Skocz do zawartości

Zdolności :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

Temat, z którym już wszystkich zameczylam - nie, no pytałam o inne rzeczy - "czy uzdrowienie energią (bioenergetyka) to dobra dla mnie drogą", "czy w taki sposób dam radę pomoc innym ludziom) - niektóre tu wiedzą ;) Zgodnie z odpowiedziami, pracuje i nad metodą, i nad równowagą psychiczną, i nad systemem wartości moralnych...

 

Tym razem jeszcze jedno pytanie, które dotąd bałam się zadać, ale chyba wyciągnęłam zyczeniowke, szczególnie, że to Lenormand online ;)

Czy mam odpowiednie zdolności dla uzdrowienia metodą energetyczną?

 

Kwiaty + Lilię + Kotwica 

To jest coś, co sprawia mi przyjemność, i może za pomocą czego będę w stanie sprawić, że inni będą szczęśliwi. Też przeczytałam, że to jest karta uzdrowienia i medycyny alternatywnej, Lilię też są niezłe, ale wskazują na zrównoważenie psychiczne, jak i w Kotwicy, która zaznacza stabilność i na długą, stabilną pracę, obie karty wskazują na tradycyjne i uczciwe i szczere podejście, a Kotwica na zaziemienie - nad czym obecnie pracuje. Też obie karty wskazują na dłuższy okres czasu - pewnie sporo minie, zanim w pełni realizuje swoje zdolności. Wszystkie 3 karty wskazują na sukces - czyli pewnie je mam, te zdolności? :D

 

Bardzo mocno dziękuję każdemu za spojrzenie i pomoc! :1s_z::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

piękne karty:love:

podobno bukiet jest jedna z najmocniejszych pozytywnych Lenormandów, mowi o powodzeniu i szczęściu- wiec z pewnością będzie Ci to dawało radość, tym  bardziej że następna kartą są Lilie- wieszczące sukces, a także wsparcie od kogoś starszego/doświadczonego

i na koniec Kotwica, która nastepujac po Liliach pokazuje, że to może być Twoje wytchnienie, Twoja przystań, coś w czym znajdziesz także spokój - mówi tez o tym, że będziesz uparcie dążyć do celu

 

no i każda praca energetyczna z innymi zaczyna się od pracy z sobą samym  co jest w tych kartach fajne - skoro uda Ci się praca z innymi, oznacza to też że poukładasz swoją własną energię bo jest to warunkiem sukcesu pracy energetycznej z drugim człowiekiem :prezent::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Willow napisał:

Czy mam odpowiednie zdolności dla uzdrowienia metodą energetyczną?

 

Kwiaty + Lilię + Kotwica

Myślę, że masz bardzo dobre zdolności i jesteś na dobrej drodze drodze by to osiągnąć. Może powinnaś popracować nad stabilnością albo uziemieniem czy jak to tam się nazywa :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Dziękuję wam najmocniej, dziewczyny! :1s_z:

Ava, Kochana, a może chodzi o wsparcie starszej osoby z rodziny? Znowu mnie o to poproszono :) Tak, mnie to sprawia radość :) Na razie ćwiczę pracę z energią bezpośrednio :)

I trochę pomagam członkom rodziny i znajomym jeśli poproszą :) Dalej nie sięgam. Czy mi się udaje praca z innymi - no niby mówią, że tak, ja na jak na razie się wątpię, zresztą stąd pytanie :) Najbardziej mi na razie w układaniu energii pomaga mindfulness i medytacja :) Mocno :)

11 godzin temu, Lunaria napisał:

Myślę, że masz bardzo dobre zdolności i jesteś na dobrej drodze drodze by to osiągnąć. Może powinnaś popracować nad stabilnością albo uziemieniem czy jak to tam się nazywa :z_jezorem:

Powinnam, jako że leczę się od Chad'u :P

Jakoś uważniej do tego jestem nastawiona, niż dotąd, zależy mi na stabilizacji :)

Staram się pracować nad uziemieniem i znalazłam narzędzie, które w moim przypadku działa :)

6 godzin temu, Ragna napisał:

Super karty. Kwiaty to prezenty, więc może chodzi o to, że masz dar? :) Kotwica - moim zdaniem już go masz.

Dziękuję, Kochana ;* Ale nawet jak mam, i tak to się z czasem zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
5 minut temu, Willow napisał:

, a może chodzi o wsparcie starszej osoby z rodziny? Znowu mnie o to poproszono :) Tak, mnie to sprawia radość :) Na razie ćwiczę

miałam bardziej na mysli kogos w roli mentora :) na karcie Lilli jest facet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
12 minut temu, Ava55 napisał:

miałam bardziej na mysli kogos w roli mentora :) na karcie Lilli jest facet

Rozumiem, zobaczymy :) Na razie kursy online - wiesz o czym mówię (i po książce), bardzo mnie w tym kierunku rozwijają (no część), a moje doświadczenie na żywo z inicjacją reiki coś mi tak średnio, powiedzmy...

Nie tak dawno temu też pytałam karty, czy będę uczyć się uzdrowienia na żywo, wyciągnęłam Króla Buław - czyli też mężczyzna, Buławy odczytuje jako energię... Ale to chyba jak będę stara i zmarszczona - też wiesz dlaczego :D:D:D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Moim zdaniem, jak najbardziej masz zdolności, aby uzdrawiać ludzi energią :).

Już na wstępie karta Bukiet o tym mówi, ona wprost może wskazywać na proces uzdrawiania. To jest proces terapeutyczny. Ogólnie jest to też bardzo pozytywna karta, która wskazuje na satysfakcję, szczęście i zadowolenie :)

Dalej karta Lilie- mówi o wyciszeniu, spokoju. Tak jak Ci pisałam - może odnosić się do ludzi starszych, też rodzin. Albo osób mających wszelkie problemy hormonalne. Byłabyś w tym dobra ;).

Zgadzam się z Avą, że Lilie mogą też mówić o starszej osobie, czy osobach, które mogą Ci w pewnym stopniu pomóc, abyś się doskonaliła, kształciła w tym :)

Kotwica- mówi o stałości, stabilności. Jak wiadomo- jest to karta pracy. No i Lilie + Kotwica też wskazuje na Twoje zadowolenie/spełnienie.

Karty masz wszystkie bardzo dobre, także trzymam mocno kciuki za Ciebie ! :thanks::koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...