Jump to content
Sign in to follow this  
Raisa_

Przekaz na uczucia na najblizsze dni

Recommended Posts

Raisa_

10 kielichow, kaplan, krolowa bulaw w tle diabel 5 denarow

O boziu.. Trudne emocje... W relacji. I chyba trimoche braku tego czego oboje byśmy chcieli.. Raczej odsuniecie sie i bieda uczuciowa..rozczarowania

Edited by Raisa_
  • Like 1

mezza

A czy ten Pani nie ma przypadkiem rodziny i żony? A jeśli nie ma, to chyba on bardziej traktuje tą znajomość w celach seksualnych lub bardzo egoistycznych. 5 denarów często pokazuje takie żebranie o czyjąś uwagę, uczucia. Przykro mi, ale raczej takie nie do końca czyste intencje tutaj się pokazują.

• Super 1
  • Thanks! 1

Raisa_
51 minut temu, mezza napisał:

A czy ten Pani nie ma przypadkiem rodziny i żony? A jeśli nie ma, to chyba on bardziej traktuje tą znajomość w celach seksualnych lub bardzo egoistycznych. 5 denarów często pokazuje takie żebranie o czyjąś uwagę, uczucia. Przykro mi, ale raczej takie nie do końca czyste intencje tutaj się pokazują.

Nie ma. Tu jest uczciwy. Noo latwa relacja nie będzie.. 

• Like 1

Roseanna Xavier
13 godzin temu, Raisa_ napisał:

10 kielichow, kaplan, krolowa bulaw w tle diabel 5 denarów

Związek jest całkiem uczuciowy - jest karta 10 kielichów, która właśnie na to wskazuje ;) Kaplan tu może wskazywać na stabilność, szczerość, bliskość światopoglądową. Królowa Buław jednak zaznacza kobietę jako bardziej aktywną stronę - mam wrażenie, że bardziej Ci zależy na tych relacjach: a karty w tle... Cóż, ktoś z was obsesyjnie trzyma się tych relacji przez lęk przed samotnością, pustką i porzuceniem... Czyli jest w tym trochę uzależnienia i toksyki. 

Powodzenia :)

• Super 1
  • Thanks! 1

h4rrid4n
15 godzin temu, Raisa_ napisał:

10 kielichow, kaplan, krolowa bulaw w tle diabel 5 denarow

O boziu.. Trudne emocje... W relacji. I chyba trimoche braku tego czego oboje byśmy chcieli.. Raczej odsuniecie sie i bieda uczuciowa..rozczarowania

Ja bym powiedziała, że emocje piękne, wszystko na swoim miejscu, miłość między Wami i szczere uczucia. A diabeł i 5 denarów może mówią o braku namiętności i pasji, coś nad czym można popracować i z tego wyjść (?)

:thanks:

• Super 3