Skocz do zawartości

Lenormandowy zakątek


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kochani, 

Próbuję swoich sił w lenorkach. Proszę  was o to,aby pytania były:

-weryfikowalne, ponieważ wciąż się uczę :wink:

- proste, dotyczące spraw codziennych

proszę o:

Podanie swoich danych we wrozbie, czyli imienia i daty urodzenia (można na pv).

Nie wróżę na osoby "trzecie" i nie odpowiadam na zdublowane pytania :thanks:

Wróżę w wolnym czasie, więc odpowiedzi nie będą ad hoc :czarodziej:

Krótko mówiąc, zapraszam :witamy:

 

  • Lubię to! 1
  • Cool 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę, jeśli można :thanks:

czy moja córka  jednak zje z nami dzis kolację ?

 

ma przyjść -  bo tu Dzień Taty dziś - ale sie ze mną pokłóciła  i powiedziała, że zje u siebie 

wiec może tylko posiedzi chwilę i pójdzie...

Anka.08.12.1965

dziękuję :bukiet3i:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Ava55 napisał:

to ja poproszę, jeśli można :thanks:

czy moja córka  jednak zje z nami dzis kolację ?

 

ma przyjść -  bo tu Dzień Taty dziś - ale sie ze mną pokłóciła  i powiedziała, że zje u siebie 

wiec może tylko posiedzi chwilę i pójdzie...

Anka.08.12.1965

dziękuję :bukiet3i:

 

@Ava55 nie mam teraz przy sobie kart, a w domu będę około 20.00 i boję się, że to bedzie nie tylko "musztarda po obiedzie", ale nawet po kolacji :wink:

Chyba, że mimo wszystko postawię karty a Ty mi powiesz czy się sprawdziło :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Ava55 napisał:

to ja poproszę, jeśli można :thanks:

czy moja córka  jednak zje z nami dzis kolację ?

 

ma przyjść -  bo tu Dzień Taty dziś - ale sie ze mną pokłóciła  i powiedziała, że zje u siebie 

wiec może tylko posiedzi chwilę i pójdzie...

dziękuję :bukiet3i:

 

Trumna+Ptaki

Wydaje mi się, że nie zjadła z wami kolacji. Ewentualnie przyszła i była trochę naburmuszona podczas rozmowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Ja też poproszę ^_^

 

Mam nagły problem z kręgosłupem. Nie ma bata, jutro dzwonię szukać rehabilitanta/kręgarza/cokolwiek. Czy uda mi się pójść do kogoś na wizytę do maks. środy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Ragna napisał:

Ja też poproszę ^_^

 

Mam nagły problem z kręgosłupem. Nie ma bata, jutro dzwonię szukać rehabilitanta/kręgarza/cokolwiek. Czy uda mi się pójść do kogoś na wizytę do maks. środy?

Nie ma sprawy :wink:

Bukiet+Klucz

 

znajdziesz nawet parę osób (bukiet), myślę że będziesz miała w kim wybierać nawet w tak bliskim terminie i ostatecznie wybór padnie na osobę najlepiej znającą się na tym temacie (klucz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lunaria napisał:

Trumna+Ptaki

Wydaje mi się, że nie zjadła z wami kolacji. Ewentualnie przyszła i była trochę naburmuszona podczas rozmowy

przyszła pod drzwi, nawet nie weszła  - pogadała z mężem na spacerze i tak dala mu prezent...na spacerze i płacząc

kłóciłyśmy się od 12tej do teraz... :(

i jeszcze wkurzylam się na męża, bo stara śpiewka że mądrzejszy ustępuje sek w tym, że ja przeprosilam koło 13tej a còra wywnętrzala sie na mnie przez kilka godzin jeszcze potem

w tej chwili jest wywieszona biala flaga po obu stronach,  ale ten wulkan wybuchnie przy lada okazji niestety 

 

sorki za taki dlugo opis, jeszcze mnie nosi

jednym zdaniem: nie była na kolacji, naburmuszona to mało powiedziane- to była histeria

dziekuję :bukiet: 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Ava55 napisał:

przyszła pod drzwi, nawet nie weszła  - pogadała z mężem na spacerze i tak mu prezent...

kłóciłyśmy się od 12tej do teraz... :(

i jeszcze wkurzylam się na męża, bo stara śpiewka że mądrzejszy ustępuje sek w tym, że ja przeprosilam koło 13tej a còra wywnętrzala sie na mnie przez kilka godzin jeszcze potem

w tej chwili jest wywieszona biala flaga po obu stronach,  ale ten wulkan pr,u lada okazji wybuchnie niestety 

 

sorki za taki dlugo opis, jeszcze mnie nosi

jednym zdaniem: nie była na kolacji, naburmuszona to mało powiedziane- to była histeria

dziekuję :bukiet: 

Kurczę.. strasznie mi przykro... mam nadzieję, że jednak pogodzicie się tak na 100%:(((:pocieszacz:

Swoją drogą, to nie pomyślałabym, że te 2 karty beda obarczone takim negatywnym ładunkiem.. Zdrowej awantury spodziewałam się bardziej po zestawieniu Rózgi z Ptakami.

