Skocz do zawartości

Lipiec Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dom: 8 mieczy, wieża, 6 pucharów - na karcie 8 mieczy jest chora dziewczynka leżąca w łóżku, możliwe więc, że córka się rozchoruje. Inna opcja jest taka, że po prostu martwię się o wyniki egzaminu ósmoklasisty mojego syna...
Coś lub ktoś powróci niespodziewanie z przeszłości albo coś się wydarzy w czasie urlopu...

 

Praca na etacie: rycerz denarów, 4 denarów - będę skrupulatnie wypełniać swoje obowiązki.

Poszukiwania pracy: sąd, głupiec, śmierć, 10 buław+cesarzowa- może i znajdę jakieś wymagające ogłoszenie, które będzie z innej branży i będę myśleć, że sobie nie poradzę...

 

Poszukiwania pracy: sąd, głupiec, śmierć, 10 buław+cesarzowa- może i znajdę jakieś wymagające ogłoszenie, które będzie z innej branży i będę myśleć, że sobie nie poradzę...

 

Rozwijanie biznesu: koło, diabeł, sprawka+6 buław- tu będzie kolejna zmiana, jakaś kombinacja mnie dopadnie i przeanalizowanie wszystkiego po raz setny...

 

Ćwiczenia i żywienie efekty na koniec miesiąca: świat, as buław, 5 kielichów- chyba znów nie będę ćwiczyć w tym świecie, później dostanę chwilowego speeda i znów dopadnie mnie rozczarowanie. Jakbym ćwiczyła regularnie i jadła też zdrowo, to pewnie i efekty by były...:(

Edytowane przez Iwka78
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Dom: 8 mieczy, wieża, 6 pucharów

Jakiś remoncik jak nic cię czeka.

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Praca na etacie: rycerz denarów, 4 denarów

Żadnych zmian, będziesz pracować jak do tej pory.

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Rozwijanie biznesu: koło, diabeł, sprawka+6 buław

Pojawi się niespodziewana przeszkoda, problem natury prawnej ale sobie poradzisz

1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

Ćwiczenia i żywienie efekty na koniec miesiąca: świat, as buław, 5 kielichów-

Brak czasu, brak efektów i twoje rozczarowanie tym stanem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Iwka78 napisał:

Dom: 8 mieczy, wieża, 6 pucharów - Zakończą się jakieś ograniczenia, porzucenie jakiś obaw, lęków. Myślę, że będziesz miała większą ochotę na kontakt z osobami, z którymi masz dobre relacje - spotkanie ze dawno niewidzianymi znajomymi lub rodziną. Ewentualnie mniej trosk przy dzieciach.

 

Praca na etacie: rycerz denarów, 4 denarów - skrupulatne wypełnianie swoich obowiązków, skoncentrowanie się na zadaniach, które mogą być trochę rutynowe.

Poszukiwania pracy: sąd, głupiec, śmierć, 10 buław+cesarzowa- Nie wiem, jak długo szukasz nowej pracy, ale wydaje mi się, że to coś świeżego lub znów wróciłaś do tego pomysłu szukania pracy. Pomimo twojej konsekwencji i pewności siebie na obecną chwilę poszukiwania mogą iść jak po grudach.

 

 

Rozwijanie biznesu: koło, diabeł, sprawka+6 buław- Uważaj na jakieś propozycje - skorzystanie z kredytów, przeglądaj uważnie oferty firm itd. Ewentualnie mogą o sobie przypomnieć jakieś instytucje urzędowe, ale uda Ci się wszystko wyklarować lub rozwiązać jakieś problemy urzędowe.

 

Ćwiczenia i żywienie efekty na koniec miesiąca: świat, as buław, 5 kielichów- Myślę, że będziesz aktywna, ale nie do końca będziesz zadowolona z efektów. Pojawi się jakaś frustracja lub zniechęcenie. Nie poddawaj się, bo to dopiero początek tego procesu.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...