Skocz do zawartości

Co mnie czeka, przyszły tydzień


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam ogólny na przyszły tydzień. Dodam, że na początku tygodnia mam rozmowę o pracę w bardzo fajnym miejscu, a pod koniec tygodnia szykuje mi się wyjazd do znajomych w mieście, w którym jest ktoś kim się interesuje ze wzajemnością. 

29.06-5.07

 

Co mnie czeka w przyszlym tygodniu? 

Giermek kielichów - 3 denarów - król buław

Miło się rozpocznie. Jakaś dobra wiadomość na horyzoncie, może związana z pracą. W końcu może uda mi się osiągnąć jakąś stabilizacje. Król buław może sugerować, że w końcu uwierzę w siebie albo spotkam się z fajnym panem. :)

Ogólnie karty dobre na pracę i miłość, więc zadalam pytania jeszcze szczegółowe

 

Czy dostanę pracę po tej rozmowie kwalifikacyjnej? 

Rycerz kielichów - 10 kielichów - 9 denarów 

Moim zdaniem tak, bo widac stabilizacje finansowa w efekcie 9 denarów. 

 

Czy spotkam się z panem x? 

Mag - rycerz buław - 9 mieczy

Może być propozycja, bo mag przesyla wiadomość, rycerz buław to ruch, aktywne dzialanie, moze romans. Widze dwie opcje: albo jedna ze stron wymieknie przed spotkaniem, albo spotkamy się, ale będę płakać po. 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, olejos napisał:

Co mnie czeka w przyszlym tygodniu? 

Giermek kielichów - 3 denarów - król buław

Miło się rozpocznie. Jakaś dobra wiadomość na horyzoncie, może związana z pracą. W końcu może uda mi się osiągnąć jakąś stabilizacje. Król buław może sugerować, że w końcu uwierzę w siebie albo spotkam się z fajnym panem. :)

Ogólnie karty dobre na pracę i miłość, więc zadalam pytania jeszcze szczegółowe

 

Czy dostanę pracę po tej rozmowie kwalifikacyjnej? 

Rycerz kielichów - 10 kielichów - 9 denarów 

1. 

Ogólnie rzecz biorąc będziesz pracowała, albo dopiero podpiszesz umowę - 3 Denarów, ale gdzieś tam w tle motyle w brzuchu mogą się pojawić, o czym mówi Paź Pucharów. To karta flirtu, zauroczenia, może jest ktoś taki i będziesz o tym Panu sporo myślała. 

Król Buław to może być właśnie ten Pan, ale to też Twoje działanie i aktywność. 

 

 

2. Docelowo tak, ale w tym tygodniu nie dadzą odpowiedzi.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, olejos napisał:

Czy spotkam się z panem x? 

Mag - rycerz buław - 9 mieczy

Spotkanie będzie o czym mówi Rycerz Buław. Jednak widać, że ktoś z Was będzie miał do tego paranoiczne podejście, czy to przed spotkaniem , czy już po, ale 9 Mieczy to zadręczanie się i często całkiem niepotrzebnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, olejos napisał:

Co mnie czeka w przyszlym tygodniu? 

Giermek kielichów - 3 denarów - król buław

Rozmowa o pracę, omawianie warunków, kontraktu.

 

14 godzin temu, olejos napisał:

Czy dostanę pracę po tej rozmowie kwalifikacyjnej? 

Rycerz kielichów - 10 kielichów - 9 denarów 

Tak, widać twoje zadowolenie.

14 godzin temu, olejos napisał:

Czy spotkam się z panem x? 

Mag - rycerz buław - 9 mieczy

Tak, widac twoje dążenie do spotkania chociaż możesz mieć obawy czy dojdzie do skutku.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Hm, co z panem i spotkaniem. Faktycznie Ziomal miał rację, że jest dużo myslenia obsesyjnego, ale bardziej o tym czy w ogóle do niego dojdzie. Jestem z tych, które się o kontakt nie proszą. 

Postawilam karty czy dziś się jeszcze odezwie:

Księżyc - królowa kielichów - as kielichów 

Z kart wychodzi, że owszem, ale chyba w tym księżycu widać moje zwatpienie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, olejos napisał:

Hm, co z panem i spotkaniem. Faktycznie Ziomal miał rację, że jest dużo myslenia obsesyjnego, ale bardziej o tym czy w ogóle do niego dojdzie. Jestem z tych, które się o kontakt nie proszą. 

Postawilam karty czy dziś się jeszcze odezwie:

Księżyc - królowa kielichów - as kielichów 

Z kart wychodzi, że owszem, ale chyba w tym księżycu widać moje zwatpienie. 

Dla mnie się nie odezwie widać Twoje oczekiwanie na kontakt ale go nie będzie. Chyba że Ty się odezwiesz do Pana 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...