Skocz do zawartości

Powrót do pracy z biura


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawiło się pytanie od zarządu, aby określić jak chcemy pracować w 3 kwartale. Każdy miał napisać jaki sposób pracy rekomenduje. Ja zgłosiłam, że chcę pracować na zmianę dzień w biurze, dzień w domu lub tydzień w biurze i tydzień w domu. Po zebraniu opinii nie padły żadne konkrety więc postawiłam karty czy do końca lipca wrócę do pracy z biura i wypadło

Koło fortuny + Głupiec + Świat

W kole fortuny zmiany i głupiec to początek więc moim zdaniem będzie powrót do biura tak jak zaproponowałam

 

Zapytałam jeszcze czy to dobra decyzja i wypadło

Moc + 7 Buław + 10 Denarów

Będę się chyba trochę biła z myślami czy to dobra decyzja, ale 10 denarów mówi, że jak najbardziej to dobra decyzja.

 

A jak Wy myślicie? Może ktoś doda swoja interpretację :)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Koło fortuny + Głupiec + Świat

Koło Fortuny to nagła zmiana, coś niespodziewanego, a Głupiec tak jak mówisz początek.. 

Świat z jednej strony to karta podróży czyli w tym przypadku transferu do pracy, poruszania się po świecie ale z drugiej strony to karta Internetu.

Zważając jednak na poprzednie karty,  uważam,  że wrócisz, zwłaszcza,  że K Fortuny odwraca to co obecnie ma miejsce.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam jeszcze czy to dobra decyzja i wypadło

Moc + 7 Buław + 10 Denarów

Moc to inaczej siła, a siła to przymuszanie się, o czym też mówi 7 Buław. Generalnie nic złego się nie stanie ale nie da się ukryć, że jest to działanie wymuszone. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597właśnie koło fortuny to odwrócenie tego co jest o 180 stopni więc jeśli teraz pracuje z domu to będzie zmiana na biuro. Ten świat to może właśnie to, że będzie to praca mieszana.

Już mam dość pracy w domu i tego że pracuje zdecydowanie więcej stąd chęć powrotu :) myślę że nic złego po tych kartach się nie wydarzy :)

Dzięki :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597właśnie koło fortuny to odwrócenie tego co jest o 180 stopni więc jeśli teraz pracuje z domu to będzie zmiana na biuro. Ten świat to może właśnie to, że będzie to praca mieszana.

Już mam dość pracy w domu i tego że pracuje zdecydowanie więcej stąd chęć powrotu :) myślę że nic złego po tych kartach się nie wydarzy :)

Dzięki :)

Nie dziwie się. Od tego siedzenia w domu można dostać szału. 

Na szczęście nic złego się nie wydarzy. 10 Den to karta bezpieczeństwa, więc będzie dobrze. :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Koło Fortuny to nagła zmiana, coś niespodziewanego, a Głupiec tak jak mówisz początek.. 

Świat z jednej strony to karta podróży czyli w tym przypadku transferu do pracy, poruszania się po świecie ale z drugiej strony to karta Internetu.

Zważając jednak na poprzednie karty,  uważam,  że wrócisz, zwłaszcza,  że K Fortuny odwraca to co obecnie ma miejsce.

dokladnie tak samo to rozumiem

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2020 o 14:27, Mala_83 napisał:

 

Koło fortuny + Głupiec + Świat

Powinnaś wrócić, bo karta świat to podróż w dodatku karta brama i otwiera nowe możliwości 

 

Zapytałam jeszcze czy to dobra decyzja i wypadło

Moc + 7 Buław + 10 Denarów

Raczej tak. Powinnaś być zadowolona. Aczkolwiek widać też tu jakieś spiecia może wewnętrzne walki i ograniczenia. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @panna.marta trochę obawiam się tego powrotu czy to dobra decyzja stąd chyba te wewnętrzne walki :)

Ja mam tak samo. Możemy wrócić od 1.07 ja już się o tak zgłosiłam choć też mam trochę obaw. Mimo wszystko chciałbym już wrócić do normalności. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie nie ma konkretnego terminu ale wiem że w lipcu. Można było zostać w domu ale niestety w domu nie potrafię pracować tylko 8 h więc życie moje ostatnio kręci się wokół pracy a na dodatek wychodząc z domu to trzeba zrobić makijaż, ubrać coś innego niż dres a nie siedzieć i... :) więc postanowiłam że chce wrócić :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 23.06.2020 o 14:27, Mala_83 napisał:

czy do końca lipca wrócę do pracy z biura i wypadło

Koło fortuny + Głupiec + Świat

Mi wydaje się, że będziesz miała jeszcze podział na pracę zdalną i biurową. Raz tak raz tak jak to w Kole i przez to będziesz uczyć się nowego funkcjonowania :)

W dniu 23.06.2020 o 14:27, Mala_83 napisał:

Zapytałam jeszcze czy to dobra decyzja i wypadło

Moc + 7 Buław + 10 Denarów

Dobra decyzja juz chyba za tym trochę tęsknisz :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Głupiec + Świat napewno wskazują na początek czegoś nowego, Świat zaznacza też otwarcie (dosłownie - wyjdę), komunikacja, będziesz otoczona ludźmi. Połączenie Koła j Głupca odczytuje podobnie jak Ziomal - że do biura mogą zawołać niespodziewanie :)

2. Moc + 7 buław + 10 monet 

Myślę, że napewno korzystna w tym sensie, że poczujesz, że możesz kontrolować i panować nad sytuacją, doda Ci to więcej energii ;) 7 buław - to może zmierzenie z nowymi wyzwaniami, ale też podświadomy opór przed powrotem do biura (korporacja? - 10 monet)

 

Powodzenia i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za interpretacje @Lunaria i @Willow. Na początek zadeklarowalam podział że na zmianę dzień tak dzień tak lub tygodniami. Więc tak raczej będzie. 

Patrząc na obostrzenia jakie wysłali to zastanawiam się czy to była dobra decyzja ale zobaczymy. Na tą chwilę nie znam konkretnego terminy powrotu ale wydaje mi się że właśnie może być z zaskoczenia na szybko

Jak coś więcej się wyjaśni dam znać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...