Skocz do zawartości

Druga połowa lipca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze postawiłam karty na drugą połowę lipca. Obecnie singielka, która zaczęła poszukiwania na portalach randkowych mężczyny (ale ciężko z tym). Praca stabilna, ale jakieś drobne nieporozumienia ostatnio i dużo obowiązków. Pod koniec lipca zaczynam urlop w pracy.. A Pan X to Pan z przeszłości do którego wzdycham :) ale nie mamy kontaktu obecnie a Pan spotyka się z kimś  (lub spotykał, bo ostatnio nie widuje go z kobietą z którą się spotykał)

 

Aura
głupiec + królowa buław + 5 pucharów
Początek to entuzjazm, taka dziecinna radość i beztroska dużo energii, będę czuć się atrakcyjną, lecz później coś wydarzy się co mnie przybije i rozczaruje.

 

Praca
cesarzowa + paź mieczy + rycerz denarów
Tutaj poprawa finansów, ale może też kłótnia z szefową lub walka o podwyżkę, która powinna dać dobre rezultaty (że uda się coś ugrać). Mam zacząć rozmowę odnośnie podwyżki premii więc może coś uda się ugrać :)

 

Uczucia
7 mieczy + 8 mieczy + paź pucharów
Tutaj widać, że będę zablokowana na innych, te 7 mieczy to ktoś może będzie nie za bardzo szczery w stosunku do mnie. Widać młodego mężczyznę, ale to pazik więc to początki znajomości. Może też tutaj jakaś wiadomość na temat kogoś dostanę.

 

Najważniejsze wydarzenie
9 mieczy + paź buław + as buław
Tutaj widać jakieś czarne scenariusze będą w mojej głowie, będę się obawiać sama stwarzając przeszkody. Nie wiem dlaczego ale tutaj skojarzyło mi się, że ktoś zaproponuje seks bez zobowiązań :)

 

Rada
paź denarów + 5 mieczy + król pucharów

Nie dać się manipulować w pracy, odciąc się od pracy a dać się ponieść uczuciom :)

 

Znajomość z X
eremita + 4 buław + 5 buław

Tutaj widać samotność, zamknięcie się w 4 ścianach, ale później jakaś kłótnia i kontakt. Sama nie wiem jak to zinterpretować. Może moja samotność związana z tym, że on jest w związku i walka samej z sobą.

 

 A Wy jakbyście zinterpretowali te karty? Może ktoś pomoże i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura

głupiec + królowa buław + 5 pucharów
No coś może przychamowac twój entuzjazm. Na końcu sporo emocji. 

 

Praca
cesarzowa + paź mieczy + rycerz denarów

 

Może uda Ci się coś ugrać. Premie albo szkolenie, kurs

 

Uczucia
7 mieczy + 8 mieczy + paź pucharów


Musisz uważać na jakieś kłamstwa, spryciarzy, na kolesi co dużo gadają, czaruja a mało robią 

 

Najważniejsze wydarzenie
9 mieczy + paź buław + as buław
Moim zdaniem to jakaś sprawa, która Ci bardzo ciazyla, męczył pójdzie do przodu 

 

Rada
paź denarów + 5 mieczy + król pucharów

 Musisz uważać na kogos kto z pozoru będzie wydawał się miłym i ciepłym człowiekiem żeby nie włożył miecza w plecy 

 

Znajomość z X
eremita + 4 buław + 5 buław

 Mogą pojawić się jakieś nieporozumienia. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
21 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Aura
głupiec + królowa buław + 5 pucharów

Najpierw beztroska, będziesz czuła się doceniona, ale pod koniec miesiąca cos lub ktos może tęsknota za czyms co juz nie wróci podkopie Twoj dobry nastrój 

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Praca
cesarzowa + paź mieczy + rycerz denarów

No tutaj widac rozmowy albo wręcz wyklocanie się o swoje pieniadze. Jesli podwyżka bedzie to nie bedzie zbyt spektakularna

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
7 mieczy + 8 mieczy + paź pucharów

Uwazaj na tych internetowych podrywaczy, bo tu jeden ewidentnie bedzie kręcił lub jakiś bedzie napieral na spotkanie a Ty nie do konca bedziesz miala na to ochote

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
9 mieczy + paź buław + as buław

Hmm z kims podzielisz sie swoimi obawami, smutkami czyms cospedza Ci sen z powiek 

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
paź denarów + 5 mieczy + król pucharów

Uważaj na kogoś z pracy, to moze byc ktos na nizszym stanowisku niz Twoje

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X
eremita + 4 buław + 5 buław

Nie bedzie kontaktu, ale Ciebie będzie gryzc czy on kogos ma czy tez nie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.07.2020 o 13:42, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
głupiec + królowa buław + 5 pucharów
Tutaj karty pokazały, że początek drugiej połowy był fajny zbiegło się to z założeniem konta na portalu randkowym i fajnym odzewie, lecz niestety po kilku fajnych dniach przyszedł czas, że osoby z którymi fajnie się gadało 2-3 razy zniknęły, przestały się odzywać lub proponowały, żebym to ja przyjechała się do nich spotkać, bo ja mam bliżej niż oni. Podłamało mnie to trochę i przyniosło rezygnację i poddanie się w poszukiwaniach.

 

Praca
cesarzowa + paź mieczy + rycerz denarów
Były utarczki słowne z szefową i fizyczne odebranie samochodu firmowego

 

Uczucia
7 mieczy + 8 mieczy + paź pucharów
Tutaj faktycznie sporo bajkopisarzy jak to określę, ładne słowa ale co do spotkania to kiedyś. Po 10 min potrafili się już zakochać a następnego dnia zniknąć więc nic się tutaj za bardzo nie ruszyło.

 

Najważniejsze wydarzenie
9 mieczy + paź buław + as buław
Sporo rozmawiałam z kolegą na temat tego co mnie męczy, od czego w 100% nie mogę się uwolnić. Sporo szczerych rozmów było.

 

Rada
paź denarów + 5 mieczy + król pucharów

Tutaj jedna osoba z pracy po tym jak dowiedziała się, że dostałam samochód próbowało mnie kablować do szefowej, ale niestety wiele nie wskórała więc chyba karty pokazały, żeby uważać

 

Znajomość z X
eremita + 4 buław + 5 buław

Kontaktu nie było i nie do końca wiedziałam czy spotyka się z tą osobą ode mnie z osiedla czy nie bo dopiero tydzień go nie było a później co rugi dzień i znowu znikał więc rozmyślanie co u niego było :)

Dzięki serdeczne wszystkim za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...