Skocz do zawartości

czy bedzie dane im sie spotkac


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ponownie,

 

tym razem karty dla mojej przyjaciolki odnosnie milosci, a jakze...chcialoby sie krzyknac surprise, ale jednak nie, to nie tutaj....

Czy bedzie im dane sie spotkac? Jakie jest nastawienie jego do jej osoby? 

 

 

Czy bedzie dane im sie jeszcze spotkac z Panem X?

 

VII miecz+VI monet+Rycerz denarów+kochankowie

 

VII mieczy..moze bedzie to jakis kontakt online, slyszalam ze jest to karta pisania, kontaktu, wymiany zdan, moze smsy, moze "wpadna" na siebie na jakims portalu? VII mieczy sugeruje, ze cos moze sie udac, ale nie w pelni..moze czegos tu brakowac..VI monet to sprzyjający los, ta karta moze potwierdzac spotkanie. Rycerz denarow moze mowic o tym, ze to ona bedzie musial wykonac jakis ruch, jesli bedzie chciala nawiazac rozmowe, kontakt, rycerz denarow jest osoba malo spontanicza, jest konkretnym, dojrzalym mezczyzna. Ostatnia karta Kochankowie..moze ukazywac jakis dylemt, bycie na rozdrozu, w pozytywnej wersji dwie osoby palajace do siebie uczuciem..ale czy, aby na pewno? Sprawdzmy jego stosunek do niej..

 

 

Jego nastawienie do jej osoby:

 

IV mieczy+II pucharów+VII monet+As buław

 

IV mieczy- spokojne, wyważone, harmonijne, chłodne. IV mieczy jest raczej rozsądkowa, izolacyjna..brak zainteresowania tą drugą osobą. Z kolei drugą kartą jest II pucharów, co sugeruje partnerstwo, uzdrowienie emocji, relacji. VII monet informuje o tym, że nadjedzie czas na poważne rozmowy, co z kolei może wyjaśnić wiele sytuacji z przeszłości. Rozmowa może być tu kluczem do sukcesu. As buław na samym koncu..symbol oczyszczenia, potencjal do dzialania. Oczyszczenie sytuacji, spalenie starego, nowa energia. Podsumowując rozumiem to w sposob nastepujacy: poczatkowo jego nastawienie moze byc chlodne, nie bedzie zainteresowany rozmowa z nia, ponownym kontaktem, powiedzialabym, ze jest to taki olewczy stosunek, natomiast pozostale karty sugeruja, ze sytuacja moze ulec zmianie. Po "uzdrawiajacej" rozmowie, wyjasnieniu pewnych spraw pojawi sie zupelnie inna energia, dzialanie..

 

 

Bardzo ciekawe karty, jesli macie ochote to zapraszam do dyskusji...

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy bedzie dane im sie jeszcze spotkac z Panem X?

 

VII miecz+VI monet+Rycerz denarów+kochankowie

w 6 monetach widzialabym propozycje spotkania - ale na stopie niezobowiązujacej, przyjacielskiej i to się może  pani nie spodobać- być może  będzie się poważnie zastanawiać, co zrobić (w tych Kochankach)- czy nie zakończyć np. kontaktu ponieważ jej zależy na miłości  a nie tylko przyjaźni czy koleżeństwie

pan tu jednak nie będzie do konca szczery (7 mieczy) - byc może taką propozycja koleżeńskiego spotkania chce dać sobie czas do namysłu- wydaje mi się,  że to widać  w kolejnym rozkładzie:

 

11 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Jego nastawienie do jej osoby:

 

IV mieczy+II pucharów+VII monet+As buław

4mieczy (chce odczekać), 2 puchary - dobrze mu się z nia rozmawia, jest fajny kontakt i jakieś uczucie, ale może nie jest tego pewien albo okoliczności nie sprzyjają i chce odczekaç (7 monet) a potem ewnetualnie powalczyć w Asie kijów, spróbować 

 

tak mi też przyszlo do głowy, że tu praca bedzie miala jakis wpływ albo tego argumentu użyje wobec niej

 

nie piszesz, na jakim etapie oni są, co już maja za sobą

 

Edytowane przez Ava55
ja to jednak ślepa jestem :D
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ava55 napisał:

wn6 onetaxh wofzialabym propozycje spotkania - ale na stopie niezobowiäzujacej, przyjacielskiej i to sie może  pani nie spodobać- byx może  bedzie sie poważnie zastanawiać, co zrobić (w tych Kochankach)- czy nie zakończyć np. kontaktu ponieważ jej zależy na miłości  a nie tylko przyjaźni czy koleżeństwie

pan tu jednak nie będzie do konca szczery (7 mieczy) - byc może taką propozycja koleżeńskiego spotkania chce dać sobie czas do namysłu- wydaje mi się,  że to widać  w kolejnym rozkładzie:

 

4mieczy (chce odczekać), 2 puchary - dobrze mu się z nia rozmawia, jest fajny kontakt i jakieś uczucie, ale może nie jest tego pewien albo okoliczności nie sprzyjają i chce odczekaç (7 monet) a potem ewnetualnie powalczyć w Asie kijów, spróbować 

 

tak mi też przyszlo do głowy, że tu praca bedzie miala jakis wpływ albo tego argumentu użyje wobec niej

 

nie piszesz, na jakim etapie oni są, co już maja za sobą

 

Juz mowie, sytuacja wyglada tak ze Pan kiedys zabiegal o kontakty z nia, jednak poczatkowo nie byla zainteresowana, pozniej uleglo to zmianie, ale wtedy bylo juz za pozno. Teraz Pani M zwrocila sie do mnie z prosba, zebym zobaczyla czy jeszcze kiedys sie spotkaja i wyszly powyzsze karty :) Ava55 dziekuje Ci bardzo, zaraz przekopiuje kolezance Twoja wypowiedz ;p 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy bedzie dane im sie jeszcze spotkac z Panem X?

 

VII miecz+VI monet+Rycerz denarów+kochankowie

 

Będzie musiała użyć podstępu (7 mieczy), może prosić o pomoc (6 monet), on może działać powoli i się zastanawiać. Rycerz Monet to bardzo wolna droga do celu, analiza wszystkich za i przeciw, rozglądanie się. Rycerz Monet się nigdzie nie spieszy, przygląda się, jest ostrożny, a w Kochankach widzę zastanawianie się i próbę podjęcia wyboru. być może już na horyzoncie ma kogoś innego.

 

Jego nastawienie do jej osoby:

 

IV mieczy+II pucharów+VII monet+As buław

 

Zostawił na razie tę sprawę, odpoczywa od niej (4 mieczy) być może czeka na pojednanie (2 kielichy + 7 denarów). Jeszcze trochę to potrwa (7 denarów), ale może podejmie ryzyko i zdobędzie się na działanie (As Buław).

 

Pozdrawiam przyjaciółkę :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...