwili byłoby "zaczekać, popijając herbatkę". Ponieważ nie masz wpływu na to, co i kiedy się zdarzy, pozostaw to sile wyższej, a w tym czasie poświęć się codziennym sprawom. Zaufaj, że to, co się Tobie należy, do Ciebie przyjdzie. Karty wokół udzielą Ci wskazówek, kiedy nadejdzie właściwy moment. Nie pozwól, z powodu wewnętrznego niepokoju nakłonić się do przedwczesnej aktywności.

Karta może też wskazywać, że jakaś sprawa będzie miała opóźnienie. Niekiedy wskazuje, że ktoś oczekuje czegoś, o czym sam jeszcze nie ma pojęcia.

Gdy karta znajduje się z prawej strony karty osoby, może być oznaką dysharmonii w związku. Z lewej strony - mówi, że związek teraz i w przyszłości będzie harmonijny.

 

Karta jako karta dnia

Zostałeś skonfrontowany ze swoimi pragnieniami i tęsknotami. Chętnie byś interweniował w sprawy i skierował je w stronę, w którą zmierzasz. Jednak sam zauważysz, że i tak nic nie osiągniesz. Teraz wymagane są zaufanie i cierpliwość. Przekaż swoje pragnienia siłom wyższym.

 

***

 

Zamożna dama przebywa w swoim salonie i nieco zrezygnowana spogląda na swój ogród. Być może czeka na coś lub coś ją przygnębia.

Ogólnie karta opisuje, że na coś mamy nadzieję, być może coś obserwujemy, nie działając. Karta pokazuje też, że jesteśmy zmuszeni ćwiczyć naszą cierpliwość. Czy będzie okazja na nadzieję, czy oczekiwanie jest daremne - zdradzają najbliższe karty.

 

Jako pojedyncza karta opisuje wreszcie pragnienia i nadzieje Pytającego, jak również potrzebną do tego cierpliwość.

 

Źródło: Książka Ciro Marchetti

 

***

 

Oczekiwanie jest kartą czasu, przepowiadająca okres zastoju lub oczekiwania na określone zdarzenie przez około 3 m-ce. Wyraża postawę czekania, ale też pragnień, marzeń i życzeń. W pytaniu o uczucia mówi, że ktoś tęskni, że myśli i czeka. W sprzyjającym układzie oznacza ciążę. Wskazówka, jaka daje karta to „zatrzymaj się i przeczekaj”. W pytaniach o pracę czy zdrowie, może pokazywać niepewność sytuacji i to, że na ostateczny wynik trzeba jeszcze poczekać. Jaki będzie – pokażą karty obok.

 

Źródło: http://tarotity.blogspot.com/2017/10/znaczenie-kart-kipper.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...