Skocz do zawartości

Jak przebiegnie sesja egzaminacyjna?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Położyłam karty na pytanie jak w tytule. Wypadł As monet, król kielichów i Kochankowie. Nie stosowalam zadnego rozkladu, po prostu wylosowałam po tasowaniu 3 karty. Czy można je uznać za pozytywne?

Moim zdaniem tak, król kielichów wskazuje na emocjonujący czas, as monet to dobry znak na przyszłe wydarzenia.

Ktoś pomoże to bardziej szczegółowo zinterpretować? Po egzaminach zeweyfiukje oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 19.06.2020 o 22:36, aliceice napisał:

Położyłam karty na pytanie jak w tytule. Wypadł As monet, król kielichów i Kochankowie.

Hmm moim zdaniem to pytanie jest zbyt ogólne.. i tak samo mętnie karty to pokazały.. jest pokazane szlifowanie wiedzy w Asie Denarów w Królu Kielichów emocjonalne podejście do egzaminów i w Kochankach dokonanie wyborów, ale czy wszystko będzie zakończone pozytywnie to tak trochę na dwoje babka wróżyła.. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 19.06.2020 o 22:36, aliceice napisał:

Hej

Położyłam karty na pytanie jak w tytule. Wypadł As monet, król kielichów i Kochankowie. Nie stosowalam zadnego rozkladu, po prostu wylosowałam po tasowaniu 3 karty. Czy można je uznać za pozytywne?

Moim zdaniem tak, król kielichów wskazuje na emocjonujący czas, as monet to dobry znak na przyszłe wydarzenia.

Ktoś pomoże to bardziej szczegółowo zinterpretować? Po egzaminach zeweyfiukje oczywiscie.

@Lunaria ma rację, to pytanie jest na tyle ogólne, że karty również odpowiedziały bardzo ogólnikowo. 

 

Może rozłóż sobie karty na każdy egzamin? Z pytaniem jak przebiegnie ten egzamin lub jaki będzie wynik? To może dodatkowo pokazać ewentualne pułapki w pytaniach egzaminacyjnych, poziom trudności testu, konieczność przygotowania się większego lub mniejszego itp. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 19.06.2020 o 22:36, aliceice napisał:

As monet, król kielichów i Kochankowie.

Po tych kartach powiedziałabym, że jest właśnie otwarcie, początek sesji w Asie Monet, Król Kielichów jest emocjonalny, ale raczej opanowany, więc stres powiedziałabym że umiarkowany. Kochankowie tutaj dosłownie mówią, że będzie "różnie": i pozytywnie i negatywnie. Do kochanków pewnie bym dołożyła jeszcze jedną kartę w tym rozkładzie. Ale tak czy inaczej może lepiej na każdy przedmiot z osobna? Tak bym sugerowała ;) 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AliceIce, jeśli chcesz zapytać o przebiegu sesji, to lepiej zrobić jak radzi Priestess :)

Mozna też trochę zmienić pytanie: 

Czy da się dobrze zaliczyć sesje? Lub:

Jaki będzie wynik sesji?

Też radzę, jak karty będą trochę jakby nie jasne lub wskazywać na wynik niezbyt pozytywny - to pytać kartę o radę - jak musisz  zrobić, żeby zaliczyć :)

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odzew!

Idąc Warsza rada położyłam kilka kart na dany egzamin, również nie stosowalam zadnego rozkladu. 

Egzamin 1. Wisielec, król kielichów, 3 monet, 5 monet

Egzamin 2. Arcykaplan, 8 kielichów, 2 monet, 2 mieczy

Egzamin 3. 5 monet, as kielichów, śmierć, walet mieczy.

Takie karty sie pokazały. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, aliceice napisał:

Ok, dzięki za odzew!

Idąc Warsza rada położyłam kilka kart na dany egzamin, również nie stosowalam zadnego rozkladu. 

