Skocz do zawartości

Lipiec mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład na lipiec, będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :).

 

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

 

Kiepskie karty, ale mogą mówić, że będzie sporo nieufności i niedomówień, które mogą negatywnie wpłynąć na relację. Mam dwie bliskie osoby w moim życiu, Pana z którym od niedawna się spotykam i dawną miłość, od której widzę, że powoli odchodzę emocjonalnie. Obstawiam, że chodzi o drugą relację, że już się skończyła, ale każdy powrót myślami do niej, wywołuje smutne refleksje. Ewentualnie chodzi o popsucie się relacji w pracy.

 

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

 

Obawiam się, że znów wrócą kłótnie i nieczyste zagrywki w miejscu pracy. Ostatnim razem właśnie to 5 mieczy mi pokazała - stres, toksyczną atmosferę, zagrywki za moim plecami pewnych osób.

 

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

 

Niestety, pieniądze szły na różne pokusy, próżne zachcianki. Nierozsądne zarządzanie pieniędzmi.

 

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

 

Trudne emocje wywołane potrzebą pożegnania się z pewną relacją. Kierowanie się rozumem, a nie emocjami. Potrzeba poszerzenia horyzontów myślowych.

 

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

 

Skoro to pozytywna niespodzianka, to bardziej upatruję w tym odcięcie się od gonitwy myślowej, destrukcyjnych emocji, gonitwy myśli. Możliwe mówić także o spokojny śnie, bo kiedyś męczyłam się z depresją.

 

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

 

Nie żyć w spirali myśli, nadmiernej analizy i kreowaniu tysiąca scenariuszy. Zmiany są koniecznie i przyjąć z ufnością, co przyjdzie nowego. Działać i iść do przodu. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

 

Kiepskie karty, ale mogą mówić, że będzie sporo nieufności i niedomówień, które mogą negatywnie wpłynąć na relację. Mam dwie bliskie osoby w moim życiu, Pana z którym od niedawna się spotykam i dawną miłość, od której widzę, że powoli odchodzę emocjonalnie. Obstawiam, że chodzi o drugą relację, że już się skończyła, ale każdy powrót myślami do niej, wywołuje smutne refleksje. Ewentualnie chodzi o popsucie się relacji w pracy.

 

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

Aura 

 

Widać, że po głowie może Ci chodzić jakiś facet za którym możesz tęsknić.

Poza tym Księżyc to lęki, niepewność, co przy 3 Mieczy może nam mówić z jednej strony o takim wyczerpaniu psychicznym i rozczarowaniu, ale z drugiej strony o pogodzeniu się z tym, co się dzieje. 3 Mieczy to zwycięstwo rozumu nad emocjami i docelowo zapanuje u Ciebie spokój i harmonia  - 2 Pucharów... może spotkanie z tym Cesarzem za którym będziesz tak tęsknić...? 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

 

Obawiam się, że znów wrócą kłótnie i nieczyste zagrywki w miejscu pracy. Ostatnim razem właśnie to 5 mieczy mi pokazała - stres, toksyczną atmosferę, zagrywki za moim plecami pewnych osób.

 

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

Praca 

W pracy bez zmian, rutyna. Jedynie szef może węszyć i po cichu spiskować. 5 Mieczy to też karta wyścigu szczurów oraz wyjątkowo "niskich" zagrywek. Na to uczulam. 

 

 

Finanse

 

Widać, że możesz porwać się bezmyślnie na jakieś przedsięwzięcie albo po prostu kupić coś , co potem doprowadzi Cię prawie do bankructwa. Diabeł to pułapka, pętla na szyi. Radzę zatem nie ulegać pokusom zakupowym bez wcześniejszego "biznesplanu".

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

 

Trudne emocje wywołane potrzebą pożegnania się z pewną relacją. Kierowanie się rozumem, a nie emocjami. Potrzeba poszerzenia horyzontów myślowych.

