Skocz do zawartości

Przyszły Partner


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Za dziewczynami, rozkład na tego jedynego. 

 

Czy wejdę kiedyś w związek małżeński? 
10 denarów + Król Buław + Rycerz Mieczy

Wygląda na to, że tak, choć ten związek może być burzliwy. 

2. Kiedy poznam przyszłego partnera /męża? 
Król Mieczy + Królowa Buław + Rycerz Kielichów. 

Król mieczy to Wodnik, Rycerz Kielichów to Ryby, Królowa Buław to Baran, czyli styczeń - luty - marzec. 

3. Gdzie go poznam? 
6 mieczy + 4 denary + Królowa Mieczy

Gdzieś poza domem, w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie się płaci, miecze kojarzą mi się z krojeniem, może w jakiejś knajpce. 

4. Czym on się będzie zajmował w życiu? 
Rycerz Buław + Mag + Królowa Kielichów. 

Artystyczna dusza, kreatywny człowiek, może nauczyciel. Osoba, której się słucha, o wielkiej pewności siebie, dużo się przemieszcza, kojarzy mi się przedstawiciel handlowy. 

5. Jakim będzie człowiekiem? 
Sprawiedliwość + 10 kielichów + 9 mieczy

Sprawiedliwy, rozważny, zrównoważony, ciepły, rodzinny, zadowolonym z życia, 10 kielichów też mi się z delikatną nudą kojarzy. Domator, ale mało sypiający, może przez nawał pracy. 
 
6. Czy ja będę z nim szczęśliwa? 
Kochankowie + 2 mieczy + Królowa Denarów

Tu najtrudniej, ale na moje to będę miała sporo dylematów, żeby wejść w ten związek, będę biła się z myślami, ale finalnie chyba powinno być dobrze, Królowa  Denarów to kobieta spełniona, w jej życiu panuje równowaga. 
 

Fajny rozkład. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

 

Czy wejdę kiedyś w związek małżeński? 
10 denarów + Król Buław + Rycerz Mieczy

 

Tak

 

2. Kiedy poznam przyszłego partnera /męża? 
Król Mieczy + Królowa Buław + Rycerz Kielichów.

Ja na określenielu czasu słabo się znam, ale tak mniej więcej pomiędzy końcem zimy a początkiem wiosny 

 

 

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

3. Gdzie go poznam? 
6 mieczy + 4 denary + Królowa Mieczy

Jakieś miejsce poza aktualnym miejscem zamieszkania wyjazd zagraniczny ewentualnie jakiś portal randkowy 

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

4. Czym on się będzie zajmował w życiu? 
Rycerz Buław + Mag + Królowa Kielichów. 

A mi tu bardziej wskazuję na człowieka obrotnego, kreatywnego, ktos kto edukuje, szkoli przybywa z pomocą tam ten przedstawiciel bardzo pasuje 

5. Jakim będzie człowiekiem? 
Sprawiedliwość + 10 kielichów + 9 mieczy

Sprawiedliwy, rozważny, zrównoważony, broniący słabszych, bliskich, ktoś rodzinny raczej spokojny 
 
6. Czy ja będę z nim szczęśliwa? 
Kochankowie + 2 mieczy + Królowa Denarów

Będą wątpliwości czy oby na pewno dobrze zrobiłaś, trochę bicie się z myślami i pewne ograniczenia, ale raczej to będzie siedziało gdzieś w głowie. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uważam, że z takimi kartami wejdziesz: 10 monet to tradycyjna rodzina, Król Buław - może będzie mu mocno na tym zależało, będzie nalegał, z Rycerzem Mieczy z jednej strony widzę dopasowanie intelektualne, z drugiej, niestety kłótni też (a istnieją związki bez kłótni?)

