Jump to content
Sign in to follow this  
Maxii

Uczucia w lipcu

Recommended Posts

Maxii

Ponownie proszę o pomoc w interpretacji kart. Zadałam trzy pytania.

Uczucia w lipcu:

6 mieczy, as kielichów, giermek buław

Nie spotykam się teraz z nikim, ale to 6 mieczy może mówić o powrocie do pracy, skończonym urlopie i nowym planie na siebie: chcę więcej wychodzić, również sama, próbować poznac kogoś na żywo, a nie tylko przez aplikację... Może się uda, bo pozostałe karty wskazują na miłe wiadomości i ruch. Może nic konkretnego, ale nie powinnam się nudzić i czuć samotna.

Relacja z kolega w lipcu

To kolega, z którym mam relację przyjacielską od kilku miesięcy (a znamy się 3 lata), to dla mnie ważne.

Paź denarów, Mag, 3 mieczy, paź mieczy

Nadal widać kontakt internetowy, bo dzieli nas trochę kilometrów. Powiedziałabym, że wszystko będzie ok, może pojawią się nowe tematy i wątki rozmów, a jeśli byłaby sprzeczka, to szybko się pogodzimy. Nie bardzo wiem, jak czytać tutaj Maga.

Spotkanie w lipcu:

Paź kielichów, 9 mieczy, Słońce

Temat się pojawi (paź kielichów), ale raczej nie spotkamy się, ja nie będę miała za bardzo jak do niego pojechać z racji planów i pracujących weekendów. On nie jest za bardzo ruchliwy w tej kwestii, obstawiam więc rozmowy, ale bez konkretnej daty.

Co myślicie?

• Thanks! 1

Sunrise009
2 godziny temu, Maxii napisał:

Uczucia w lipcu:

6 mieczy może mówić o tym, że odchodzisz od sytuacji niespotykania się, bo idzie coś nowego w Asie kielichów. Obawiam się tylko, że to nie będzie nic stałego, giermki mają słomiany zapał i szybko się nakręcają na nowe, po czym... cóż. 

Relacja z kolega w lipcu

To kolega, z którym mam relację przyjacielską od kilku miesięcy (a znamy się 3 lata), to dla mnie ważne.

Na razie relacja pozostanie na stopie koleżeńskiej (paź). Mag może symbolizować twojego kolegę, jakiś jego pomysł bądź słowa, mogą Ci się nie spodobać. Słowa wypowiedziane z premedytacją, bo energia giermka mieczy jest dosyć bezwzględna, chłodna, kalkulująca.

Spotkanie w lipcu:

Propozycja spotkania jest i będzie, i będziesz się może denerwować nią i stresować mocno, ale w efekcie będzie dobrze :) 

Pozdrawiam

• Thanks! 1

mezza
10 godzin temu, Maxii napisał:

Uczucia w lipcu:

Chyba będziesz z kimś w stałym kontakcie, ale ten mężczyzna jest obecnie daleko od twojego miejsca zamieszkania lub jest/ będzie obcokrajowcem. W ogóle ta miłość pokazuje się przy podróży, a więc warto korzystać z każdej możliwości wyjazdu. 6 mieczy może także mówić o symbolicznym odejściu od starego, kierowaniu się logiką. Myślę, że jakieś pozytywne emocje na pewno pojawią się w tym miesiącu.

Relacja z kolega w lipcu

Widać kontakt, ale taki raczej koleżeński, ale mogą się pojawić między wami jakieś niedomówienia, spięcia, złośliwości. Ta relacja może Cię rozczarować, bo możesz być jako ta "trzecia", o czym może świadczyć 3 mieczy. 

Spotkanie w lipcu:

Myślę, że propozycja padnie, ale zanim coś z tego wyniknie, to będziesz cały czas zaprzątała sobie głowę, kiedy się w końcu spotkacie, ale finalnie do spotkania powinno dojść. Mogę jeszcze obstawiać spotkanie z opcją pozostania u niego na noc lub nocnego wyjścia, aby trochę poszaleć jak to beztroskie dziecko, co zazwyczaj jest pokazane w karcie Słońca.

Co myślicie?

• Thanks! 1