Skocz do zawartości

Wybory 2 tura


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra już mnie korcilo i zapytałam kart jak one to widzą kto ma szansę na wygraną:

 

Duda - rycerz mieczy, wieża VI, mag I

 

No coś tu się zadzieje będzie zmiana może zmieni taktykę 

 

Trzaskowski - 6 bulaw, król pucharów, 8 mieczy dołożyłam królowa kielichów 

 

Myślę, że wg tego co tu wyszło no to jednak końcowe karty są lepsze dla Dudy. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Obaj panowie to miernoty, niestety zgadzam się z Twoja interpretacja ze marionetka kaczora ma większe szanse - dużo jest fanatyków. 
Rycerz mieczy Wieża Mag 

bardzo agresywna taktyka, mogąc wyciągania jakieś brudy, które nie musza być prawda Wieża i Mag to burzenie poprzez manipulacje 

 

6 bulwę Król pucharów 8 mieczy 

niby 6 buław mówi o sukcesie, wygranej, Król pucharów postawa łagodna, 8 mieczy jakaś pułapka w mediach 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Joji
31 minut temu, zakretka23 napisał:

8 mieczy jakaś pułapka w mediach 

Czyżby w ogóle nie doszło do bezpośredniej debaty kandydatów i Trzaskowski nie mógł zaatakować Dudy w bezpośrednim starciu? Może co najwyżej dość do debaty w TVP na "ustawce", ale na pewno nie wspólnej we wszystkich największych stacjach TV

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Miernotą to dla mnie jest Duda. Nie mówię, że Trzaskowski to ideał, no ale patrząc pod katem astro, to ten drugi ma zdecydowanie większe predyspozycje, aby być prezydentem.

 

Karty dla mnie są dość niejednoznaczne. Te Dudy bym czytała, że Rycerz Mieczy to jego pyskówki i krzyki. On nie potrafi normalnie formułować zdań? Wieża nie wygląda mi tutaj zbyt optymistycznie, raczej negatywne zaskoczenie. Mag - nowa droga? Albo jakaś manipulacja. Nie widzę tu prezydentury.

 

U Trzaskowskiego też średnie te karty. No jest sukces, on ma jakieś uczucia chociaż. Wygląda mi trochę, jakby jakaś baba go przyblokowała. W sumie Kielichowa może mówić o rozczarowaniu.

 

Stawiam, że wygra Trzaskowski, ale coś na zasadzie wygranej, ale w sensie że będzie przyblokowany, ograniczany ( 8 Mieczy).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Duda - rycerz mieczy, wieża VI, mag  widać,ze idzie po trupach do celu, prowadzi agresywną politykę, manipuluje swoim głupim elektoratem - Mag,kłamie,mami obietnicami.Możliwe,że do wyborów coś się niekorzystnego dla niego wydarzy,może straci kontrolę nad sobą  i potem będzie się tłumaczył z tego.

 

Trzaskowski - 6 bulaw, król pucharów, 8 mieczy dołożyłam królowa kielichów  6 buław jako pierwsza niekoniecznie zwiastuje zwycięstwo, możliwe jednak, ze słupki poparcia dla niego pójdą do niedzieli w górę,widać,że mu zależy, prowadzi politykę łagodności w przeciwieństwie do przeciwnika, ale ta 8 mieczy jednak blokuje...Może zwyczajnie mówi o tym,ze jak wygra,to przetrwa tylko jedną kadencję i potem zastąpi go kobieta?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze pomyślałam, że może się zdążyć tak, że na początku Trzaskowski mieć wygrana w kieszeni a potem coś nagle się diametralnie zmieni na korzyść Dudy. Zawojuje i zawalczy sprytnie o urząd. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
5 minut temu, zakretka23 napisał:

Ostatnio jedna pani opisała jak liczą głosy ...mnie nic nie zdziwi, a o uczciwości ciężko przy takim fanatyzmie. 

Z mojego rozkładu w Lenormandach wyszło, że wyboru będą uczciwe i głosy będą policzone rzetelnie, więc mam nadzieję, że faktycznie tak się stanie :D 

 

A te blokady w 8 mieczy rozumiem jako zablokowane głosy np. zza granicy lub czekanie na wynik ze wszystkich komisji wyborczych, głosów korespondencyjnych. Przy niewielkiej różnicy procentowej wyników wstępnych te powoli spływające głosy mogą faktycznie diametralnie zmienić ostateczny wynik. Niestety na korzyść Dudeła, bo mamy Wieżę i po niej Maga, a u Trzaska 6 buław (zwycięstwo) i blokada. 

