Skocz do zawartości

Jak on widzi swoje szanse?


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Wiem, że na osoby trzecie się nie powinno :glupio_mi: i we wróżbach prywatnych zawsze pilnuję tej zasady!

Ale w tym przypadku uznałam, że skoro są to osoby publiczne, to trochę podejrzę :redface: 

 

Jak Dudeła ocenia swoje szanse na wygraną w wyborach?

Park, Pan, Drogi

Widzi, że ma za sobą duże poparcie (Park), ale towarzyszy mu niepewność co do wyniku (Drogi). 

 

Jak Trzasku ocenia swoje szanse na wygraną w wyborach?

Gwiazda, Wieża, Dziecko

Marzy o tym, jest to jego cel i ambicja, awans w karierze, wręcz sława (Gwiazda + Wieża), jest przekonany o swoim zwycięstwie i o tym, że będzie nowym prezydentem (Dziecko). 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 minuty temu, Priestess napisał:

Jak Trzasku ocenia swoje szanse na wygraną w wyborach?

Gwiazda, Wieża, Dziecko

Marzy o tym, jest to jego cel i ambicja, awans w karierze, wręcz sława (Gwiazda + Wieża), jest przekonany o swoim zwycięstwie i o tym, że będzie nowym prezydentem (Dziecko). 

Nie wiem czy jest na 100% przekonany, ale resztę interpretuję tak samo - mierzy wysoko, w kartach jest opisane niemal dosłownie (sięga gwiazd, szczytów). Ambicji mu nie można odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Priestess napisał:

Park, Pan, Drogi

Widzi, że ma za sobą duże poparcie (Park), ale towarzyszy mu niepewność co do wyniku (Drogi). 

Park - poparcie mediów publicznych czyli TVP i/lub zaplecza politycznego. Pan – czuje rękę Pana Jarosława na plecach :D ale pięknie się to tutaj ukazało. Droga Pana Jarosława, więc chyba Jarkowi mocniej zależy na zwycięstwie niż Dudzie :D

 

Ale to jest przykre :yes:

 

Cytat

Gwiazda, Wieża, Dziecko

Poza tym co jest napisane powyżej to nie wiem czy to nie dosłownie marzenie Rafała Trzaskowskiego z dzieciństwa. Może kiedyś dowiemy się z jakiegoś wywiadu.

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
27 minut temu, Joji napisał:

Park - poparcie mediów publicznych czyli TVP. Pan – czuje rękę Pana Jarosława na plecach :D ale pięknie się to tutaj ukazało. Droga Pana Jarosława, więc chyba Jarkowi mocniej zależy na zwycięstwie niż Dudzie :D

Pana uznałam za sygnifikator i za samego Dudę. Za plecami ma Park, czyli ludzi, a przed sobą patrzy w kierunku Drogi, czyli nowych ścieżek kariery. 

Chociaż powiem szczerze, że ta interpretacja też całkiem sensownie brzmi. Nie pomyślałam o Jarosławie. Być może Duda ma zupełnie inny pomysł na siebie, niż prezydentura.

25 minut temu, Joji napisał:

A ja nie wiem czy to nie dosłownie marzenie Rafała Trzaskowskiego z dzieciństwa.

A to też dobre! :D

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Co do Dudy- chyba nic nowego nie dodam- nie jest pewnien wygranej, to na bank. Też mi się wydaje, że Pan to Jaruś, no bo kto? :P Myślę, że Adrian może sobie kombinować, co tam dalej, jak nie wypali ( Drogi).

 

Co do Rafała- ma nadzieję ( Gwiazda). Wieżę czytam jako urząd. Dziecko jest naiwne i niedojrzałe niestety, chyba że tutaj pokazała się jego energia- jest świeżakiem, wniósł coś nowego, inną energię. Uważam, że marzy o  tym, ale jakoś intuicyjnie teraz czytam, że sam nie wie, czy jest na tyle dojrzały i gotowy, żeby wejść w nową rolę ( Dziecko). No jednak bycie prezydentem stolycy, a kraju, to jednak to ne jest to samo ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...