Skocz do zawartości

Wysmuklanie ciała


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pozbyć się około 3 kg - 5 kg tłuszczyku. Wypisałam trzy metody, również liczenie kalorii. Nigdy tego nie robiłam czasami dla sprawdzenia wrzucałam do aplikacji. 
Pierwsze dwie karty skuteczność danej metody, trzecia to wynik. 
1. eliminacja produktów - mącznych o winie i słodyczach nie muszę wspominać to oczywiste 

7 buław rycerz pucharów wynik 5 buław 

2. eliminacja produktów plus okienko żywieniowe 8/16

8 pucharów Królowa pucharów wynik 6 buław

3. liczenie kalorii 

7 monet pustelnik wynik 2 miecze 
 

Pierwsza metoda jest przeze mnie stosowana i karty pokazują - rycerz pucharów ze czasami winka się napiłam i wynik pokazuje ze trzeba większej dyscypliny. 
Druga metoda pokazuje się najlepiej. Stosuje ja od trzech dni, karty pokazują ze pozbędę się nadmiaru wody, a wynik po miesiącu uznam za sukces. 
Trzecia liczenie kalorii, podziwiam ludzie którzy to robią pokazuje ze zajęło by to więcej czasu i trzeba było by stosować ta metodę przez długi czas. Efekt 2 miecze chyba pokazuje ze jednak się nie podejmę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Faktycznie druga metoda wygląda najbardziej obiecująco 8 Kielichów, to odejście zgubienie, ale przy tej Krolowej Kielichow uwazaj, zeby nie wróciło jak przestaniesz tego przestrzegać, ta 6 Buław na wyniku moze oznaczac wyszczuplenie :D:ok:

Za 3 metode to nawet nie masz ochoty się brac :z_jezorem:

No i pierwsza też wygląda obiecująco w tych dwóch pierwszych kartach to chyba Twoja walka z przyjemnosciami, bedziesz musiala sobie paru rzeczy odmowic, ale wynik też jest ok, chociaz sporo w tym wszystkim szarpaniny :))

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Lunaria doskonale to opisałaś. Liczenie kalorii to jakaś czarna magia ;) 

Królowa pucharów może pokazywać zatrzymywanie wody zależnie od cyklu - na to nie wiele można poradzić skoro już ćwiczy się 6 razy w tygodniu, nawadnia i trzyma dietę - u mnie to już tryb życia ale teraz muszę zastosować dodatkowe środki zaradcze :D pesel 

Edytowane przez zakretka23
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...