Skocz do zawartości

Lipiec Panny Marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

 

Może pojawić się ktoś w postaci króla bulaw, ale może zostanie on przeze mnie odsunięty pomimo uczuć o chęci 

 

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

 

Wyjście z pracy zdalnej i z domu do biura, dużo zapału i energii 

 

3. Zdrowie 

5 mieczy, rydwan VII, królowa monet

Nastąpi poprawa w czymś ten Rydwan jako szybkie i sprawne rozwiązanie jakiegoś dręczącego problemu 

 

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

 

Będę bardzo napalona na ten wyjazd. Może będzie ciepło w tym diable 4 mieczy to mój totalny odpoczynek. 

 

Z góry dziękuję za zetknięcie. 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

 

Pojawi się jakiś pan, ale któraś ze stron na początku będzie niechętnie podchodzić do relacji, będzie rozmyślać czy to 'to' czy jednak nie. Później wszystko się wyklaruje i dojdziecie do porozumienia. 

 

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

 

Wyjście z pracy zdalnej i z domu do biura, dużo zapału i energii - też tak to widzę. 

 

3. Zdrowie 

Nie widzę kart? 

 

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

Poszalejesz, dasz upust emocjom, odpoczniesz.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

Kontakty z pozytywnie nastawionym do ciebie mężczyzną, bardzo dobre porozumienie między wami.

18 godzin temu, panna.marta napisał:

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

Spełnienie planów związanych z pracą, może być tak jak piszesz przejście ze zdalnej, bo rycerz buław to ruch.

19 godzin temu, panna.marta napisał:

3. Zdrowie 

5 mieczy, rydwan VII, królowa monet

Kojarzy mi się z migrenami, konsultacjami z lekarzem specjalistą i wyleczenie.

19 godzin temu, panna.marta napisał:

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

Ostre imprezy się szykują na urlopie, leczenie kaca i aktywne spędzanie czasu.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 16:07, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

 

Jakiś Pan się tutaj pokazuje i wcale nie musi oznaczać odcięcia, ale bardzo ciekawą wymianę myśli, interesujące i błyskotliwe dyskusje. Pan może być przedsiębiorczy, inteligentny, ale przy tym uwodzicielski, o ognistym usposobieniu. Taki konkretny facet.

 

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

 

Widać świeżość energii, nowy zapał i satysfakcję. Praca zespołowa powinna bardzo dobrze się układać, powrót może okazać się dobrym balsamem dla duszy, ale także może świadczyć o jakiś kreatywnych zadaniach przy Gwieździe.

 

3. Zdrowie 

5 mieczy, rydwan VII, królowa monet

Nastąpi poprawa w czymś ten Rydwan jako szybkie i sprawne rozwiązanie jakiegoś dręczącego problemu  (Nie stawiam na zdrowie).

 

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

 

Oj chyba będzie dużo różnych pokus i używek, ale może także mówić o rozrzutności podczas urlopu. Rycerz może mówić o jakimś szybkiej zmianie miejsca, ale także mi naszła mi myśl przy tym Diable o jakiś oszustwach. Sprawdzaj dokładnie ogłoszenia różnych noclegów, aby się nie naciąć. Życzę udanych wakacji.

 

Z góry dziękuję za zetknięcie. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Uczucia: pojawi się aktywny, śmiały mężczyzna, o liderskim usposobieniu (Król Buław), może poznacie się przez internet, As Mieczy również wskazuje na świeżą znajomość, same początki. As Mieczy + 2 kielichów można też odczytać, jako początek więzi romantycznej, emocjonalnej, ciepłej relacji;

 

2. Praca: myślę, że na razie tak, zdalna (Gwiazda), ale tez juz marzysz o powrocie do zespołu (10 kielichów), do ruchu, działania (Rycerz Buław);

 

3. Zdrowie: z początku może być nieco gorzej (5 mieczy), jakieś problemy z dolną częścią kręgosłupa, nogami (5 mieczy + Rydwan), potem odnalezienie sił, energii, wyruszenie w kierunku zdrowia i dobrego samopoczucia (Rydwan + Królowa Monet) :)

 

4. Urlop: myślę, że odpoczniesz (4 mieczy)  od stanów nerwowo-obsesyjnych (Rycerz Mieczy + Diabeł), zrelaksujesz się (4 mieczy), pomarzysz sobie w spokoju (7 kielichów). Też może zaznaczyć się zmniejszenie napięcia (4 mieczy) przez alkohol (Diabeł i 7 kielichów), taki sposób się odprężyć :)

 

Trzymam kciuki i miłego lipca życzę ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 16:07, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

 

Pojawi się Pan dojrzały, energiczny, ale Twoje nastawienie będzie na początku chłodne, ale widać, że z czasem się to znacznie zmieni i będzie miło i sympatycznie, pojawią się początki uczucia :)

 

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

 

Nadzieja na zakończenie pracy z domu, będzie się rozsadzać energia, ale raczej nie wrócisz do pracy normalnej

 

3. Zdrowie 

5 mieczy, rydwan VII, królowa monet

Tutaj się nie wypowiadam, bo się nie znam :)

 

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

 

Na początku trochę nerwowo będzie, jakieś kłótnie, spięcia, ale później widać odpoczynek w 4 mieczy, może jakieś imprezy alkoholowe :)  w diable też uważaj żeby ktoś Cię nie oszukał. W 7 kieli trochę też pomarzysz więc uda się odpocząć :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Mala_83 napisał:

 

Już wróciłam do pracy w biurze od dzisiaj :) faktycznie energia jest! 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.06.2020 o 16:07, panna.marta napisał:

No to weryfikacja!

 

1. Uczucia 

Król buław, as mieczy, 2 puchary 

 

Totalnie nie w głowie mi były w tym miesiącu uczucia. Bez zmian. 

 

2.Praca

Gwiazda XVII, 10 kielichów, rycerz bulaw 

 

Powrót do biura, miła atmosfera, gonitwa za wyrobieniem planu. 

 

3. Zdrowie 

5 mieczy, rydwan VII, królowa monet

 

Niestety zatoki jak zwykle z resztą. 

 

4. Urlop

 

Rycerz Mieczy, diabeł, 4 mieczy dolozone 7 kieli

 

Właśnie się skończył. Wyjechałam. Pogoda w kratkę, ale i też sporo słońca. Były poparzenia. 

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...