Jump to content

Relacja z panią

NadziejaZoja

Recommended Posts

Tak więc postawiłam trzy karty jaki ma stosunek do mnie owa Pani. 

9Pik,Dama karo, Krol Pik

9pik to podroz czyli dystans i łzy, dama karo biorę ją jako fałszywą przyjaciółkę. Ten król pik to takie urzędowe chłodne podejście. W całości ze dwie sa czarne karty mało życzliwe podejscie.. 

• Moderator
W dniu 1.07.2020 o 21:39, NadziejaZoja napisał:

postawiłam trzy karty jaki ma stosunek do mnie owa Pani. 

9Pik,Dama karo, Krol Pik

No nie wiem.. dla mnie to jednak wyglada, że ma dobry stosunek moze nie zawsze potrafi to okazac, bo bywa lekkomyslna (9pik), ale chce dobrze, jest życzliwa (Dama Karo) tylko czasami też to ubiera w zbyt dosadne słowa  (Król Pik)

Odwracasz karty?

Jak dla mnie, to Dama karo w otoczeniu pików (przy odwracaniu kart tylko widocznych) jest powodem zmartwień (9 pik) sam zaś jej stosunek do ciebie jest chłodny, formalny, nie ma tu życzliwości czy serca. Czy jest fałszywa? - to zależy od waszej relacji lub sytuacji - nie zawsze ten, kto powoduje łzy jest od razu fałszywy, ale może być zimna i bezwzględna jeśli uzna, że zagrażasz jakimś jej interesom czy dążeniom. 

• Like 1
  • Medal 1
  • Super 1

Guest Nice

Karo i Piki mogą zaznaczać jakoś kwestie zawodową, businesowa, może w jakiś sposób razem współpracujecie? 9 pik tu może zaznaczyć i dystans, i przeżycia nie za bardzo przyjemne, Dama Karo jest uśmiechnięta i miła, ale chyba w ramach oficjalnych, może jest Twoją szefową, psychologiem lub była - Król Pik? 

Interpretacja rzeczywiście zależy od relacji, które was łączą :)