Skocz do zawartości

Uczucia w lipcu


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie proszę o pomoc w interpretacji kart. Zadałam trzy pytania.

 

Uczucia w lipcu:

6 mieczy, as kielichów, giermek buław

Nie spotykam się teraz z nikim, ale to 6 mieczy może mówić o powrocie do pracy, skończonym urlopie i nowym planie na siebie: chcę więcej wychodzić, również sama, próbować poznac kogoś na żywo, a nie tylko przez aplikację... Może się uda, bo pozostałe karty wskazują na miłe wiadomości i ruch. Może nic konkretnego, ale nie powinnam się nudzić i czuć samotna.

 

Relacja z kolega w lipcu

To kolega, z którym mam relację przyjacielską od kilku miesięcy (a znamy się 3 lata), to dla mnie ważne.

Paź denarów, Mag, 3 mieczy, paź mieczy

Nadal widać kontakt internetowy, bo dzieli nas trochę kilometrów. Powiedziałabym, że wszystko będzie ok, może pojawią się nowe tematy i wątki rozmów, a jeśli byłaby sprzeczka, to szybko się pogodzimy. Nie bardzo wiem, jak czytać tutaj Maga.

 

Spotkanie w lipcu:

Paź kielichów, 9 mieczy, Słońce

Temat się pojawi (paź kielichów), ale raczej nie spotkamy się, ja nie będę miała za bardzo jak do niego pojechać z racji planów i pracujących weekendów. On nie jest za bardzo ruchliwy w tej kwestii, obstawiam więc rozmowy, ale bez konkretnej daty.

 

Co myślicie?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Maxii napisał:

Ponownie proszę o pomoc w interpretacji kart. Zadałam trzy pytania.

 

Uczucia w lipcu:

6 mieczy, as kielichów, giermek buław

6 mieczy może mówić o tym, że odchodzisz od sytuacji niespotykania się, bo idzie coś nowego w Asie kielichów. Obawiam się tylko, że to nie będzie nic stałego, giermki mają słomiany zapał i szybko się nakręcają na nowe, po czym... cóż. 

 

Relacja z kolega w lipcu

To kolega, z którym mam relację przyjacielską od kilku miesięcy (a znamy się 3 lata), to dla mnie ważne.

Paź denarów, Mag, 3 mieczy, paź mieczy

Na razie relacja pozostanie na stopie koleżeńskiej (paź). Mag może symbolizować twojego kolegę, jakiś jego pomysł bądź słowa, mogą Ci się nie spodobać. Słowa wypowiedziane z premedytacją, bo energia giermka mieczy jest dosyć bezwzględna, chłodna, kalkulująca.

 

Spotkanie w lipcu:

Paź kielichów, 9 mieczy, Słońce
Propozycja spotkania jest i będzie, i będziesz się może denerwować nią i stresować mocno, ale w efekcie będzie dobrze :) 

 

Pozdrawiam

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Maxii napisał:

Ponownie proszę o pomoc w interpretacji kart. Zadałam trzy pytania.

 

Uczucia w lipcu:

6 mieczy, as kielichów, giermek buław

Chyba będziesz z kimś w stałym kontakcie, ale ten mężczyzna jest obecnie daleko od twojego miejsca zamieszkania lub jest/ będzie obcokrajowcem. W ogóle ta miłość pokazuje się przy podróży, a więc warto korzystać z każdej możliwości wyjazdu. 6 mieczy może także mówić o symbolicznym odejściu od starego, kierowaniu się logiką. Myślę, że jakieś pozytywne emocje na pewno pojawią się w tym miesiącu.

10 godzin temu, Maxii napisał:

 

Relacja z kolega w lipcu

To kolega, z którym mam relację przyjacielską od kilku miesięcy (a znamy się 3 lata), to dla mnie ważne.

Paź denarów, Mag, 3 mieczy, paź mieczy

Widać kontakt, ale taki raczej koleżeński, ale mogą się pojawić między wami jakieś niedomówienia, spięcia, złośliwości. Ta relacja może Cię rozczarować, bo możesz być jako ta "trzecia", o czym może świadczyć 3 mieczy. 

10 godzin temu, Maxii napisał:

 

Spotkanie w lipcu:

Paź kielichów, 9 mieczy, Słońce

Myślę, że propozycja padnie, ale zanim coś z tego wyniknie, to będziesz cały czas zaprzątała sobie głowę, kiedy się w końcu spotkacie, ale finalnie do spotkania powinno dojść. Mogę jeszcze obstawiać spotkanie z opcją pozostania u niego na noc lub nocnego wyjścia, aby trochę poszaleć jak to beztroskie dziecko, co zazwyczaj jest pokazane w karcie Słońca.

10 godzin temu, Maxii napisał:

 

Co myślicie?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mogę już zweryfikować :)

 

W uczuciach nic takiego się nie działo. Spędziłam super weekend z rodziną, kolejny z kumpelą, odnowiłam relację ze znajomymi, natomiast nie randkowałam w ogóle.

 

Relacja była okej, ale pojawiały się spięcia przez niektóre rzeczy, które mi pisał. Także tutaj super się sprawdza to, co pisałyście.

 

Co do spotkania... zastanawiałam się, czy mnie zaprosi na urodziny na początku sierpnia (nocą, super to pokazuje 9 mieczy, bo nerwy też były na całą rozmowę) i dosłownie dzisiaj dostałam zaproszenie i jesteśmy umówieni na za tydzień na imprezową noc z jego znajomymi.

 

Serdecznie dziekuję za pomoc!

Edytowane przez Maxii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...