Skocz do zawartości

Kasa


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zapytałem kart o nadchodzący III kwartał.

 

1. Sytuacja finansowa w 3 kwartale?

 

Król Denarów  - Kapłanka  - 9 Pucharów 

 

Pierwsze skojarzenie to dochód z tajnego zródła o czym mówi Kapłanka ;) a tak na poważnie, wydaje mi się, że generalnie będzie w miarę ok ale Kapłanka doradza, aby każde większe transakcje dokładnie analizować.

 

2. Co przyniesie mi 3 kwartał 2020?

 

Paź Pucharów  - Kochankowie  - 9 Denarów 

 

Znów będę taki "zachwiany", pełen wątpliwości i niepewności.

Uczuć to raczej nie dotyczy,  bo na tym się nie koncentruję, też nikogo nie mam...zatem może tu chodzić o pracę albo ogólnie o samopoczucie.

Będę fantazjował na skutek rozterek, al docelowo widać satysfakcję finansową lub zawodową. 

 

Jakie macie na ten temat zdanie? ;)

 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
13 minut temu, Ziomal597 napisał:

1. Sytuacja finansowa w 3 kwartale?

Król Denarów  - Kapłanka  - 9 Pucharów

Zadowalający finansowo czas. Król denarów jest przy forsie, 9 pucharów to pieniądze na zachcianki, dogadzanie sobie, komfort. Myślę, że Kapłanka może tutaj sugerować jakiś niespodziewany zastrzyk finansowy, jakieś ukryte pieniądze, których się nie spodziewasz, np. zwrot podatku, ktoś odda CI jakiś dług, itp. 

15 minut temu, Ziomal597 napisał:

2. Co przyniesie mi 3 kwartał 2020?

Paź Pucharów  - Kochankowie  - 9 Denarów 

Myślę, że przyniesie Ci zauroczenie, nową znajomość, która jednak się nie rozwinie dalej i pozostaniesz singlem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

 

1. Sytuacja finansowa w 3 kwartale?

 

Król Denarów  - Kapłanka  - 9 Pucharów 

 

Król denarów to kasiasty gość , ale w kapłance będziesz ostrożnie wydawał pieniądze na jakieś zachcianki i kaprysy. Nie będziesz szalał z wydawaniem kasy tylko będziesz bardziej powściągliwy w wydawaniu

 

2. Co przyniesie mi 3 kwartał 2020?

 

Paź Pucharów  - Kochankowie  - 9 Denarów 

Kto się pojawi, będą miłe spotkania,randki ale Ty będziesz się wahał czy dać szanse i ostatecznie wycofasz się z tej znajomości, bo wolisz być sam. Może ktoś się odezwie i będziesz zastanawiał się czy dać szansę tej osobie, bo Paż to też czasem wiadomość. Widać, że dobrze Ci samemu i nic się tutaj nie rozwinie :)

 

 

 

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
12 godzin temu, Ziomal597 napisał:

. Sytuacja finansowa w 3 kwartale?

 

Król Denarów  - Kapłanka  - 9 Pucharów 

Bardzo dobra, na brak pieniędzy nie powinienes narzekac, bedziesz wiodl dostatnie zycie w 3 kwartale ;)

 

12 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

 

2. Co przyniesie mi 3 kwartał 2020?

 

Paź Pucharów  - Kochankowie  - 9 Denarów

Rozterki uczuciowe, ktoś się  będzie obok Ciebie krecil, ale Ty bedziesz wolal pozosrac singlem

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.06.2020 o 10:08, Ziomal597 napisał:

Hej

 

Zapytałem kart o nadchodzący III kwartał.

 

1. Sytuacja finansowa w 3 kwartale?

 

Król Denarów  - Kapłanka  - 9 Pucharów 

Weryfka

Trzeci kwartał powoli się kończy. Co prawda, jeszcze 3 tygodnie do końca, no ale w obliczu minionych 2 miesięcy można coś powiedzieć .

 

Finanse

 

Król Denarów pokazał moje oszczędności, których nie mogę ruszać, ale z powodu trudnej sytuacji musiałem sobie "pożyczać". 

Kapłanka to problemy finansowe,  minimalizm - to się niestety sprawdziło,  a 9 Pucharów to stagnacja. Człowiek na tej karcie siedzi z założonymi rękami i się cieszy, choć ja się nie mam z czego cieszyć..

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.06.2020 o 10:08, Ziomal597 napisał:

2. Co przyniesie mi 3 kwartał 2020?

 

Paź Pucharów  - Kochankowie  - 9 Denarów 

 

Znów będę taki "zachwiany", pełen wątpliwości i niepewności.

Uczuć to raczej nie dotyczy,  bo na tym się nie koncentruję, też nikogo nie mam...zatem może tu chodzić o pracę albo ogólnie o samopoczucie.

Będę fantazjował na skutek rozterek, al docelowo widać satysfakcję finansową lub zawodową. 

Tu bardzo trafnie zdiagnozowałem ten okres. Cały czas właściwie jestem taki "zachwiany" emocjonalnie. Dużo fajntazjuję, coś w tej sferze uczuć chciałbym zmienić - taki jest właśnie Paź Pucharów.

Kochankowie to moja niepewna sytuacja zawodowa. Mam też staż,  walczę o pracę w tej firmie,  ale nie wiem, czy mi się uda, czy nie. Teraz już wiem, że nie, wbrew zamykające rozkład 9 Denarów.

Stąd się wszystko sprawdziło,  tylko ta 9 Den? 

Z kasą cienko, satysfakcji zawodowej nie odczuwam, bo nieustannie walczę o zatrudnienie. Ostatnio się dowiedziałem, że nie ma tam dla mnie vacatów..

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim za interpretacje. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...