Skocz do zawartości

Uczciwość wyborów I i II tura


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Sondaże ostatnio wskazują na bardzo wyrównane poparcie dla Dudeły i Trzaska w drugiej turze wyborów. Obserwując państwo z dykty i samowolkę PIS zastanawiam się, czy wybory mają szanse być uczciwe, tzn czy nie dojdzie do fałszowania głosów. 

 

Zapytałam więc karty, czy wynik I tury wyborów będzie uczciwy? (nie chodzi o uczciwą walkę czy o uczciwą postawę ale o to, czy głosy nie będą fałszowane, czy będą rzetelnie zliczone)

Jeździec, Wieża, Statek

Informacja o wynikach wyborów, czy też o zwycięzcy przesuną się w czasie. Myślę, że w tym statku chodzi o głosy oddane korespondencyjnie lub przez Polaków za granicą - będą je zliczać, ale nie powinno tutaj być żadnych machlojek. Statek ostatecznie jest kartą pozytywną, więc będą one uczciwe. 

 

A jak z drugą turą?

Rózgi, Kosa, Pani, Kotwica

Tutaj jest niezła jatka, bardzo negatywne karty na początku, więc krew się będzie lała. Widać, że to będzie bardzo agresywna walka. Znowu pojawia się Pani, która wyszła też w moim poprzednim rozkładzie o wynik 2 tury wyborów. I tutaj też nie rozumiem tej karty, dlatego dociągnęłam Kotwicę. Kotwica mówi o solidności, więc również głosy zostaną zliczone uczciwie. Nie obędzie się jednak bez ostrych zagrywek. Pani może tutaj wskazywać na pewnego rodzaju delikatność, subtelność w kontrze do tej jatki z początku, czyli jest pozytywnym akcentem końca konfliktu. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko układa się w logiczną całość. Rewiduję to co napisałem wczoraj.

 

Ale od początku

Pani + Kotwica - Pani stwierdzi ważność wyborów. Rózgi i Kosa to próby podważania niekorzystnego wyniku wyborów - przez kogo? Przez obóż rządzący czyli PiS.

 

Wybory wygra Trzaskowski jako nowy kandydat w puli po rezygnacji Kidawy-Błońskiej czyli Karta Dziecka. Pani + Trumna - pogrzebanie szans na zwycięstwo Dudy, ta Pani to Małgorzata Manowska czyli nowa Prezes Sądu Najwyższego, wybrana przez obecnego Prezydenta. Czyżby miała podjąc uczciwą decyzję i definitywnie pogrążyć szanse Dudy na zwycięstwo? A zatem oddzucić protesty wyborcze i naciski polityczne PiSu?

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
26 minut temu, Joji napisał:

Wszystko układa się w logiczną całość. Rewiduję to co napisałem wczoraj.

 

Ale od początku

Pani + Kotwica - Pani stwierdzi ważność wyborów. Rózgi i Kosa to próby podważania przegranej - przez kogo? Przez obóż rządzący czyli PiS.

 

Wybory wygra Trzaskowski jako jedyny nowy kandydat w puli - Karta Dziecka. Pani + Trumna - pogrzebanie szans na zwycięstwo Dudy, ta Pani to Małgorzata Manowska nowa Prezes Sądu Najwyższego, wybrana przez obecnego Prezydenta i czyżby miała podjąc uczciwą decyzję. Czyli definitywnie pogrążyć jego szanse na zwycięstwo? A zatem oddzucić protesty wyborcze i naciski polityczne?

To co piszesz ma sens, teraz rozumiem, kim jest ta Pani. Tak, to dość logiczne. Dzięki!

No i to Dziecko, jako najmłodszy stażem kandydat, dodany na świeżo. Brawo!

 

Strasznie ostatnio jestem przejęta tymi wyborami :D Powiem szczerze, że nie pamiętam tak obrzydliwej i gorącej kampanii wyborczej.

Zrobiłam jeszcze jeden rozkład na to, jak każdy z nich ocenia swoje szanse na wygraną, zaraz wrzucę. 

 

 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tak, nie od razu podadzą wynik, Jeździec i Statek w tym układzie na pewno mówią o zagranicy.

 

II tura, oj będzie się działo, negatywnie niestety. Wielkie kłótnie, przepychanki, ostra gra ( Kosa). Dużo gwałtowności i agresji, o tym mówi też ta karta. Pani jawi się w tym rozkładzie jako pozytywna osoba, widać jej pracowitość i uczciwość( Pani + Kotwica).

Kosa- czytam jako odejście z bólem kogoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...