Skocz do zawartości

Interpretacja pomoc


Marcix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Potrzebuje pomocy w interpretacji. 

W przyszły weekend wyjeżdżam z przyjaciółmi nad morze, zapytałam kart jak przebiegnie wyjazd. Wyszła koniczyna, lis, kosa

 

 

Według  mnie wyjazd może się udać, ale trzeba będzie być ostrożnym i uważać na jakieś oszustwa/kłamstwa przy rezerwacjach, opłacaniu noclegu, w restauracjach etc. 

Martwi mnie nieco ta kosa na końcu rozkładu, ale ja czytałam karty w ten sposób, że lis był kartą główną (fałsz, oszustwo) i połączyłam konicznę z kosą co daje jakieś niespodziewane małe, szczęście. 

 

Dodam że podczas tasowania wypadł mi klucz i trumna, nie dodałam ich do rozkładu, ale z kronikarskiego obowiazku wspominam i te karty też mnie martwią trochę. W większośći  interpretacji oznacza to jakieś uleczenie/szczęśliwe zakończenie, ale znalazłam też interpretację mówiącą o niebezpieczeństwie, stąd te wątpliwości. 

 

Jak Wy byście zinterpretowali ten rozkład w kontekście podróży?

 

Będę wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez Marcix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Marcix napisał:

W przyszły weekend wyjeżdżam z przyjaciółmi nad morze, zapytałam kart jak przebiegnie wyjazd. Wyszła koniczyna, lis, kosa

Lis to mogą być też plotki, ktoś najprawdopodobniej mężczyzna będzie zachowywał się nie fair. Koniczyna i Lis to też żarty, może ktoś będzie próbował popsuć Ci plany. Koniczyna i Kosa to tak jak mówiłaś chwilowe szczęście. 

Klucz i Trumna, które wypadły mogą mówić o zamknięciu jakiegoś etapu.

Trzeba będzie trochę uważać na oszustwa, ale ogólnie powinien to być miły wypad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 godzin temu, Marcix napisał:

koniczyna, lis, kosa

Koniczyna + Lis 

Trzeba uważać na oszusta, który pod pretekstem ofiarowania Wam czegoś extra, okazji jakiejś, czegoś wartościowego wystrychnie Was na dudka. Może np. zarezerwowany pokój okaże się nie tak komfortowy i elegancki jak na zdjęciach, albo lokalny sprzedawca wciśnie jakiegoś bubla sugerując, że ma on większą wartość niż w rzeczywistości. 

Lis + Kosa

To też jakiś złodziej, oszust, ale złapany na gorącym uczynku. Więc kontynuując myśl z pierwszej pary, wszystko zakończy się pomyślnie, bo albo odkryjecie jego nieszczere intencje i nie dacie się zmanipulować, albo zostanie on pociągnięty do odpowiedzialności i poniesie konsekwencje swojego oszustwa (np. zwrot pieniędzy, jakaś rekompensata itp. )

 

14 godzin temu, Marcix napisał:

klucz i trumna

To bym potraktowała jako ostrzeżenie, aby uważać na drodze, unikać ryzyka (np. podczas sportów, wycieczek). W jednym z tłumaczeń znalazłam informację, że to podejmowanie niebezpiecznych wyborów. Dlatego też lepiej dmuchać na zimne i być ostrożną :)  Może właśnie wiąże się to z kartą Lisa i mówi o tym, aby decyzje przemyśleć i zachować rozwagę, jeśli nie chce się doświadczyć straty. 

 

Sama koniczyna na początku mówi o udanym wyjeździe, szczęśliwych chwilach, pomyślności, więc tego bym się trzymała i zachowała ostrożność. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Priestess napisał:

Koniczyna + Lis 

Trzeba uważać na oszusta, który pod pretekstem ofiarowania Wam czegoś extra, okazji jakiejś, czegoś wartościowego wystrychnie Was na dudka. Może np. zarezerwowany pokój okaże się nie tak komfortowy i elegancki jak na zdjęciach, albo lokalny sprzedawca wciśnie jakiegoś bubla sugerując, że ma on większą wartość niż w rzeczywistości. 

Lis + Kosa

To też jakiś złodziej, oszust, ale złapany na gorącym uczynku. Więc kontynuując myśl z pierwszej pary, wszystko zakończy się pomyślnie, bo albo odkryjecie jego nieszczere intencje i nie dacie się zmanipulować, albo zostanie on pociągnięty do odpowiedzialności i poniesie konsekwencje swojego oszustwa (np. zwrot pieniędzy, jakaś rekompensata itp. )

 

To bym potraktowała jako ostrzeżenie, aby uważać na drodze, unikać ryzyka (np. podczas sportów, wycieczek). W jednym z tłumaczeń znalazłam informację, że to podejmowanie niebezpiecznych wyborów. Dlatego też lepiej dmuchać na zimne i być ostrożną :)  Może właśnie wiąże się to z kartą Lisa i mówi o tym, aby decyzje przemyśleć i zachować rozwagę, jeśli nie chce się doświadczyć straty. 

 

Sama koniczyna na początku mówi o udanym wyjeździe, szczęśliwych chwilach, pomyślności, więc tego bym się trzymała i zachowała ostrożność. 

Dziękuję za pomoc w interpretacji :kwiatek:, właśnie ten klucz i trumna, które wypadły podczas tasowania mnie najbardziej niepokoją, bo znalazłam, że może to oznaczać wręcz otarcie się o śmierć. Dodam, że będę podróżować pociągiem i nie wiem czy mam się spodziewać jakiegoś groźnego wypadku czy tylko jakieś czarne myśli mi się przyplątały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...