Jump to content

Kochanka


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

W talii Sibilla della Zingara:

To karta kochanki. Reprezentuje idealną kochankę lub kobietę, która jest kochana lub kocha.


• dziewczyna, żona, kochanek, panna młoda
• oddanie, hojność, zmysłowość


SYMBOLE: na karcie jest kobieta, która czyta notatkę. Trzyma ją blisko, a jej wyraz twarzy sugeruje, że ma dla niej osobisty charakter. Obfite czerwone róże i czerwona peleryna symbolizują pasję i miłość. Opiera się na czerwonej pelerynie, sugerując, że jej miłość i namiętność ją podtrzymują. Jej wyraz twarzy jest zrelaksowany i szczęśliwy. Sytuacja jest pozytywna, a treść notatki jest przyjemna.

 

PROSTA: Najczęstszą interpretacją tej karty jest osoba. Jeśli pytającym jest kobieta, ta karta reprezentuje ją, osobę zakochaną. Sugeruje również pozytywną odpowiedź na pytania dotyczące miłości. Może reprezentować słodki i uroczy czas na związek, wzajemną miłość i przywiązanie oraz że związek jest w dobrym miejscu. Może również reprezentować kobietę, którą kocha pytający lub każdą kochającą, opiekuńczą kobietę, w tym przyjaciółkę, żonę, dziewczynę lub siostrę. W połączeniu z innymi kartami „miłosnymi” karta ta może przewidywać zbliżający się ślub lub zaręczyny. Tylko w połączeniu z bardzo negatywnymi kartami karta ta może sugerować zakończenie, przerwane zaangażowanie lub zerwanie. Ta karta może wskazywać, że istnieje potencjalny rywal lub inna kobieta, jeśli jest powiązana z kartami sugerującymi oszustwo lub tajemnicę. Jeśli jest powiązana z kartą „Złodziej”, sugeruje, że pytający powinien zachować ostrożność, aby nie dać się zwieść. Jeśli jest powiązana z kartą „Doktor”, pytający powinien przemyśleć i ewentualnie zasięgnąć porady na temat związku.

 

Możliwe znaczenia:
MIŁOŚĆ: ta karta to zakochana kobieta, pozostałe karty ujawnią czego się spodziewać
PRACA: relacje w pracy są harmonijne lub ktoś zapewnia wsparcie
ZDROWIE: poszukaj porady na temat problemów ginekologicznych; ciąża; objawy raczej nie są bardzo poważne
PORADA: To czas, aby zaufać swoim uczuciom i puścić. Powstrzymanie się może powstrzymać cię od znalezienia szczęścia.

 

ODWRÓCONA: nieodwzajemniona miłość, rozczarowanie lub złamane serce. Jeśli pytanie dotyczy tego, czy miłość powróci, odwrócona karta radzi, że czas się poddać i iść dalej. Może zwiastować rozwód, separację lub negatywne doświadczenia. Ta karta może również reprezentować rywala, którego obecność może nie być tak oczywista. Jeśli ta karta jest powiązana z kartami pozytywnymi, istnieje szansa na wyzdrowienie po romansie, zerwaniu lub braku porozumienia. Jeśli karta stoi obok kart negatywnych, miłość została utracona i nie można jej odzyskać. W sytuacjach zawodowych odwrócona karta może oznaczać skomplikowany czas, kiedy osoba pytająca może nie dostać tego, czego chce zawodowo, i że może być czas na poszukiwanie nowej pracy.

Źródło: "Gypsy Oracle Cards. A Handbook for Interpreting the Sibilla della Zingara" M. Jaqueline Murray

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...