Skocz do zawartości

Jeździectwo powroty.


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek jadę do moich kochanych zwierząt koni. Dawno się nie widzielismy. 

 

Czy pojadę? 6 kielichow taaakk.. 

Jak x oceni moja naukę tym razem? 

 

6 kielichow, As denarów, kapłan dolozna 5 buław sila

Pozytywnie, aczkolwiek w kapłanie widać, że będzie mi zwracać uwagę na różne elementy jazdy, co należy jeszcze polepszyć, doszlifować. W 5 buławach i sile wydaje mi się, że mogą tam być Inne osoby i tak jak kiedyś zrobi nam konkurs, aby ćwiczyć równowagę na naszych wierzchowcach. W siłę widać, że będę sobie bardzo dobrze radziła i będę na koniu pewna siebie. 

 

Czy x będzie zadowolona z wycieczki tam? 

10 kielichow, 8 bulaw, cesarz dół 2 bulawy

 

Myślę, że bardzo się jej spodoba i pewnie będzie chciała jakoś tak aktywniej tam Uczestniczyc, że obserwując, może robić zdjęcia bo też to lubi robić. Może cpsja tam zainspiruje w 2 bulawach:

 

Czy uda mi się tam od lipca jeździć cyklicznie? Nie mam auta swojego i pksy pozawieszane a bardzo bym chciała 

9 kielichow, kochankowie, 4bulawy,Smierc, że Rycerz bulaw

 

Wygląda na to, że będę miała jakieś. Możliwości. Dwie dojazdu... Bo same dojazdy widać, ale po jakoś zmianach ode mnie niezaleznych.. 

 

 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
12 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy pojadę? 6 kielichow

Raczej tak

12 godzin temu, Raisa_ napisał:

Jak x oceni moja naukę tym razem? 

 

6 kielichow, As denarów, kapłan dolozna 5 buław sila

Moze zwrocic uwage, ze wracasz do jakichs starych nawykow niekoniecznie dobrych, ale ogolnie bedzie uwazal, ze robisz postepy :wink: moze faktycznie beda zawody, na ktprych powinnas bardzo dobrze sobie poradzić 

12 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy x będzie zadowolona z wycieczki tam? 

10 kielichow, 8 bulaw, cesarz dół 2 bulawy

Zdecydowanie tak, bedzie sie tam super czula. 

12 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy uda mi się tam od lipca jeździć cyklicznie?

9 kielichow, kochankowie, 4bulawy,Smierc, że Rycerz bulaw

Moze dogadasz sie, ze bedziesz dojezdzac z kims kto rowniez tam sie uczy jazdy konnej albo z kims znajomym komu zaszczepisz tego bakcyla :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Raczej tak

Moze zwrocic uwage, ze wracasz do jakichs starych nawykow niekoniecznie dobrych, ale ogolnie bedzie uwazal, ze robisz postepy :wink: moze faktycznie beda zawody, na ktprych powinnas bardzo dobrze sobie poradzić 

Zdecydowanie tak, bedzie sie tam super czula. 

Moze dogadasz sie, ze bedziesz dojezdzac z kims kto rowniez tam sie uczy jazdy konnej albo z kims znajomym komu zaszczepisz tego bakcyla :D

Dziekuje faktycznie został mi pewien nawyl który powtarzam, a nie jet dobry jęli chodzi o postawę i co jakiś czas się przewija. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czy pojedziesz - napewno tak, powrócisz to tego, co Ci sprawia radość (6 kielichów)

 

Ocena Twojej nauki: 

W czymś jeszcze zostałaś na poprzednim poziomie (6 Kielichów), ale widzi, że masz w sobie potencjał i szansę nauczyć się więcej (As Monet), Kaplan to potwierdza, że możesz dobrze opanować wiedzę i w tym kierunku idziesz, ta karta też może zaznaczyć jego rolę, jako nauczyciela :) 5 bulaw - bedzie nie prosto, bedziesz walczyc ale wszystko opanujesz i pokonasz (Siła);

 

Czy będziesz zadowolona z wycieczki tam?

10 kielichów - napewno, dużą radość, harmonia z tym, co Cię otacza, jesteś w przyjemnym dla Ciebie gronie :)

Pod czas jazdy (8 monet), bedziesz cieszyła się szybkością i ruchem (8 buław), może poczujesz, siebie królem (Cesarz), który ogląda własne ziemie (2 buław) :)

 

Czy uda się jezdzic cyklicznie?

Myślę, że z początku, kiedy będziesz miała do wyboru jechać czy nie (Kochankowie), bedziesz wybierała rzeczy lekkie dla Ciebie i przyjemne (9 kielichów), lekkość i radość bycia w domu (4 buław), potem widać dużą zmianę w nastawieniu (Śmierć), i bardzo entuzjaztyczne i systematyczne zajęcia (Systematyczne zajęcia - bo Rycerz Buław bezpośrednio kojarzy mi się z końską jazdą, ruchem)

 

Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja częściowa. 

Faktycznie było tak, że wracają moje naleciałości z poprzednich stadiów nauki, kłopoty z garbieniem się, więc dobrze wyczulyscie.

 

Ogólnie jest tak, że waczylm że swoimi demonami i chwilami fajnie to pokazała karta siły wręcz płynęłam z tym koniem ddaqno nie miałam takich fajnych momentów w jezdzie

Byłam. Instruowana ale też chwalona. Dzikuje

A co do dojazdów. To czas pokaże narazie myślę jak to ogarnąć. Chyba sobie kupię rower.. Albo będę miała długi spacer.. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...