Jump to content

Lipiec mezza

mezza

Recommended Posts

Rozkład na lipiec, będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :).

Aura: Cesarz+Księżyc+3 mieczy+2 kielichów

Kiepskie karty, ale mogą mówić, że będzie sporo nieufności i niedomówień, które mogą negatywnie wpłynąć na relację. Mam dwie bliskie osoby w moim życiu, Pana z którym od niedawna się spotykam i dawną miłość, od której widzę, że powoli odchodzę emocjonalnie. Obstawiam, że chodzi o drugą relację, że już się skończyła, ale każdy powrót myślami do niej, wywołuje smutne refleksje. Ewentualnie chodzi o popsucie się relacji w pracy.

Praca: Król Buław+Rycerz Denarów+5 mieczy

Obawiam się, że znów wrócą kłótnie i nieczyste zagrywki w miejscu pracy. Ostatnim razem właśnie to 5 mieczy mi pokazała - stres, toksyczną atmosferę, zagrywki za moim plecami pewnych osób.

Finanse: Diabeł+Głupiec+Królowa Kielichów

Niestety, pieniądze szły na różne pokusy, próżne zachcianki. Nierozsądne zarządzanie pieniędzmi.

Samopoczucie: 8 kielichów+Król Denarów+6 mieczy 

Trudne emocje wywołane potrzebą pożegnania się z pewną relacją. Kierowanie się rozumem, a nie emocjami. Potrzeba poszerzenia horyzontów myślowych.

Pozytywna niespodzianka: Królowa Kielichów+10 mieczy+9 mieczy

Skoro to pozytywna niespodzianka, to bardziej upatruję w tym odcięcie się od gonitwy myślowej, destrukcyjnych emocji, gonitwy myśli. Możliwe mówić także o spokojny śnie, bo kiedyś męczyłam się z depresją.

Rada: 8 mieczy+ Koło Fortuny+Rydwan

Nie żyć w spirali myśli, nadmiernej analizy i kreowaniu tysiąca scenariuszy. Zmiany są koniecznie i przyjąć z ufnością, co przyjdzie nowego. Działać i iść do przodu. 

7 godzin temu, mezza napisał:

Kiepskie karty, ale mogą mówić, że będzie sporo nieufności i niedomówień, które mogą negatywnie wpłynąć na relację. Mam dwie bliskie osoby w moim życiu, Pana z którym od niedawna się spotykam i dawną miłość, od której widzę, że powoli odchodzę emocjonalnie. Obstawiam, że chodzi o drugą relację, że już się skończyła, ale każdy powrót myślami do niej, wywołuje smutne refleksje. Ewentualnie chodzi o popsucie się relacji w pracy.

Aura 

Widać, że po głowie może Ci chodzić jakiś facet za którym możesz tęsknić.

Poza tym Księżyc to lęki, niepewność, co przy 3 Mieczy może nam mówić z jednej strony o takim wyczerpaniu psychicznym i rozczarowaniu, ale z drugiej strony o pogodzeniu się z tym, co się dzieje. 3 Mieczy to zwycięstwo rozumu nad emocjami i docelowo zapanuje u Ciebie spokój i harmonia  - 2 Pucharów... może spotkanie z tym Cesarzem za którym będziesz tak tęsknić...? 

• Like 1
  • Thanks! 1

Obawiam się, że znów wrócą kłótnie i nieczyste zagrywki w miejscu pracy. Ostatnim razem właśnie to 5 mieczy mi pokazała - stres, toksyczną atmosferę, zagrywki za moim plecami pewnych osób.

Praca 

W pracy bez zmian, rutyna. Jedynie szef może węszyć i po cichu spiskować. 5 Mieczy to też karta wyścigu szczurów oraz wyjątkowo "niskich" zagrywek. Na to uczulam. 

Finanse

Widać, że możesz porwać się bezmyślnie na jakieś przedsięwzięcie albo po prostu kupić coś , co potem doprowadzi Cię prawie do bankructwa. Diabeł to pułapka, pętla na szyi. Radzę zatem nie ulegać pokusom zakupowym bez wcześniejszego "biznesplanu".

