Skocz do zawartości

Lunarkowy lipiec


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tytułem wstępu: mężatka, pracującą, bez dzieci

 

1. Praca 10 Kielichów przyjazna atmosfera w pracy, może też już będę miała przesyt jej (w lipcu mam trochę urlopu, więc może to też wskazało)

2. Finanse Księżyc raz lepiej raz gorzej, mogą się trafić nieprzewidziane wydatki

3. uczucia Królowa Denarów powinnam czuć się spełniona, skupiona będę bardziej na praktycznym podejściu do uczuć, tzn. nie będę o nich mówić, ale będę je okazywać np. przez gotowanie frykasów dla męża  

4. Zdrowie,Samopoczucie Głupiec Słońce dociągnęłam do Głupca Słońce, bo byłam ciekawa co to tam nowego się szykuje, ale w sumie nic nie widać poza tym, że powinnam mieć dobry humor i nic nie powinno mi doskwierac... aaaa moze rozsądniej podchodzic do kwestii opalania się :slonko:

5. Otoczenie Rycerz Kielichów powinno mi sprzyjać, będą mi proponowac wyjścia na alko. Może popsuć mi humor jakiś humorzasty kolega z pracy 

6. Dom, rodzina 9 Buław będę się czuć osamotniona, zmęczona 

7. Niespodzianka 9 Mieczy 9 Denarów coś co spędzalo mi sen z powiek obróci się o 180 st. i dobrze skończy (może to ten skok ze spadochronem)

8. Co robić Cesarz rządzić, podejmować decyzje. Podchodzić do wszystkiego na chłodno 

9. Czego nie robić Umiarkowanie pozostawać bierna, poddawać się emocjom

10. Rada 3 Mieczy tak jak w pkt. 8 kalkulować na chłodno, bazować na intelekcie, a nie na przeczuciach i emocjach 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

1. Praca 10 Kielichów

wyluzowanie, sielanka -brak kłopotów, miły nastrój  - jak.piszesz, mogły pokazać się wakacje

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

2. Finanse Księżyc

może być niemiła niespodzianka, byle nie na wakacjach,.moźe jakis dodatkowy wydatek, ukryte koszty - tu można było dociągnąć kartę z jakimś zapytaniem celem doprecyzowania

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

3. uczucia Królowa Denarów

zachowasz spokój, chyba jesteś w tym dobra  - w byciu opanowaną czy to kłopoty, czy sukcesy - nie dasz sie wprowadzić z równowagi; w uczuciach rozsądek i rozwaga

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

3. Zdrowie,Samopoczucie Głupiec Słońce 

jak nowo narodzona - wypoczęta, opalona :)

z nowymi siłami

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

5. Otoczenie Rycerz Kielichów 

hmm otoczenie bedzie wspierać Twój dobry nastrój - albo pojawi się jakis młody adorator (młodszy od Ciebie albo od męża) ew. adoratorka męża 

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Dom, rodzina 9 Buław 

tu troszkę ciężkawa sytuacja, wymagajaca chwili namysłu co dalej z tym zrobić, jak ogarnąć, może związane z finansami albo amorami ;)

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Niespodzianka 9 Mieczy 9 Denarów coś

tu widziałabym jakieś niespodziewane wydatki, ewentualnie wciąz sie będzie kręcił ten amant/-ka (żartuję)

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Co robić Cesarz 

zostawić sprawę do rozwiązania mężowi

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Czego nie robić Umiarkowanie 

nie pokazywać, że Ci sytuacja zwisa, zareagować, pokazać trochę swoje emocje

 

W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Rada 3 Mieczy

nie udawać, że jest ok, przygotowac się na jakąś małą zadrę w sercu, może bedzie trzeba coś przeboleć

chmury przychodzą i odchodzą- tylko jest potrzebny wiatr

to nie muszą być jakieś wielkie problemy, może właśnie chodzi o ten skok spadochronowy - że nastepnym razem, i że pieniążków moze nie nie odzyska (?)

 

miłego lipca i udanego urlopu :ok:

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

1. Praca 10 Kielichów przyjemna atmosfera lub odpoczynek w domu

2. Finanse Księżyc jakieś niejasności, niepewność, coś do wyjaśnienia 

3. uczucia Królowa Denarów dobre samopoczucie, spełnienie, pewność siebie, niczego ci nie zabraknie ewentualnie jakiś prezent 

4. Zdrowie,Samopoczucie Głupiec Słońce powinno być ok, dopiszę Ci dobry humor 

5. Otoczenie Rycerz Kielichów jakieś ploty mi się z tym skojarzyły ewentualnie ktoś da ci komplement 

6. Dom, rodzina 9 Buław będę się czuć osamotniona, zmęczona 

7. Niespodzianka 9 Mieczy 9 Denarów nie wiem może zaskoczy cię coś A propos finansów 

8. Co robić Cesarz być pewnym siebie, trzymać na czymś kontrolę 

9. Czego nie robić Umiarkowanie 

 

