Skocz do zawartości

Czy wyjechac z miasta czy zostac?


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Na zostanie w mieście wyszło mi:

odwrócona 9pik,as trefl, odwrócona 9kier

 

Na wyjechanie:

As kier, 10trefl, as karo

 

Jest ktoś w stanie mi z tym pomóc? 

Chodzi mi o zmiane miejsca zamieszkania na stałe. 

Edytowane przez NadziejaZoja
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NadziejaZoja napisał:

Na wyjechanie:

As kier, 10trefl, as karo

Sięgnąłem po pierwszą z brzegu książkę o kartach klasycznych Jacka Nowaka i sprawdziłem te karty na wyjazd... chmm, wszystkie są na nie... :mysli:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tych dwóch zestawów gorsze karty wyszły na zostanie w mieście.  Na wyjeździe słodko może nie być, lecz As kier oznacza dom, a As karo kasę lub dobrą wiadomość, czasami dokumenty, świadectwa itp.  10 trefl sprawia kłopot, lecz jest tu w otoczeniu pozytywnych kart, więc one go ujmą. 

 

Dobrze byłoby, gdybyś powiedziała jak je czytać, czyli co oznaczają u Ciebie poszczególne miejsca. 

Co innego czyta się jeśli pierwsza karta określa odczyt pozostałych, a co innego w układzie: co - jak - wynik lub jak - co - wynik, ew. klasycznie - przyczyna (było) - teraźniejszość (jest) - przyszłość (wynik, co będzie).

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałam to w całości patrzyłam np na to że jest więcej czerwonych kart niż czarnych. Także byłabym skłonna stwierdzić, że opcja za wyjazdem jest bardziej pozytywna w moim przypadku. Nie rozwalałam tego na części.  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Piko napisał:

Sięgnąłem po pierwszą z brzegu książkę o kartach klasycznych Jacka Nowaka

a jaką książkę o klasykach napisał ów Jacek Nowak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Makrela napisał:

a jaką książkę o klasykach napisał ów Jacek Nowak? 

To już raczej offtop.

Pan Jacek Nowak wydał w 2011 Broszurkę o kartach klasycznych w wydawnictwie Kolpap o tytule "Wróżby", czyli podstawowe rozkłady , znaczenia poszczególnych kart i w towarzystwie innych, ,bez kart odwróconych.

Sprawdzałem ją i pokrywa się znaczeniowo  z tym co @Ismer napisała w w swojej interpretacji.

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

Na wyjechanie:

As kier, 10trefl, as karo

Wg. Jacka Nowaka postanowiłem udzielić szerszej odpowiedzi niż tylko Tak/Nie; Na wyjazd ! czytane linearnie...

As Kier :kier: oznacza Dom rodzinny, więc albo za pozostaniem albo poważny wyjazd w którym się chcę stworzyć nowy dom rodzinny z jakąś osobą....

10 trefl  :trefl: wróży odmianę losy ,ale też w towarzystwie kier znaczy wielki smutek po którym nadchodzi spokój i stabilizacja, a w towarzystwie karo oznacza żałobę.

As Karo :karo: jest zapowiedzią wiadomości, przesyłki, listu, ale w towarzystwie trefl ; as karo przestrzega przed złą nowiną.

 

Czyli @NadziejaZoja odpowiedź jest taka że jeśli wyjazd to tylko przemyślany, nie od tak sobie ale w celu stworzenia swojej Ostoji, Domu rodzinnego z jakąś osobą. Ale jak podpowiadają pozostałe karty, nie jest to dobry czas na takie decyzje... :mysli:

Edytowane przez Piko
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piko napisał:

Wg. Jacka Nowaka postanowiłem udzielić szerszej odpowiedzi niż tylko Tak/Nie; Na wyjazd ! czytane linearnie...

As Kier :kier: oznacza Dom rodzinny, więc albo za pozostaniem albo poważny wyjazd w którym się chcę stworzyć nowy dom rodzinny z jakąś osobą....

10 trefl  :trefl: wróży odmianę losy ,ale też w towarzystwie kier znaczy wielki smutek po którym nadchodzi spokój i stabilizacja, a w towarzystwie karo oznacza żałobę.

As Karo :karo: jest zapowiedzią wiadomości, przesyłki, listu, ale w towarzystwie trefl ; as karo przestrzega przed złą nowiną.