Dziękuję za weryfikację :bukiet2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lunaria napisał:

Swoją drogą, to nie pomyślałabym, że te 2 karty beda obarczone takim negatywnym ładunkiem.. Zdrowej awantury spodziewałam się bardziej po zestawieniu Rózgi z Ptakami.

po fakcie, to tak sobie pomyślałam  że ta Trumna i Ptaki że to jak razem zobrazowane otwarcie puszki Pandory (tak jakby z trumny ptaki wylatywały)

jej reakcja byla niewspółmierna  do wydarzenia i chyba wylała na mnie swój żal/złość/frustrację - która  była wczesniej hamowana czy zamknięta a gromadziła się juz jakiś czas - nawet niekoniecznie w stosunku do mnie...

mnie się po prostu oberwało, bo przyszedł czas 

pewnie niedlugo wroci ta nasza  sytuacja do normy

jeszcze raz dziękuję :_buzki: i sorki :bukiet2:, jeśli  moj komentarz jest nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lunaria napisał:

Kochani, 

Próbuję swoich sił w lenorkach. Proszę  was o to,aby pytania były:

-weryfikowalne, ponieważ wciąż się uczę :wink:

- proste, dotyczące spraw codziennych

proszę o:

Podanie swoich danych we wrozbie, czyli imienia i daty urodzenia (można na pv).

Nie wróżę na osoby "trzecie" i nie odpowiadam na zdublowane pytania :thanks:

Wróżę w wolnym czasie, więc odpowiedzi nie będą ad hoc :czarodziej:

Krótko mówiąc, zapraszam :witamy:

 

To ja zadam proste pytanie. Co czeka mnie do końca miesiąca? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Grimgnaw napisał:

To ja zadam proste pytanie. Co czeka mnie do końca miesiąca? :)

Nie mam ani Twojej daty urodzenia, ani nawet imienia..ale ok.. spróbujmy :ok:

 

Niedźwiedź+Drogi

Do końca miesiąca czekają Cię decyzje dotyczące pracy. Trzeba będzie się na coś zdecydować. Polegaj na sobie i swojej sile.

Moze też czekać Cię zmiana diety

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Nie mam ani Twojej daty urodzenia, ani nawet imienia..ale ok.. spróbujmy :ok:

 

Niedźwiedź+Drogi

Do końca miesiąca czekają Cię decyzje dotyczące pracy. Trzeba będzie się na coś zdecydować. Polegaj na sobie i swojej sile.

Moze też czekać Cię zmiana diety

No muszę powiedzieć, że z tą zmianą diety to trafiłaś w punkt bo rzeczywiście czeka mnie zmiana diety. Leci kwiatuszek w podzięce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
18 godzin temu, Lunaria napisał:

Nie ma sprawy :wink:

Bukiet+Klucz

 

znajdziesz nawet parę osób (bukiet), myślę że będziesz miała w kim wybierać nawet w tak bliskim terminie i ostatecznie wybór padnie na osobę najlepiej znającą się na tym temacie (klucz)

Weryfikuję: zadzwoniłam, kazali mi przyjeżdżać JUŻ. Przyjęła mnie bardzo fajna terapeutka do której będę przy okazji też chodzić na pilates. Akurat tak się fajnie złożyło. Kwiaty to mogła być ta kobietka właśnie :)

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Lunario, do Ciebie mam pytanie drugie (pierwsze jest u Priestess, u której zapytałam czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?)

 

w jakim czasie wybrany przeze mnie fachowiec (obojętnie czy sama go wybiorę czy będzie on wybrany przez siostrę) mógłby załatwić sprawę, którą zamierzam mu zlecić?

To jest pytanie wyłącznie o czas, który potrzebny mu będzie na wykonanie zlecenia. Nawet jeśli nie skorzystam z oferty, to wykonawca go wstępnie określi, więc tak czy siak będzie to do weryfki, tyle, że do dwóch tygodni :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Makrela napisał:

Lunario, do Ciebie mam pytanie drugie (pierwsze jest u Priestess, u której zapytałam czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?)

 

w jakim czasie wybrany przeze mnie fachowiec (obojętnie czy sama go wybiorę czy będzie on wybrany przez siostrę) mógłby załatwić sprawę, którą zamierzam mu zlecić?

To jest pytanie wyłącznie o czas, który potrzebny mu będzie na wykonanie zlecenia. Nawet jeśli nie skorzystam z oferty, to wykonawca go wstępnie określi, więc tak czy siak będzie to do weryfki, tyle, że do dwóch tygodni :) 

 

No to zabiłaś mi ćwieka.. nie mam pojęcia, więc proszę się nie śmiać :z_jezorem:

Trumna+Wieża 

Natychmiast, ewentualnie w przedziale 8-19 dni 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 22.06.2020 o 16:43, Makrela napisał:

Lunario, do Ciebie mam pytanie drugie (pierwsze jest u Priestess, u której zapytałam czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?)

 

w jakim czasie wybrany przeze mnie fachowiec (obojętnie czy sama go wybiorę czy będzie on wybrany przez siostrę) mógłby załatwić sprawę, którą zamierzam mu zlecić?

To jest pytanie wyłącznie o czas, który potrzebny mu będzie na wykonanie zlecenia. Nawet jeśli nie skorzystam z oferty, to wykonawca go wstępnie określi, więc tak czy siak będzie to do weryfki, tyle, że do dwóch tygodni :) 

 

W dniu 22.06.2020 o 21:58, Lunaria napisał:

No to zabiłaś mi ćwieka.. nie mam pojęcia, więc proszę się nie śmiać :z_jezorem:

Trumna+Wieża 

Natychmiast, ewentualnie w przedziale 8-19 dni 

Tak naprawdę to nie wiadomo ile by mu się zeszło realnie, ponieważ zlecenie wiąże się z wyjazdem do innego województwa. Samo wykonanie zlecenia, bez dojazdu to jest kwestia - teoretycznie - jednego /dwóch dni. To jest ocena wstępna, nie biorąca pod uwagę ew. trudności, ustalona na podstawie tego, co mu streściłam :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...