Jump to content

Koniec reinkarnacji

Guest Sajya

Recommended Posts

Guest Sajya

Hej, mam pytanko odnośnie reinkarnacji, czy ktoś z was słyszał lub wie coś na temat, że od jakiegoś czasu reinkarnacja już nie istnieje? Tzn była ale w związku ze zmanami we wszechświecie już jej nie ma.

Edited by Sajya

Guest Ava55
10 minut temu, Gośc20 napisał:

reinkarnacja już nie istnieje

/../

w związku ze zmanami we wszechświecie już jej nie ma.

i ostatni gasi światło...

znacie namiar na jakiś inny Wszechświat?

Edited by Ava55

11 godzin temu, Ava55 napisał:

znacie namiar na jakiś inny Wszechświat?

No jeszcze jest teoria Multiverse ( Wielowszechświata ) , ale jeszcze nad nią pracują...  :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieloświat

Wieloświat (multiwersum, multiświat, metawszechświat, superwszechświat, multiwszechświat, ultrawszechświat) – hipotetyczny zbiór wszelkich możliwych wszechświatów, zawierający w sobie wszystko inne (w tym wszystkie możliwe, potencjalne – niezależnie od rozważanych czasoprzestrzeni lub wymiarów, w których się znajdują – wszechświaty; w tym także tak zwane wszechświaty równoległe). Do powstania tej koncepcji doprowadziła idea istnienia innych wszechświatów oprócz naszego. Nie ma możliwości empirycznej kontroli nad innymi światami, a możliwości pośredniego testowania ich istnienia są znikome[1].

Edited by Piko
  • Like 1

Trzeba by było poinformować buddystów i joginów, niepotrzebnie medytują i praktykują różne techniki duchowe by wyzwolić się z koła narodzin i śmierci, marnują czas, który mogliby wykorzystać na coś pożytecznego, mogliby np zostać youtuberami i żyć z wymyślania różnych ciekawych teorii o wszechświecie.

• Haha 1
  • W punkt 1

W dniu 26.06.2020 o 21:22, Gośc20 napisał:

Hej, mam pytanko odnośnie reinkarnacji, czy ktoś z was słyszał lub wie coś na temat, że od jakiegoś czasu reinkarnacja już nie istnieje? Tzn była ale w związku ze zmanami we wszechświecie już jej nie ma.

A mogę zapytać, skąd taka informacja? I jakie dokładnie zmiany nadchodzą? :)

Edited by Nice

W dniu 27.06.2020 o 14:21, Murugan napisał:

Trzeba by było poinformować buddystów i joginów, niepotrzebnie medytują i praktykują różne techniki duchowe by wyzwolić się z koła narodzin i śmierci, marnują czas, który mogliby wykorzystać na coś pożytecznego, mogliby np zostać youtuberami i żyć z wymyślania różnych ciekawych teorii o wszechświecie.

Dawno nic mnie tak nie rozbawiło ;d

• Like 1

19 godzin temu, Willow napisał:

A mogę zapytać, skąd taka informacja? I jakie dokładnie zmiany nadchodzą?

Również dołączam się do prośby ... :thanks:

• Like 1

W dniu 26.06.2020 o 21:22, Gośc20 napisał:

czy ktoś z was słyszał lub wie coś na temat, że od jakiegoś czasu reinkarnacja już nie istnieje? Tzn była ale w związku ze zmanami we wszechświecie już jej nie ma

Może te zmiany obejmują tylko Twój wszechświat wewnętrzny i reinkarnacja Tobie powoli znika... :ok:

• Haha 1