• Like 1
  • Thanks! 1

Trudne emocje wywołane potrzebą pożegnania się z pewną relacją. Kierowanie się rozumem, a nie emocjami. Potrzeba poszerzenia horyzontów myślowych.

Skoro to pozytywna niespodzianka, to bardziej upatruję w tym odcięcie się od gonitwy myślowej, destrukcyjnych emocji, gonitwy myśli. Możliwe mówić także o spokojny śnie, bo kiedyś męczyłam się z depresją.

Samopoczucie 

Możesz mieć dosyć jakiegoś mężczyzny i będziesz się starała od niego uwolnić emocjonalnie. 

W innym scenariuszu,  po chwilowo gorszym czasie poczujesz się bardzo pewnie o czym mówi Król Denarów i raczej tak zostanie,  bo 6 Mieczy to ucieczka od złych emocji opisanych 8 Pucharów, więc zmiana samopoczucia na lepsze.

Niespodzianka 

Osiągniesz spokój, przez co niepokój wewnętrzny umrze. 

• Like 1
  • Thanks! 1

Odwróć złe emocje o 180°, tak aby osiągnąć pożądany stan, czyli spokój,  radość i witalność. 

• Like 1
  • Thanks! 1
W dniu 21.06.2020 o 14:51, mezza napisał:

Początek, to tęsknota za jakimś mężczyzną , będziesz rozczarowana jego zachowaniem, ale ostatecznie zapanuje harmonia i dobry nastrój

Tutaj widać dwóch Panów z którymi będą nieporozumienia i kłótnie. Jeden to ktoś bardziej doświadczony a drugi młodszy.

Tutaj widać sporo pokus aby wydać kasę :) Może jakaś nowa inwestycja będzie kusić, ale radze ją przemyśleć.

Wydarzy się coś niespodziewanego w związku z jakimś Panem i będziesz próbowała się odciąć od myślenia o tym Panu.

Uda Ci się zakończyć o odciąć od rozmyślania.

Porzucić to co jest obecnie, pozbyć się ograniczeń i ruszyć z impetem i energią do przodu

Tęsknota za stabilizacją, porozumieniem i początkową fazą zakochania

Będzie się dużo działo, ale ty będziesz skrupulatnie wypełniać swoje obowiązki, możliwe, że będziesz miała jakieś zadanie, które będzie wymagało jakiegoś sprytu, czy analizy

Wydasz trochę kasy na swoje zachcianki pod wpływem emocji

Jakaś zmiana/odejście od statecznego faceta się zaznacza, ale na koniec miesiąca samopoczucie się polepszy

Wyciszenie, emocji, mniej rozmyślania o nieistniejących problemach

Nie blokować siebie swoimi negatywnymi myślami, otworzyć się na zmiany, które niesie los

• Thanks! 1

Mi to tak kojarzy jakby ktoś stawiał ci nierealne wymagania i będzie cię to męczyć.

Ktoś będzie cię traktowa nie fair, w pracy.

Niespodziewana kasa ci wpadnie od kobiety, może mama da w prezencie.

Zmiana, pójście inna drogą, nie myślisz o zmianie pracy czasem?

Przestaniesz się zamartwiać.

Nie trzymaj się uparcie starego tylko otwórz się i daj szanse nowemu, nieznanemu.

• Thanks! 1
  • 1 month later...

Powrót Pana, z którym łączyła nas więź emocjonalna. @Mala_83 miała rację, że jego postawa mnie rozczarowała, ale finalnie wyrzuciłam z siebie to, co mi leży na sercu i doszliśmy do porozumienia. Do tej relacji jednak nie wracam.

Nie było jakiś większych kwasów, ale pełna harmonia jeszcze nie wróciła. Zrozumiała, że w tej sytuacji, co bym nie zrobiła, to i tak niewiele zyskam.

Oj, tak pojawiła się spora pokusa, ale jeszcze się wstrzymuję od wydania pieniędzy, bo nie chcę kierować się impulsem.

Odeszłam emocjonalnie od pewnej osoby. 

Tak jak wyżej odcięcie od destrukcyjnych emocji. Poczułam, że pewne sprawy już mnie nie ruszają.

Coraz bardziej widzę ten rozkład, aby nie wydawać pod wpływem chwili pieniędzy.