10. Rada 3 Mieczy może uważać, żeby ktoś cie nie rozczarowal

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2020 o 08:59, Lunaria napisał:

Tytułem wstępu: mężatka, pracującą, bez dzieci

 

1. Praca 10 Kielichów - fajna atmosfera i lenistwo z rodziną (

2. Finanse Księżyc - tutaj trzeba będzie być ostrożnym w wydatkach

3. uczucia Królowa Denarów - będzie sporo ciepła i opiekuńczości :)

4. Zdrowie,Samopoczucie Głupiec Słońce tutaj się nie wypowiadam, bo nie znam się na zdrowiu :)

5. Otoczenie Rycerz Kielichów - jakaś wiadomość, może dostaniesz zaproszenie na jakąś imprezę/uroczystość

6. Dom, rodzina 9 Buław - osamotnienie, izolacja takie trochę zamknięcie się w swoim świecie

7. Niespodzianka 9 Mieczy 9 Denarów coś o czym myślałaś dużo wyjaśni się, może to coś związane z finansami

8. Co robić Cesarz być stanowczą, pewną siebie

9. Czego nie robić Umiarkowanie nie być obojętna i nie przyglądać się wszystkiemu z boku

10. Rada 3 Mieczy przygotować się na coś co może spowodować rozczariowanie

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Bardzo miła, serdeczna atmosfera, bedziesz czuć się lubiana i darzyć przyjaźnią innych, bedzie panowała harmonia, poczujesz się częścią wspólnoty :)

 

2. Leki związane z finansami, jakieś wydatki, które wydają się być mniejszymi, niż są, uważaj na to, żeby nie okazać się w tym okłamana;

 

3. Będziesz spokojna, zrównoważona, zgadzam się, że do uczuć podejście raczej racjonalne, wyważone, jako że jesteś mężatką - to troską wobec męża, i dbanie o dom :)

 

4. Będziesz zdrowa i radosna jako dziecko :) Dla mnie te karty mają naprawdę czystą energię, i w odpowiedź na pytanie o chorobie można powiedzieć - że jej nie ma ;)

 

5. Bardzo idealistyczne i ciepłe relacji, inni mogą wprost mówić, że Cię lubią :) Wprost romantycznie się robi :P

6. W rodzinie będą jakieś takie podejzliwe klimaty, ktoś będzie o czymś zazdrościł, zgadzam się że taki dystans i brak zaufania;

 

7. Coś, o co się zamartwialas i bałaś, okaże się w cale nie groźnym, raczej stabilnym i sprawi Ci sporo zadowonienia, powróci spokój;

 

8. Rządzić i mieć wszystko pod kontrolą. Twój dom, Twój majątek - tym rządzisz i nikomu nie dasz. Może też zwrócić uwagę na swoje stanowisko w pracy, być bardziej ambitna - szczególnie, że dalej w pozycji nie robienia znajduje się Umiarkowanie;

 

9. Nie czekać, nie być zbyt skromną, spokojną, cichą;

 

10. Nie bać się ciężkich decyzji - orientujentowac się na racjonalne podejście, a nie emocjonalne...

 

Wiem, że za późno, ale udanego miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

WERYFIKACJA:

Ogólnie wszystko się zgadzało co pisałyscie atmosfera ogolnie fajna rodzinna, bo w lipcu mam zarówno urodziny jak i imieniny. Na urlopie trochę też odpoczelam :))

Finanse właśnie ruchome i przypływy i odpływy. Z  niecierpliwością czekam na wypłatę :z_jezorem:

W uczuciach było ok pozwalalam się rozpieszczac, ale też dbalam o gniazdko domowe :))

Jeśli chodzi o zdrowie faktycznie super trochę zostalam musnieta sloncem i humor powrócił :buhah:

U mnie w otoczeniu pracowym pojawił się adorator, starszy ode mnie ale mógł się pokazać w Kielichowym Rycerzu, bo na moje oko ma problem z alkoholem...

 W domu mąż bywał zazdrosny, a jeśli chodzi o otoczenie to adoratorowi powiedzialam parę słów do słuchu i być może stąd ta 9 Buław. No i w domu miałam wrażenie, że z większością obowiązków jestem pozostawiona sama sobie, ale jeszcze nie wyjaśnialam tego z mężem.

Niespodzianka: skok ze spadochronem się udał. Musiałam trochę dopłacić i na wakacjach w hotelu mnie zdraznili brakiem podstawowych rzeczy, które postanowiłam kupic na własną rękę.

 Reszta była tak jak mowilyscie rządziłam, starałam się nie poddać apatii w Umiarkowaniu. No i 3 Mieczy to może być informacja o tym, że moja przyjaciółka wróciła do faceta, którego osobiście uważam za skończonego du.pka... :bezradny:

Dzięki za interpretację :1s_c:

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...