Egzamin 1. Wisielec, król kielichów, 3 monet, 5 monet

Egzamin 2. Arcykaplan, 8 kielichów, 2 monet, 2 mieczy

Egzamin 3. 5 monet, as kielichów, śmierć, walet mieczy.

Takie karty sie pokazały. Ktoś pomoże?

Musisz najpierw podać swoją interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu proponowałbym zacząć się uczyć. Zawsze zwiększasz swoją szanse na wygraną i uniknięcie "kampani wrześniowej" ;p

 

Weź się w garść. Myślenie nad rezultatem niewiele pomoze jeśli student się nie przygotuje. Oczywiście szanuję Twoją chęć poznania rezultatu i rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joji napisał:

A ja po prostu proponowałbym zacząć się uczyć. Zawsze zwiększasz swoją szanse na wygraną i uniknięcie "kampani wrześniowej" ;p

 

Weź się w garść. Myślenie nad rezultatem niewiele pomoze jeśli student się nie przygotuje. Oczywiście szanuję Twoją chęć poznania rezultatu i rady

Po co te złośliwości? Skąd wiesz czy sie w między czasie nie uczę? Po co tłumaczysz takie oczywistości? Twój komentarz tutaj nic nie wnosi i jest absolutnie zbędny.

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aliceice napisał:

Po co te złośliwości? Skąd wiesz czy sie w między czasie nie uczę? Po co tłumaczysz takie oczywistości? Twój komentarz tutaj nic nie wnosi i jest absolutnie zbędny.

Przepraszam, nie chciałem Ciebie w żaden sposób obrazić. Nie napisałem też że w tym samym czasie się nie uczysz, ani niczego pobodnego. Zdanie egzaminu wymaga przygotowania a karty rady to moim zdaniem pokazują.

 

Jeśli chodzi o radę:

 

8 monet - widzę jako rzetelne przygotowanie, zgłębienie temati, pracę i zaangażowanie, wytrwałość. Zwróc uwagę na obrazek tej karty.

5 klielichów - aby przestać płakać nad rozlanym mlekiem, przestać się bać i przejmować tym co będzie i co się stanie, pokonać strach. Może masz jakieś uprzedzenia do przedmiotu lub prowadzącego i powinnać je odrzucić, nauka na błędach z przeszłości, może egzaminy z zeszłych lat? Co jeśli się nie uda i trzeba będzie się pogodzić? Tylko tego nie odbierałbym w kategorii rady. Przyjmuję że radą jest podpowiedź jak zdać egzamin.

Król mieczy - nauka najważniejszego materiału i jego logiczny wybór, mówić spójnie i precyzyjnie, zgłębienie tematu, wręcz zastanowienie się co może być na egzaminie, co powiedzieć, co lubi prowadzący i jego koniki. Realnie ocenić własne umiejętności. Łatwo nie będzie surowa i rzeczowa ocena Twojej wiedzy.

 

Czekamy na Twoją interpretację. Tak się zastanawiam się czy nie wystarczyło by trochę mniej kart bo czuję się lekko zagubiony. Mogę się mylić.

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przychodzę z weryfikacją, jeżeli komuś mogłoby to pomoc :buzka_z:

Jeżeli chodzi o pierwszy egzamin zdany, trochę obawiałam się tego Wisielca że będzie poprawka ale poszło gładko. Ten król kielichów to emocje które mi towarzyszyły bo obawiałam się bardzo. 

Drugi egzamin tez zdany i o ile tego obawiałam się mniej niż pierwszego to wystąpiły komplikacje techniczne. Byl to test online. Mnóstwo stresu mnie to kosztowało ale ostatecznie pozytywnie. Mysli ze o tych problemach z łączem moze mowic 2 mieczy.

Teraz czekam na 3 egzamin ale on dopiero we wrzesniu, ze względu na natłok obowiązków musiałam go odroczyć wiec dalej czekam. Na pewno poinformuje jak poszło.

Pozdrawiam :czarow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...