Skocz do zawartości

Co z tą twórczością? :D


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy wezmę się po obronie licencjatu znowu do pisania?

 

Trumna + Gwiazdy + Kwiaty

Mam nadzieję, że trumna nawiązuje do końcu martwego sezonu, bo dalej karty są dość pozytywne, Gwiazdy widzę, że kojarzą się ze sztuką, inspiracją, spełnienie marzeń :) Z kwiatami musi być skuteczne, ale to też karta powiązana ze sztuką, może nawet odnajdą się wielbicieli :)

 

2. A co z tym rysowaniem?

 

Ptaki + Bocian + Klucze

 

Ciężko powiedzieć - może moje zmartwienia będą źródłem twórczości lub rozmowy z ludźmi. Może chodzi, że będę to zamieszczać w internecie:jupi::slonko: Bocian może zaznaczać sporo pomysłów, płodność twórczą, kluczy wskazują na sukces w tym kierunku i pewność :) czyli uda się :)

 

3. Czy do końca roku założę bloga twórczego (bo matko cały czas przyglądam się stroną i coś mi ciągle nie pasuje)?

 

Pierścionek + Książka + Kwiaty

Chyba za pomocą męża jak najbardziej :) Z Książką, może to będzie blog tajemniczy? Lub będę uczyć tam języków obcych :thanks: może mnie też zaznaczac: jestem oczytana, lubię się kształcić, mam słaby wzrok :smieszne:No i kwiaty wskazują na twórczość i powodzenie :)

 

Jakby ktoś zinterpretował, będę bardzo dźwięczna :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Willow napisał:

. Czy wezmę się po obronie licencjatu znowu do pisania?

 

Trumna + Gwiazdy + Kwiat

Wezmiesz sie za to :)musisz skończyć to co sobie zaplanowalas, a potem będzie czas na przyjemności :thanks:

5 minut temu, Willow napisał:

A co z tym rysowaniem?

 

Ptaki + Bocian + Klucze

W rysowaniu jestes jeszcze trochę niezdecydowana, do konca nie wiesz czym chcesz sie zająć, moze tez chodzi zebys nie lapala 2 srok za ogon :D

6 minut temu, Willow napisał:

Czy do końca roku założę bloga twórczego (bo matko cały czas przyglądam się stroną i coś mi ciągle nie pasuje)?

 

Pierścionek + Książka + Kwiaty

Zalozysz, ale mysle ze sama ta decyzje podejmiesz :))

Powodzenia :bukiet2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Trumna mówi dosłownie, że w pewnym to Twoje pisanie umarło. No ale dalej masz bardzo pozytywne karty :) Gwiazdy to cudowna karta na pisanie, taka duchowa też. Może mówić o też, że pisanie to poniekąd spełnienie Twoich marzeń :1s_z:

Nawet bym pokusiła się może troszkę, że Gwiazdy też wskazuje, że pisanie Cię uzdrawia w jakimś stopniu ;)

No a w Bukiecie masz radość i szczęście :koniczynka:

 

Drugie pytanie. Ptaki może mówią, że najpierw możesz gadać o tym, zanim się za to zabierzesz. Bocian z kolei jest dość zmienny, raz był chciała, raz niekoniecznie. Jednak tak jak pisałyście- Bocian jest bardzo twórczy. I jak się za to zabierzesz- to będzie to trwałe i systematyczne rysowanie ( Klucz). Czego też Ci życzę :)

 

Jeśli chodzi o bloga, tak założysz. Widać wsparcie Małża. Poza tym faktycznie tematyka bloga może być dość tajemnicza, może coś o ezoteryce haha Książka może mówić też, że nie każdemu powiesz, że masz tego bloga ;) No a w Bukiecie- radość, satysfakcję :) Bardzo ładne karty ogólnie :)

 

Trzymam kciuki ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, dziękuję wam z całego serca!:1s_z:

3 godziny temu, Lunaria napisał:

moze tez chodzi zebys nie lapala 2 srok za ogon

To - :wpunkt:, zwykle łapię po 150 srok jednocześnie :D Uwielbiam się uczuć, poznawać, kreować :D

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Trumna mówi dosłownie, że w pewnym to Twoje pisanie umarło.

To też - :wpunkt:, tylko nie w pewnym sensie, a w dosłownym. Na moim laptopie były moje opowieści, wierszy, trochę rysowanka, początek książki, ale... W pewnej sytuacji zdecydowałam, ze więcej to, co było na laptopie i nie tylko mi już nigdy się nie przyda, i zniszczyłam wszytko. Długo potem nad tym płakałam... Ale cóż.

1 godzinę temu, Lianna napisał:

tematyka bloga może być dość tajemnicza, może coś o ezoteryce

Wiesz co... Żadny ze mnie nauczyciel od spraw ezo/duchowości :D Niby mogłabym, sama wiesz czemu, ale niby jestem w tym kompletnym samoukiem, no i, raczej czuję siebie na siłach pomagać innym, ale nie uczyć... także nie dałabym rady o tym pisać, wiedząc, że ktoś może z tego się uczyć.

1 godzinę temu, Lianna napisał:

że nie każdemu powiesz, że masz tego bloga

Nie, tylko osobą, których lubię i którym mogę zaufać w... tym, żeby pokazać siebie prawdziwą, otworzyć moje serce - bo tym dla mnie twórczość jest :)

 

:bukiet3i:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Willow napisał:

1. Czy wezmę się po obronie licencjatu znowu do pisania?

 

Trumna + Gwiazdy + Kwiaty

Trumna tu dla mnie to zamknięcie bieżących spraw (licencjat) i wtedy będziesz miała czas na pisanie - Gwiazdy i Kwiaty wskazują na sukces (gwiazdy - wysokie aspiracje, poparte sukcesem - kwiaty)

 

3 godziny temu, Willow napisał:

2. A co z tym rysowaniem?

 

Ptaki + Bocian + Klucze

tu na jakis ciekawy pomysł, mi się wydaje, wpadniesz - i on będzie kluczem do sukcesu - może bedziesz coś oglądać o wtedy "zaskoczysz" : o, tak chcę!

 

3 godziny temu, Willow napisał:

3. Czy do końca roku założę bloga twórczego (bo matko cały czas przyglądam się stroną i coś mi ciągle nie pasuje)?

 

Pierścionek + Książka + Kwiaty

tu wydaje mi się, że ten blog to bedzie dla Ciebie takie (niesmiałe) pokazywanie siebie innym, odslanianie się - takie dzielenie się swoim wnętrzem(Ksiązka), też da Ci poczucie spełnienia, większej łączności ze światem-ludźmi (Pierscień), Kwiaty znów wróżą sukces :)

taka kulawa ta moja interpretacaja, ale dopiero rozgryzam te karty :glupio_mi:

 

wiec nie ma co się lenić, same plusy- do roboty :D

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Willow, jeszcze mi się skojarzyło z moim rozkładem, w którym wyszła Cesarzowa, także tym bardziej masz, że wszelkie tworzenie, kreatywne wyrażanie siebie, cieszenie się pięknem i dzielenie się światem  Twoją wrażliwością, jak najbardziej jest dla Ciebie i jest Ci pisane ! :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...