Skocz do zawartości

kłótnia


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłam  sprobować Lenormandów, karty online 

wczoraj było  dosyć niemiło miedzy corka i mną

 

1. czy się dziś odezwie (sama z siebie)

Chmury 

myślę że nie :( jeszcze się boczy na mnie

 

9661490385b8.jpg

 

2. czy ucieszy się jesli ja sie odezwę

Książka

no raczej tak, może bedzie oczekiwala jakichś wyjaśnień 

 

23dc6ee12bef.jpg

 

3.rada

Trumna

zakopac wojenny topór  chyba...

 

5d13dcfa4119.jpg

 

wiem, powinno się brać po dwie karty :mysli:

ale te wydawały mi się takie czytelne

jak myślicie? proszę o Wasze wskazówki :bukiet2:

jutro dam znać

 

PS zna ktos tę talię ? na stronie nie było podane, ktora to

tekst jest holenderski ale na pewno jest tez wersja angielska

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
38 minut temu, Ava55 napisał:

1. czy się dziś odezwie (sama z siebie)

Chmury

Nie, póki co jest zamknięta w swojej złości i trudno do niej dotrzeć. 

39 minut temu, Ava55 napisał:

2. czy ucieszy się jesli ja sie odezwę

Książka

Trudno powiedzieć, bo to neutralna karta. Myślę, że zareaguje skrytym, ciepłym uczuciem, ale się nie ujawni z tym. 

41 minut temu, Ava55 napisał:

3.rada

Trumna

Nie wracać do tematu kłótni, zakończyć temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
44 minuty temu, Ava55 napisał:

PS zna ktos tę talię ? na stronie nie było podane, ktora to

tekst jest holenderski ale na pewno jest tez wersja angielska

Nie znam wydawnictwa, ale jest dość popularna i można często się z nią spotkać. Na pewno @Ragna będzie wiedziała, co to za talia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Priestess napisał:

 

Godzinę temu, Ava55 napisał:

2. czy ucieszy się jesli ja sie odezwę

Książka

Trudno powiedzieć, bo to neutralna karta. Myślę, że zareaguje skrytym, ciepłym uczuciem, ale się nie ujawni z tym. 

muszę wiecej poczytać :) dziekuję

na tej stronce online jest zakwalifikowana jako pozytywna 

tak sobie myślę- tam jest napisane, że książka skrywa tajemnicę i że trzeba pozwolić odwrócić (przewrócić) kartkę i dać odkryć tajemnicę (swoja np.)

i tak mi się wydaje, że może chodzi tu o to, żeby  pokazać  co się myśli/czuje - odsłonić się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Ava55 napisał:

muszę wiecej poczytać :) dziekuję

na tej stronce online jest zakwalifikowana jako pozytywna 

tak sobie myślę- tam jest napisane, że książka skrywa tajemnicę i że trzeba pozwolić odwrócić (przewrócić) kartkę i dać odkryć tajemnicę (swoja np.)

i tak mi się wydaje, że może chodzi tu o to, żeby  pokazać  co się myśli/czuje - odsłonić się

Może to też oznaczać moralizatorstwo lub przemierzanie się, co pewnie córce się nie spodoba :bezradny:

sama nie wiem, też dopiero się uczę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Ava55 @Priestess

To Lenormand od Carta Mundi :) https://www.czarymary.pl/p_25798_mlle_lenormand_oracle_cards_z_tekstem_i_symbolami

 

Ja myślę, że córka zamknęła się w sobie, nie chce ujawniać co myśli (Chmury + Książka).

Karta-rada trumny mogłaby mówić, żeby dać sobie na razie spokój, bo na razie nie będzie kontaktu.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę już zweryfikować :

1. czy sie odezwie pierwsza(chmury) - nie, ja napisałam do niej

2. czy sie ucieszy(książka) - wyglada na to, że się ucieszyła :ok: była obopólna wymiana przeprosin i serduszek

wczoraj znów byłyśmy w kontakcie- i było w porządku (choć może w głębi duszy jakas zadra u niej została - ale nie mówi o tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ava, skoro już jest weryfka, to nie będę mówić na cały temat. Ale Trumna to nie tylko wskazówka, żeby "pogrzebać konflikt" między wami i zakopać topór wojenny, to także rada, by wejść w siebie i dotrzeć do prawdziwej przyczyny waszej waśni, zwłaszcza w kontekście tego co i dlaczego Ci się nie podoba w postawie / postępowaniu/ działaniu córki, spojrzeć na sytuację z jej punktu widzenia, z pozycji jej argumentów, a także może zmienić (przetransformować) swoją postawę wobec niej. Przy Trumnie coś musi umrzeć, skończyć się, przemienić się, zmienić stan istniejący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ismer napisał:

a także może zmienić (przetransformować) swoją postawę wobec niej.

 

54 minuty temu, Ismer napisał:

dotrzeć do prawdziwej przyczyny waszej waśni,

i tu jest pies ... pogrzebany

mam z takim jej zachowaniem problem nie od dziś  i nie umiem sobie z tym poradzić

pedagogiem nigdy dobrym nie byłam i teraz są skutki, a sama tez mam cięzki charakter

jest mi zawsze przykro, że tak sie nakręca i sama sobie robi "ała" , ale jednocześnie okropnie mnie wkurza to jej zachowanie

no i obie jesteśmy  uparte jak osły... a ja jeszcze głupia ; 

bo, że ona niemądra - to jeszcze taki wiek, ale babsko  w przekwiecie ;) wieku... każda  z nas lubi stawiać na swoim 

mogłabym jej odpuścić, ale nie wiem czy to ją czegos nauczy ; nie wiem czy to by mnie wiele kosztowało tak poddać się od razu, bez walki - może by to zrozumiala, że jeszcze,e bardziej może nam wejść na głowę; ona jest głównie zapatrzona w siebie samą

eh...

dzieki Wam za pomoc :serce:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...