 

Czyli @NadziejaZoja odpowiedź jest taka że jeśli wyjazd to tylko przemyślany, nie od tak sobie ale w celu stworzenia swojej Ostoji, Domu rodzinnego z jakąś osobą. Ale jak podpowiadają pozostałe karty, nie jest to dobry czas na takie decyzje... :mysli:

Piko dziękuję Ci z całego serca wiadomo, że nie zrobie tego na spontanie. Trzeba sie do tego przygotowac,ale finalnie jest to dobra opcja... Wiadomo, że w życiu nie zawsze jest cukierkowo. :) dobra książka :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 15:35, NadziejaZoja napisał:

Na zostanie w mieście wyszło mi:

odwrócona 9pik,as trefl, odwrócona 9kier

Nie używam odwróconych. 9 pik zwiastuję  łzy i zmartwienia, szczególnie, że nigdzie nie wyjeżdżasz, As Trefl na moje w tym przypadku zwiastuje jakieś zaskoczenie, niespodziankę, która wywoła kłopoty - w pieniężne i urzędowe, i możliwe, że łzy będą związane z tym bezpośrednio, ale sprawa owszem może mieć niespodziewanie dobre zakończenie (+9 kier). Ostatnia pozytywna karta, wiadomo, nieco łagodzi całość, sama 9 kier może wskazywać na oczekujący Ciebie namiętny romans, tylko, że czy warto, jeśli do tego będziesz się męczyć? 

 

W dniu 27.06.2020 o 15:35, NadziejaZoja napisał:

Na wyjechanie:

As kier, 10trefl, as karo

Właśnie na nowym miejscu poczujesz siebie jak w domu, w przyjemnym otoczeniu, może od razu pojawią się możliwości odnalezienia mieszkania (As Kier), ale też może być sporo nerwów i kompletnego zmęczenia psychicznego - może w walce o pracy, w sprawach powiązanych z pieniędzmi (10 trefl), co prawda karty obok to nieco łagodzą, to mogą być takie zwykłe nerwy na nowym mieście, As Karo może wskazywać właśnie na nowy kierunek w życiu (bardziej w pracy) i komunikacje - może będziesz miała sporo nowych znajomych lub na tym będzie polegała Twoja praca na nowym mieście (bo i Trefle, i Karo są zawodowe) - ciekawa jestem, jaką "wiadomość" możesz tam otrzymać, i biorąc pod uwagę As Kier na początku, czy nie było by to związane ze sprawami rodzinnymi, takimi, nieco, nieprostymi (10 trefl)?

 

Na odpowiedz na drugie pytanie jest bardziej pozytywna, niż na pierwsze, ale decydujesz zawsze Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Nie używam odwróconych. 9 pik zwiastuję  łzy i zmartwienia, szczególnie, że nigdzie nie wyjeżdżasz, As Trefl na moje w tym przypadku zwiastuje jakieś zaskoczenie, niespodziankę, która wywoła kłopoty - w pieniężne i urzędowe, i możliwe, że łzy będą związane z tym bezpośrednio, ale sprawa owszem może mieć niespodziewanie dobre zakończenie (+9 kier). Ostatnia pozytywna karta, wiadomo, nieco łagodzi całość, sama 9 kier może wskazywać na oczekujący Ciebie namiętny romans, tylko, że czy warto, jeśli do tego będziesz się męczyć? 

 

Właśnie na nowym miejscu poczujesz siebie jak w domu, w przyjemnym otoczeniu, może od razu pojawią się możliwości odnalezienia mieszkania (As Kier), ale też może być sporo nerwów i kompletnego zmęczenia psychicznego - może w walce o pracy, w sprawach powiązanych z pieniędzmi (10 trefl), co prawda karty obok to nieco łagodzą, to mogą być takie zwykłe nerwy na nowym mieście, As Karo może wskazywać właśnie na nowy kierunek w życiu (bardziej w pracy) i komunikacje - może będziesz miała sporo nowych znajomych lub na tym będzie polegała Twoja praca na nowym mieście (bo i Trefle, i Karo są zawodowe) - ciekawa jestem, jaką "wiadomość" możesz tam otrzymać, i biorąc pod uwagę As Kier na początku, czy nie było by to związane ze sprawami rodzinnymi, takimi, nieco, nieprostymi (10 trefl)?

 

Na odpowiedz na drugie pytanie jest bardziej pozytywna, niż na pierwsze, ale decydujesz zawsze Ty ;)

Bardzo dobra interpretacja... Tak za duzo wszystkiego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...