 

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

 

Skoro to pozytywna niespodzianka, to bardziej upatruję w tym odcięcie się od gonitwy myślowej, destrukcyjnych emocji, gonitwy myśli. Możliwe mówić także o spokojny śnie, bo kiedyś męczyłam się z depresją.

Samopoczucie 

 

Możesz mieć dosyć jakiegoś mężczyzny i będziesz się starała od niego uwolnić emocjonalnie. 

W innym scenariuszu,  po chwilowo gorszym czasie poczujesz się bardzo pewnie o czym mówi Król Denarów i raczej tak zostanie,  bo 6 Mieczy to ucieczka od złych emocji opisanych 8 Pucharów, więc zmiana samopoczucia na lepsze.

 

 

Niespodzianka 

 

Osiągniesz spokój, przez co niepokój wewnętrzny umrze. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

 

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

 

Początek, to tęsknota za jakimś mężczyzną , będziesz rozczarowana jego zachowaniem, ale ostatecznie zapanuje harmonia i dobry nastrój

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

Tutaj widać dwóch Panów z którymi będą nieporozumienia i kłótnie. Jeden to ktoś bardziej doświadczony a drugi młodszy.

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

 

Tutaj widać sporo pokus aby wydać kasę :) Może jakaś nowa inwestycja będzie kusić, ale radze ją przemyśleć.

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

Wydarzy się coś niespodziewanego w związku z jakimś Panem i będziesz próbowała się odciąć od myślenia o tym Panu.

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

 

Uda Ci się zakończyć o odciąć od rozmyślania.

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

 

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

 

Porzucić to co jest obecnie, pozbyć się ograniczeń i ruszyć z impetem i energią do przodu

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Rozkład na lipiec, będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :).

 

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

Tęsknota za stabilizacją, porozumieniem i początkową fazą zakochania

 

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

Będzie się dużo działo, ale ty będziesz skrupulatnie wypełniać swoje obowiązki, możliwe, że będziesz miała jakieś zadanie, które będzie wymagało jakiegoś sprytu, czy analizy

 

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

Wydasz trochę kasy na swoje zachcianki pod wpływem emocji

 

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

Jakaś zmiana/odejście od statecznego faceta się zaznacza, ale na koniec miesiąca samopoczucie się polepszy

 

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

Wyciszenie, emocji, mniej rozmyślania o nieistniejących problemach

 

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

 

Nie blokować siebie swoimi negatywnymi myślami, otworzyć się na zmiany, które niesie los

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

Mi to tak kojarzy jakby ktoś stawiał ci nierealne wymagania i będzie cię to męczyć.

 

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

Ktoś będzie cię traktowa nie fair, w pracy.

 

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

Niespodziewana kasa ci wpadnie od kobiety, może mama da w prezencie.

 

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

Zmiana, pójście inna drogą, nie myślisz o zmianie pracy czasem?

 

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

Przestaniesz się zamartwiać.

W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

Nie trzymaj się uparcie starego tylko otwórz się i daj szanse nowemu, nieznanemu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Rozkład na lipiec, będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :).

 

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

 

Powrót Pana, z którym łączyła nas więź emocjonalna. @Mala_83 miała rację, że jego postawa mnie rozczarowała, ale finalnie wyrzuciłam z siebie to, co mi leży na sercu i doszliśmy do porozumienia. Do tej relacji jednak nie wracam.

 

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

 

Nie było jakiś większych kwasów, ale pełna harmonia jeszcze nie wróciła. Zrozumiała, że w tej sytuacji, co bym nie zrobiła, to i tak niewiele zyskam.

 

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

 

Oj, tak pojawiła się spora pokusa, ale jeszcze się wstrzymuję od wydania pieniędzy, bo nie chcę kierować się impulsem.

 

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

 

Odeszłam emocjonalnie od pewnej osoby. 

 

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

 

Tak jak wyżej odcięcie od destrukcyjnych emocji. Poczułam, że pewne sprawy już mnie nie ruszają.

 

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

 

Coraz bardziej widzę ten rozkład, aby nie wydawać pod wpływem chwili pieniędzy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...