Jump to content

Jak zrealizuje się... ZWERYFIKOWANY

Lunaria

Recommended Posts

• Moderator

Jak zrealizuje się skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

Królowa Denarów Sprawiedliwość Wieża Diabeł 

Same mocne karty, które pokazują jak ważne jest to dla mnie.. trochę się martwię, że w ostatniej chwili pogoda popsuje mi szyki (Chociaz zakładając wersję optymistyczną to Wieża oznacza sam skok a Diabeł silne emocje, które będą mi towarzyszyć albo pokazało, że to sport ekstramalny:wink:)

I jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

5 Mieczy Królowa Buław Król Mieczy 

Z jednej strony będzie super, ale trochę będzie mi smutno, że to już po 5 Mieczy.. ogólnie będę naladowana pozytywną energią Królowej Buław, ale też będę zdawać sobie sprawę z niebezpieczneństwa Król Mieczy.

Edited by Lunaria
Literowki
  • Like 1
  • Cool 1
Guest Ava55
33 minuty temu, Lunaria napisał:

skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

może tak byc jak mówisz, że w ostatnim momencie odwołają ze względu na pogodę - myślę że juz nawet będziesz tam na miejscu

Wieża to moze byc skok z wysokości albo info z wieży odlotów czy jak to się tam nazywa (ci, co wypuszczają samolot)

z podsumy samych AW (przy założeniu Sprawka 8) wychodzi Księżyc - wiec jakieś niewiadome sprawy, trudne do określenia warunki pogodowe albo coś w tym stylu (przy Spraw.=11 wychodzi Sąd) z o ile się nei pomyliłam w liczeniu

w tych emocjach niżej widziałabym Twoja walkę o wykonanie skoku (5 mieczy, *Krolowa bulaw), ale instruktor czy ktoś za to odpowiedzialny może powiedziec w ostatniej chwili  "nie" (Krol mieczy) :

35 minut temu, Lunaria napisał:

jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

podziwiam Cię, niesamowite hobby :yes:

udanego lądowania i pięknych widoków:love:

• Moderator

Hmmm przy sumowaniu wyszły mi Kochankowie.. czyli wybór nic pewnego jeszcze..

Królowa Denarów (18) Sprawiedliwość (w tej talii 11) Wieża 16 i Diabeł 15= 60-44=VI 

A w drugim rozkładzie niestety Wieża... kurdeee...:((( po 18 lipca dam znać :bukiet:

• Moderator
4 minuty temu, Ava55 napisał:

liczyłam same AW, stad te różnice

PS. 60-44 =16 -> Wieża (?) skad Vi ?

Ok faktycznie Wieza:z_jezorem: matematyka ciezka sprawa:sciana::smieszne:

No to du .. :(

Guest Lianna

Moim zdaniem nie uda się w wyznaczonym terminie, co prawda sporo AW, ale dwie ostatnie negatywne. Coś nagle może nie wypalić ( Wieża). W Diable widziałabym bym silne emocje z tego powodu i stres.

5 Mieczy - możesz czuć się zawiedziona, choć zapał i energia będzie ( Królowa Buław). W Królu Mieczy też bym widziała instruktora.

• 4 weeks later...
  • Moderator

Weryfikacja: Skoczyłam! Było super! :D:D:) pogoda - lepszą trudno byłoby sobie wyobrazić, słonecznie i prawie bezchmurnie :D

Ta 5 Mieczy to może być fakt, że musiałam trochę dopłacić za dodatkowe filmowanie, które myślałam, że jest w cenie :)

Dzieki za interpretacje:bukiet2:

• Super 1
  • Moderator
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Luzik, nic się nie stało :)

Jeśli będziesz miała kiedykolwiek okazję to polecam z całego serca :)

• Maestro
W dniu 25.06.2020 o 12:32, Lunaria napisał:

Jak zrealizuje się skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

Same mocne karty, które pokazują jak ważne jest to dla mnie.. trochę się martwię, że w ostatniej chwili pogoda popsuje mi szyki (Chociaz zakładając wersję optymistyczną to Wieża oznacza sam skok a Diabeł silne emocje, które będą mi towarzyszyć albo pokazało, że to sport ekstramalny:wink:)

I jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

Z jednej strony będzie super, ale trochę będzie mi smutno, że to już po 5 Mieczy.. ogólnie będę naladowana pozytywną energią Królowej Buław, ale też będę zdawać sobie sprawę z niebezpieczneństwa Król Mieczy.

Nie czuję tego skoku, możliwe, ze warunki pogodowe będą nieciekawe, czy coś innego się wydarzy i dojdziesz do wniosku,ze lepiej zrezygnować dla swojego dobra. Co do emocji, to pyrrusowe zwyciestwo : doprowadzisz sprawy niemal do końca i nagle zonk, nie mozna skoczyć. Nie widać tu zadowolenia.

Swoją drogą podziwiam Cię :) Ja bym się nie odważyła :)

• Thanks! 1
  • Moderator
9 minut temu, Inez2503 napisał:

Nie czuję tego skoku, możliwe, ze warunki pogodowe będą nieciekawe, czy coś innego się wydarzy i dojdziesz do wniosku,ze lepiej zrezygnować dla swojego dobra. Co do emocji, to pyrrusowe zwyciestwo : doprowadzisz sprawy niemal do końca i nagle zonk, nie mozna skoczyć. Nie widać tu zadowolenia.

Swoją drogą podziwiam Cię :) Ja bym się nie odważyła :)

Kochana już zweryfikowałam, wczoraj skoczyłam :))

• Super 1
  • Moderator
Teraz, Inez2503 napisał:

Nie zauważyłam :D Gratuluję odwagi :oklaski:

Dziękuję, to było moje największe marzenie. Jestem baaaardzoo szczęśliwa, że wszystko się udało :)

Skakałam z profesjonalnym skoczkiem w tandemie, więc nie było strachu :) mogłam spokojnie skupić się na podziwianiu widoków i nawet trochę posterowałam spadochronem :) Teraz czas na zrobienie licencji, żeby móc skakać samodzielnie :D

• Like 1
  • Ismer changed the title to Jak zrealizuje się... ZWERYFIKOWANY