 

W Lenorkach wyszło mi, że wygra Trzaskowski i też pojawiała się tam kobieta (Pani), która będzie miała jakieś duże znaczenie w przypadku wygranej. Różnie była interpretowana. Tutaj pojawia się Królowa Kielichów. No zobaczymy :)

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Maxii napisał:

Karty niejednoznaczne... jakby na początku zliczania głosów prowadził Trzaskowski, a potem jednak wygrał Duda, ale z bardzo małą przewagą.

 

Też tak myślę.. 

Odnośnik do komentarza

Również postawiłam karty na to pytanie... może coś bardziej rozsjaśnią

 

Duda:

wisielec, paź kijów, księżyc

 

Trzaskowski

5 mieczy, wieża, koło

 

Niestety...Duda wygra przez machlojki..

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, Arcan napisał:

Również postawiłam karty na to pytanie... może coś bardziej rozsjaśnią

 

Duda:

wisielec, paź kijów, księżyc

 

Trzaskowski

5 mieczy, wieża, koło

 

Niestety...Duda wygra przez machlojki..

Dla mnie te karty nie świadczą o wygranej Dudy. Księżyc pokazuje pewne pozory i niejasność sytuacji, a paź to jednak tylko paź. Wisielec mógłby pokazywać na przedłużenie kadencji, ale jest na początku rozkładu, a za nim jest tylko gorzej. 

U Trzaska widać nieszczerość, próbę manipulacji, oszustwa, Wieża za to łamie ten stan i burzy początkowy porządek, a Koło jest kartą przeznaczenia i niespodziewanego obrotu sprawy. 

 

We wszystkich rozkładach karty są bardzo niejednoznaczne i to pokazuje, że decydować będzie ślepy los (Koło) i bardzo małe różnice, ale jednak na korzyść Trzaskowskiego w wypadku tych kart. 

 

W pierwszej podsumie MOC - pewność siebie i kontrola, w drugiej podsumie PUSTELNIK - mądrość i doświadczenie. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Powinnaś dołożyć do Koła, żeby zobaczyć w którą stronę się  potoczy....

 

Uważam podobnie jak Priestess. U Dudy Księżyc na końcu- raczej mi się nie kojarzy ze zwycięstwem, może być próba ukrywania czegoś, niejasności jakieś. Całościowo- żadna karta mnie do końca nie przekonuje. Wisielec- może że długo nie będzie wiadomo, kto wygrał.

 

Też czytam coś takiego, że 5 Mieczy to gra nie fair, paskudna karta tak w ogóle. Wieża to rozwalenie, bum. W tym przypadku tej ujowej energii 5 Mieczowej. Popatrzmy, że wyszły aż dwie karty zmiany- Wieża i Koło. Stawiam na Trzaska jednak. Brakuje mi karty co po tym Kole, tak jak pisałam.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2020 o 17:23, panna.marta napisał:

No dobra już mnie korcilo i zapytałam kart jak one to widzą kto ma szansę na wygraną:

 

Duda - rycerz mieczy, wieża VI, mag I

 

No coś tu się zadzieje będzie zmiana może zmieni taktykę 

 

Trzaskowski - 6 bulaw, król pucharów, 8 mieczy dołożyłam królowa kielichów 

Hmm... trudno tu jednoznacznie odpowiedzieć... Ale w sumie pytanie dotyczyło szans, a nie wyniku, do tego chodzi o wygraną...

1. tutaj widać mocno zaczepną postawę - nastawioną na to, by oczerniać drugą osobę (Rycerz Mieczy), wręcz zniszczyć jej wizerunek (Wieża). Mag jest świadomy swoich działań, być może nawet manipulacji. Karty mogą też pokazywać to, że jeszcze przed wyborami II tury, coś może "rąbnąć" (Wieża), być może jakieś informacje albo delikatnie ujmując - niewłaściwe czyny kandydata  (Rycerz Mieczy) mogą ujrzeć światło dzienne i wtedy trzeba będzie umieć się wykazać sprytem, wiedzą i świadomością Maga. Ale czy Mag jest zwycięzcą?

2. 6 Buław - karta zwycięzcy, który wraca do domu po stoczonej batalii...  Król (czyli "szef", ktoś, kto piastuje kluczowe stanowisko) Pucharów (a więc deklaracje dotyczące wszystkiego tego, co tak bardzo drażni partię rządzącą - wiemy o co chodzi). Jednak 8 Mieczy może podpowiadać, że przeciwnik lekką ręką nie będzie chciał oddać władzy i ta sama 8 Mieczy może mówić o tym, że nawet w obliczu zwycięstwa w wyborach, działanie jako prezydenta państwa, będzie przyblokowane przez partię rządzącą (w końcu rola prezydenta w naszym kraju ograniczona jest niemalże jedynie do funkcji reprezentacyjnej). Czy można więc tę sytuację rozpatrywać pod kątem "wygranej"?

