Skocz do zawartości

Relacja z nim


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy się odezwie jutro? 

6 bulaw, 3 denary, 4 denary 

 

Tak, ale będzie jakiś taki zamknięty.. Chyba będę musiała go ciagamc za język.. 

 

Jak on zareaguje gdy mu napisze, że mi troche przykro po naszej ostatniej rozmowie? 

2 denary, 8 denarow, 7 bulaw (8 mieczy As denarów) 

 

Cięższa dyskusja i chyba bedzie się troche bronił. Pokazywał swoje argumenty, ale wydaje mi się że dojdziemy do konsensusu widać, że on raczej nie chce kończyć tej znajomosci

 

 

Czy mu zależy na relacji że mną? 

Królowa Buław, 9 denarów, As kielichw

 

No bardzo na niego działam i chyba ma uczucia wobec mnie 

 

Czy w przyszłym roku będziemy mieć kontakt jeszcze? 

 

2 kielichy,, gwiazda Kapłanka sad

 

Oj chyba my w związku z tym będziemy... 

 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Raisa_ napisał:

Czy się odezwie jutro? 

6 bulaw, krolowa 3 denary, 4 denary 

 

Tak, nie wiem co za królowa była za 6 bulaw, ale tak czy inaczej to są dobre karty.. 

 

Jak on zareaguje gdy mu napisze, że mi triche przykro po naszej ostatniej rozmowie? 

2 denary, 8 denarow, 7 bulaw (8 mieczy As denarów) 

 

 No może być mi trochę niezręcznie i może negocjować i usprawiedliwiac swoje zachowanie 

 

Czy mu zależy na relacji że mną? 

Królowa Buław, 9 denarów, As kielichpe

 

Tak, ale widać też tutaj twoje inicjatywy 

 

Czy w przyszłym roku będziemy mieć kontakt jeszcze? 

 

2 kielichy,, gwiazda Kapłanka sad

 

Tak

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 20:06, panna.marta napisał:

 

Ja się jednak odezwałam. Ciężka byladzistarozmowaduzo pisaliśmy stąd może ten świat internet. Było mu też przykro dość że się nie rozumieliśmy... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 19:57, Raisa_ napisał:

Czy się odezwie jutro? 

6 bulaw, 3 denary, 4 denary 

 

Tak, ale będzie to sztywna rozmowa.

 

Jak on zareaguje gdy mu napisze, że mi troche przykro po naszej ostatniej rozmowie? 

2 denary, 8 denarow, 7 bulaw (8 mieczy As denarów) 

 

Będzie balansował z odpowiedzą, w ogóle jakąś dłuższa rozmowę widzę w 8 denarów, bo to takie poszukiwanie kompromisu, praca nad relacją. Będzie się również bronił, bo poczuje się osaczony.

 

Czy mu zależy na relacji że mną? 

Królowa Buław, 9 denarów, As kielichw

 

Zależy, ale ma cię za osobę, która świetnie się czuje jako singiel.

 

Czy w przyszłym roku będziemy mieć kontakt jeszcze? 

 

2 kielichy,, gwiazda Kapłanka sad

 

Ja bym powiedziała, że niekoniecznie. Związek to raczej Twoje nadzieje. Jest porozumienie między Wami (2 kielichy), w Gwiezdzie jest nadzieja na coś więcej. Pomyślałam sobie coś szalonego Patrząc na Kapłankę i Sąd: Facet jest w związku i jesteś tą drugą. Jeśli nie, to mam wrażenie, że jest jakaś tajemnica w tym wszystkim, która wymaga rozwikłania.

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Edycja relacji trwa chociaż rozmowy były ciężkie dość, 8 denarow to zdecydowanie praca nad relacja.. Żmudna. On się sam potem. Odezwał Gdy ja jego pożegnałam w sumie.. Jakoś tak. Idzie to wszystko po pierwszym super miesiącu jak krew z nosa.. 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...