2. Nie lubię tłumaczyć czas po kartą dworskim, ale cóż... Po środku jest Królowa Buław, co wskazuje na powrót ciepłych dni, obudzenie w przyrodzie sił życiowych, taki zastrzyk energii - obstawiam pierwszy stopień Barana, jak to się nazywa - przesilenie wiosenne? Król Mieczy wskazuje na zimę, na pierwszej pozycji odczytuje jako przeszłość, Rycerz Kielichów na łagodną pogodę, ulewy, kwitnięcie - jako wiosna poetycka, także stawiam na koniec marca, początek Kwietnia;

3. Poznasz go w drodze (6 mieczy) do domu (4 monet - 4 ściany), lub w drodze do banku (tam, gdzie się trzyma, przechowuje się pieniędzy - 4 monety). Z początku bedziesz zimna i krytyczna wobec niego (Królowa Mieczy);

4. Moim zdaniem sprzedaż: jest szybki, przebojowy, pewny (Rycerz Buław), potrafi namówić i oczarować (Mag), może będzie sprzedawać sztukę lub coś dla domu (Kobiet - Królowa Kielichów), ale może być i pisarzem i dziennikarzem z takim rozkładem (Mag - praca ze słowem, Rycerz - dużo natchnienia, zaangażowanie), Królowa Kielichów - twórczość, wyobraźnią;

5. Racjonalny, z zasadami, szczery i sprawiedliwy (Sprawiedliwość), rodzinny, harmonijny i lubiany przez otoczenie, spolnote, wrażliwy (10 kielichów), przez co ma tendencję nakręcania się, nerwicy i stanów lękowych (9 mieczy). Może też ma problemy ze spaniem;

6. Mi się wydaje, że z pozycji racjonalnej (mieczy + monety), już odejdziesz od ciągłych wyborów i dylematów co do związków (Kochankowie), podejdziesz do sprawy też praktycznie i będziesz zadowolona stabilnością, spokojem, tym, że jesteś panią domu i żoną (Królowa Monet)

 

Życzę powodzenia i dużo miłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Faktycznie bywam krytyczna i zimnawa w stosunku do mężczyzn. Przydałby się ktoś taki, żebym w końcu przestała mieć te dylematy, karty tym razem łaskawe dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 22.06.2020 o 18:55, Sunrise009 napisał:

Za dziewczynami, rozkład na tego jedynego. 

 

Czy wejdę kiedyś w związek małżeński? 
10 denarów + Król Buław + Rycerz Mieczy

Wygląda na to, że tak, choć ten związek może być burzliwy. 

2. Kiedy poznam przyszłego partnera /męża? 
Król Mieczy + Królowa Buław + Rycerz Kielichów. 

Król mieczy to Wodnik, Rycerz Kielichów to Ryby, Królowa Buław to Baran, czyli styczeń - luty - marzec. 

3. Gdzie go poznam? 
6 mieczy + 4 denary + Królowa Mieczy

Gdzieś poza domem, w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie się płaci, miecze kojarzą mi się z krojeniem, może w jakiejś knajpce. 

4. Czym on się będzie zajmował w życiu? 
Rycerz Buław + Mag + Królowa Kielichów. 

Artystyczna dusza, kreatywny człowiek, może nauczyciel. Osoba, której się słucha, o wielkiej pewności siebie, dużo się przemieszcza, kojarzy mi się przedstawiciel handlowy. 

5. Jakim będzie człowiekiem? 
Sprawiedliwość + 10 kielichów + 9 mieczy

Sprawiedliwy, rozważny, zrównoważony, ciepły, rodzinny, zadowolonym z życia, 10 kielichów też mi się z delikatną nudą kojarzy. Domator, ale mało sypiający, może przez nawał pracy. 
 
6. Czy ja będę z nim szczęśliwa? 
Kochankowie + 2 mieczy + Królowa Denarów

Tu najtrudniej, ale na moje to będę miała sporo dylematów, żeby wejść w ten związek, będę biła się z myślami, ale finalnie chyba powinno być dobrze, Królowa  Denarów to kobieta spełniona, w jej życiu panuje równowaga. 
 

Fajny rozkład. 

Weryfikacja moi drodzy:

1. Weszłam w związek, bywa burzliwie, ale jestem zaopiekowana i zadowolona. 

2. Poznałam go chwilę przed pandemią. 

3. Poznałam go w pracy, w barze z alkoholem i przekąskami. 

4. Jest barmanem, szkolił mnie i uczył fachu. 

5. Tutaj nabliżej była @Willow

6. Jestem bardzo, ale dopiero jak otworzyłam się na nowe i przestałam martwić konwenansami. 

 

Dziękuję pięknie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...