Mimo wszystko, skupiając się tylko na kartach, chyba można by podejrzewać, że bramka nr 2 ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 4.07.2020 o 17:23, panna.marta napisał:

kto ma szansę na wygraną:

 

Duda - rycerz mieczy, wieża VI, mag I

 

No coś tu się zadzieje będzie zmiana może zmieni taktykę 

 

Trzaskowski - 6 bulaw, król pucharów, 8 mieczy dołożyłam królowa kielichów 

Duda pomimo Wieży (XVI) ma na końcu Maga

może beda jakieś odwołania, protesty wyborcze i jednka wygra

Trzaskowski na końcu 8 mieczy, Krolowa pucharow - może bedzie zadowolony, ze sie starał jak mógł- ale były ograniczenoa w 8 mieczy, które jego wygrana zablokują...

Edytowane przez Ava55
literówki
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 5.07.2020 o 14:13, Arcan napisał:

Również postawiłam karty na to pytanie... może coś bardziej rozsjaśnią

 

Duda:

wisielec, paź kijów, księżyc

 

Trzaskowski

5 mieczy, wieża, koło

 

Niestety...Duda wygra przez machlojki..

Koło po Wieży - nie wiem, to jakby że wynik jeszcze nie jest przesądzony, moze tez jeszcze coś będzie w tych odwołaniach... 

a Duda moze ma jakiegoś asa w rękawie w Księżycu ?

moze być jakieś nie fair zagranie

 

nie zauważyłam @Arcan - dociagnelas może coś do tego Koła ?

Edytowane przez Ava55
dopisek
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2020 o 17:23, panna.marta napisał:

Trzaskowski - 6 bulaw, król pucharów, 8 mieczy dołożyłam królowa kielichów 

...uzupełniając mój poprzedni post: dociągnięta Królowa Kielichów - wcześniej w rozkładzie pojawia się Król Kielichów --> król i królowa z jednego żywiołu = para, małżeństwo  --> żona, która mocno uczestniczyć zaczęła w kampanii, może mieć wpływ na wynik...

Odnośnik do komentarza
Gość Joji
17 godzin temu, Ava55 napisał:

Koło po Wieży - nie wiem, to jakby że wynik jeszcze nie jest przesądzony, moze tez jeszcze coś będzie w tych odwołaniach... 

a Duda moze ma jakiegoś asa w rękawie w Księżycu ?

moze być jakieś nie fair zagranie

Myślę, że to wpływ na instytucje zatwierdzające wynik wyborów. Będą brudne gierki i podważanie wyniku. Oj, oj...

 

19 godzin temu, Mesi napisał:

1. tutaj widać mocno zaczepną postawę - nastawioną na to, by oczerniać drugą osobę (Rycerz Mieczy), wręcz zniszczyć jej wizerunek (Wieża). Mag jest świadomy swoich działań, być może nawet manipulacji. Karty mogą też pokazywać to, że jeszcze przed wyborami II tury, coś może "rąbnąć" (Wieża), być może jakieś informacje albo delikatnie ujmując - niewłaściwe czyny kandydata  (Rycerz Mieczy) mogą ujrzeć światło dzienne i wtedy trzeba będzie umieć się wykazać sprytem, wiedzą i świadomością Maga. Ale czy Mag jest zwycięzcą?

Czy przypadkiem karta Wieży mówi bezpośrednio o samej przegranej A. Dudy? Dosłownie wylecieć z "pałacu prezydenckiego" tak jak wyskoczyć z płonącej wieży. Maga widzę jako obronę stanowiska w instytucjach czyli trybunały, sądy i inne machloje prawne.

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Joji napisał:

 

W dniu 6.07.2020 o 16:50, Mesi napisał:

1. tutaj widać mocno zaczepną postawę - nastawioną na to, by oczerniać drugą osobę (Rycerz Mieczy), wręcz zniszczyć jej wizerunek (Wieża). Mag jest świadomy swoich działań, być może nawet manipulacji. Karty mogą też pokazywać to, że jeszcze przed wyborami II tury, coś może "rąbnąć" (Wieża), być może jakieś informacje albo delikatnie ujmując - niewłaściwe czyny kandydata  (Rycerz Mieczy) mogą ujrzeć światło dzienne i wtedy trzeba będzie umieć się wykazać sprytem, wiedzą i świadomością Maga. Ale czy Mag jest zwycięzcą?

Czy przypadkiem karta Wieży mówi bezpośrednio o samej przegranej A. Dudy? Dosłownie wylecieć z "pałacu prezydenckiego" tak jak wyskoczyć z płonącej wieży. Maga widzę jako obronę stanowiska w instytucjach czyli trybunały, sądy i inne machloje prawne.

Ale mam się douczyć i poprawić w swoich interpretacjach czy jaki był cel cytowania mnie?

Odnośnik do komentarza

No to teraz jestem skłonna zinterpretować przez tę wieże, że niestety coś może się zdarzyć nieoczekiwanrgo w sprawie kandydata nr 1. No, ale musimy poczekać. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2020 o 13:13, Maxii napisał:

Karty niejednoznaczne... jakby na początku zliczania głosów prowadził Trzaskowski, a potem jednak wygrał Duda, ale z bardzo małą przewagą.

Mogły zadecydować Panie Prezydentowe ... Panią Agatę Kornhauser-Duda każdy zna jako dostojną kobietę, a żony Trzaskowskiego nikt nie zna...

 

W dniu 6.07.2020 o 19:48, Mesi napisał:

...uzupełniając mój poprzedni post: dociągnięta Królowa Kielichów - wcześniej w rozkładzie pojawia się Król Kielichów --> król i królowa z jednego żywiołu = para, małżeństwo  --> żona, która mocno uczestniczyć zaczęła w kampanii, może mieć wpływ na wynik...

Może ta dociągnięta Królowa Kielichów to żona Trzaskowskiego której nikt nie zna, i w ogóle nie brała udziału w kampanii wyborczej... :mysli:

 

PS: Kobiety jako Prezydentowe też liczą się w wyborach...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza

Żona pacynki przez ostatnie lata w ogóle się nie wykazała jakakolwiek aktywnością. Moim zdaniem w kampanii aktywniejsza bulw żona R.Trzaskowskiego. Zreszta Duda prowadzi kampanie od pół roku i wydał nasze grupę pieniądze na ten cel.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 minuty temu, zakretka23 napisał:

Żona pacynki przez ostatnie lata w ogóle się nie wykazała jakakolwiek aktywnością. Moim zdaniem w kampanii aktywniejsza bulw żona R.Trzaskowskiego. Zreszta Duda prowadzi kampanie od pół roku i wydał nasze grupę pieniądze na ten cel.

Zdecydowanie pani Trzaskowska pokazała się b.aktywnie. 

Ja się spodziewalam wyrownanej walki,29.06.2020 r.zrobilam rozklad,ktory umieściłam na fb w mojej grupie. Tam napisałam, ze będą szli łeb w łeb i do konca nie będzie pewnosci kto wygra..

20200713_071410.jpg

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Piko napisał:

Może ta dociągnięta Królowa Kielichów to żona Trzaskowskiego której nikt nie zna, i w ogóle nie brała udziału w kampanii wyborczej...

Dokładnie ją miałam na myśli. Ale ona w pewnym momencie włączyła się w kampanię... :mysli:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
3 godziny temu, Piko napisał:

Mogły zadecydować Panie Prezydentowe ... Panią Agatę Kornhauser-Duda każdy zna jako dostojną kobietę, a żony Trzaskowskiego nikt nie zna...

 

 

Taaa, pani Agata to niema Pierwsza Dama. W ogóle jej nie widać i nie słychać,  a pani Małgorzata Trzaskowska przynajmniej aktywnie włączyła się w kampanię męża. Więc nie wiem skąd masz takie wiadomości.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Inez2503 napisał:

W ogóle jej nie widać i nie słychać,

No może nie każdy zna... ::):i widział,  ale to już offtop...

Edytowane przez Piko
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza

No to już wszystko jasne...

8 mieczy i Rafała związane ręce i oczy. 

Mag I Dudy ma rękę wzniesiona do góry. Jakby gest radości lub gotowości do walki. Różne narzędzia, chwyta się wszystkiego. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wieża Mag to przekręt jakimś dziwnym trafem moj ojciec na „swój własny” wniosek był wykreślony z listy, a ja byłam zamieniona z inna osoba - oczywiście zgłosiliśmy to ...ludzie obudźcie się w końcu - choć nie mam pretensji do uśpionych ludzi oni żyją w nieświadomości, ale pacynka nigdy nie będzie moim prezydentem. Teraz powinien wyskoczyć Macierewicz z raportem smoleńskim ...:oklaski: 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2020 o 21:29, panna.marta napisał:

No to teraz jestem skłonna zinterpretować przez tę wieże, że niestety coś może się zdarzyć nieoczekiwanrgo w sprawie kandydata nr 1. No, ale musimy poczekać. 

Przez moment miałam  myśl, że mogą powtórzyć wybory..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Arcan napisał:

Przez moment miałam  myśl, że mogą powtórzyć wybory..

Tez tak myślałam przez sekundę, ale nic przynajmniej będziemy mieli śmiesznego prezydenta :buhah: mistrz sucharów i gaf 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...